• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
lilyk nemas zac,bola aj poltorta?ze na polrok......by sa hodila....
18. apr 2009 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky ja vas nechcem ejak provokovat, ale my mame dnes 7.MESIACOV :sweat_smile:
tak ak nahodou...tak dakujeme za blahozelanie :sweat_smile: :grinning:
18. apr 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki ta co si skor nepovedala, gratulujemeeeeeee :dizzy_face:
18. apr 2009 o 14:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeej dakujeme , ty si si spomenula :wink: :grinning:
18. apr 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby uz vam sedia drobci sami? nas este nesedi, ale uz by mohol...ci nie?
18. apr 2009 o 14:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa sama sedi , ked ju mam na kolenach , alebo sa aj niekedy udrzi , ale samu niekam podopriet ju nedavam..dr.mi povedala, ze ked sa sama z lahu posadi tak uz mozem..tak sa riadim podla toho :wink:
18. apr 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasa tiez nesedi ale ked ju em tam skusim posadit tak sa udrzi sama no nenechavam ju kym sa sama neposadi
18. apr 2009 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme do obchodu , tak zatial papapapapa
no nic zeny, musim koncit bo svokra ide na navstevu :unamused:
18. apr 2009 o 14:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej Viki ma 7 mes.Gratulujemeeeeeee
bianca dakujeme a uz tu nie som , keby prisiel moj muz ... :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki vseeeeeetko naaaaaj a inac mate krasne haaaaro :wink: ja uz tesim ako budem robit fontanky :slight_smile:

evit nasa sedi tak 30 sekund a potom sa zvali jak vreco :grinning: ale v kocari ju davam na chvilu hopat,taaaaak sa jej to paaaaci :dizzy_face: myslim ze este casu dost
18. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decka ja do seba tlacim domacu sunku lebo mala mi nedala pristor na varenie a ona kuka a az dudlik vypadol ako na mna cumi a dala by si tiez
18. apr 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ema ja tiez skusam maleho posadit, chvilu vydrzi a tiez sa zvali jak mech zemiakov, sam sa este neposadi len brusakuje

ale uz fakt idem
18. apr 2009 o 14:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem nakupit dajake pozivatiny bo detom asi jablko a kafe nebudu stacit...mne by stacilo :sweat_smile:
18. apr 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz v obchode bola ale iba u n as v samoske lebo tu strasne fuci a malu mi skoro odfuklo i s kocikom.Dnes som jej kupila vyzivku s bananom tak budeme pozajtra skusat len dufam ze sa jej nic nestane lebo ja mam na banan alergiu
18. apr 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme skusili po mrkve zemiak a 0 bodov. nechutiiiiiii :confused:
18. apr 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si ma bude bravat so sebou aj na rande, kebyze je hladny :grinning:
18. apr 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babof to myslím že nééééé :grinning: to bude ochutnávať iné.....
18. apr 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. apr 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babof skus zamiesat Olimu ku zemiacku trochu mlieka, bude to mat chutnejsie, ja som dnes Adke dala na obed jablkovo-hruskovu presnidavku a do nej som jej namrvila take detske keksy od 6. mes., zdlabla celu kompotovu misku :grinning: :grinning: a inak s tym rande ... aspon ho budes mat pod dohladom :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ozaj a som rada, ze vam tu vakcinu preplatili, zda sa mi to nejake divotvorne, ze jedna poistovna preplati, druha nie ....vsak platime vsetci rovnako :unamused:
18. apr 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martanko, do tej mrkvy som aj skusala, a aj tak sa tvaril nestastne, az ho striasalo :confounded: , skusim teda aj do zemiaku, len ho moc nechcem tlacit do tohto jedla, aby to neodmietol uplne. vy uz dlhsie prikrmujete? ja chcem este s ovocim pockat, aby si nezvykol na sladke.
18. apr 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a samozrejme, dam olimu ako veeeelky priklad jeho buduci nevestu, ako pekne papa, mozno ho to nastartuje :wink:
18. apr 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Viki prajem vsetko naj k 7 vymesiaciku :wink:
a Em blba otazka :grinning: samoska ze nic sa nezmenilo, moji chlapi nemeniaaaaaaaaaaaa :slight_smile: a pol torta nebola :pensive: az ked pridete tak bude aj cela :wink:
18. apr 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my nesedime, my sa valame, naco by sme sedeli,to len ja by som chcela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. apr 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babof ja som Ajku kojila len 5 mesiacov, potom som stratila mlieko a museli sme prejst na Bebu, prikrmujem asi tri tyzdne, zacali sme prvy tyzden zeleninou, druhy ovocie a teraz striedam, ale tiez jej zo zaciatku nesmakovalo, to az tento tyzden sa nejak rozjedla, asi na orave pozorovala mojho brachu, ten zje za styroch :grinning: :grinning: :grinning:

viki prajeme vsetko len to naj v vymesaciu :wink:
18. apr 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme :wink:
my sme boli asi dva tyzdne na zelenine na obed a potom som zacala aj s masko a hned som pridala po obede o tretej ovocie , tak sme aj teraz.. kojim naposledy o 9rano a potom az o 18tej plus kasu , ale aj tak spanok 0bodov, stale cuckame mliecko.. :slight_smile: :grinning:
18. apr 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu ani nohy, tak ideme chystat veceru.. mnamky mnamky bude grilovana klobaska, uz mi sliny tecu akoby mi isli zuby :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak navsteva odisla a tu nikoho, asi ste s deturencami von
18. apr 2009 o 16:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejak to tu zamrzlo..tak si aspom pocitam nieco dozadu :wink:
18. apr 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok