• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
ja viem , ze som asi velmi zvedava, ale preco je henri taka stastna? aj ja chcem byt :grinning: teda nechcem ja uz som :sweat_smile: :slight_smile:
18. apr 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, ema, dakujem vam, aj ja som stastna, ze moj vylev padol na urodnu podu, velmi som sa potesila
evit, dufam, ze si vyvetrala dnes... :grinning: :grinning: a veeeeeelmi ma tesi pocet a obsah dnesnych tvojich prispevkov... :dizzy_face: inak uprimne, mne sa pacila velmi ta tmava fotka co si mala v pase predtym, kde mas maleho v naruci... :wink:
a my sedime ako ellinka, niekedy par sekund, niekedy aj minutu a potom sa zvali ale dlho sediet opretu ju nedavam na dlho, len pri papani a na rukach...

andre, sme pysne na tatina, gol dava v kazdom zapase, ani dnes nesklamal... :dizzy_face:
bibka, hrava pri Bille na Okruznej miniligu... :wink:

katkaza, zalohu posli uz, lebo dobre spravy ti zarucujem... :grinning: a sme radi, ze urazena nie si... :grinning:

henri, ta ja som nestastna, ked si ty nestastna a som rada, ze si stastna, bo aj ja som stastna... :grinning:

viki, gratulujeme, mas ip... sup udaje do tabulky... :wink:
18. apr 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan hej aj mne sa viac paci ta povodna fotka, toto bol len pokus o foto :sweat_smile:
18. apr 2009 o 18:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nazdarte, vonku sme boli, necítim nožičky, ale dali sme aj prestávočky (na pivečko :slight_smile: )
mihan, a odmena bude ? si niesla nugetkovú štrúdličku ? :dizzy_face:
evit, však vidíš že vieš písať čo robíš a nerobíš :grinning: , napr. foto si robila... haaaa
viki tak gratulace aj ku vám :dizzy_face: , to musíš hlásiť také veci :sunglasses:
henri, no zahlásiš že si šťastná a odpadneš ?? :grinning: od šťastia :grinning:
18. apr 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andre vidis to ma nenapadlo, a hned som to porusila :sweat_smile:
18. apr 2009 o 19:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na tej fotke mam strasne predlzenu hlavu jak tekvica
18. apr 2009 o 19:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte všem

tak už čekám doma natěšená zda jel manžel dobře vyhlídnout nové naše auto nebude to takové na co jsme zvyklý ale cos e dá dělat pojištovny plní málo a my jezdit potřebujemem
no jo
18. apr 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andre, kdeze strudla, po velkej noci?? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

idem trochen pobrusakovat, dlho nebolo CVICIIMMEEE... hoci ja cvicim takmer kazdy den, ale uz nie tak intenzivne ako predtym... :zipper_mouth:
18. apr 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mih jen vydrž já sem už zlenivěl tak musím začít znova a to je těžší ještě víc
18. apr 2009 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh mihan brusaky, tie ja teda nemusim, snazim sa chudnut inac a som vdacna za kazdy zhodeny gram
18. apr 2009 o 19:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
helou evrybody :grinning:
ja som dnes zase zacala cvicit :grinning: 35 minut a jedna sekunda na steperi aj to len preto, ze som nestihla zoskocit na presne 35:00 :stuck_out_tongue_closed_eyes: a cvicim rano, ked maleho okolo deviatej ukladam spat, aby som cvicila nalacno...ale ako mi skrrrrrka v bruchu :grinning: :grinning: :grinning:
a nasla som na seba fintu fn , ked ma chyta ta sladkostova mania urobim si kapucino so skoricou a fungiruje uz druhy den :sweat_smile:
mihanka gligli :dizzy_face: :dizzy_face:
ideme plavat a potom kinoooo (doma :sweat_smile: ) krasny vecer vsetkym oktobrovkam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave nam odisla navsteva a sme pozvani na svadbu :slight_smile: tak malej musim kupit nejaku robu :grinning: evit co sa nosi , ty mas asi najvacsi prehlad , nie :wink: :grinning:
18. apr 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri a ako to ide s cvicenim? uz si dala dole nejake to kilecko?
18. apr 2009 o 19:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki je to rozne, ale teraz skor letia kratke satky aspon co mam ja skusenosti
18. apr 2009 o 19:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi poriesime nieco kratke obe.. :grinning:
no dobru noc sa lucime , lebo mala nas uz ide zozrat , taka je zla.. tak nech mate peknu dlhu a pokojnu noc :sweat_smile: :slight_smile: papapa
18. apr 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viki pa pa a dobru noc
18. apr 2009 o 19:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi kilecka uz odisli, zostali este 2-3 ale to si nahovaram ze koly kojeniu :grinning: :grinning: :grinning: ja furt bojujem s tymi drzakmy a brusinom , ale uz ma to teplo vyhecovalo, lebo plavky som uz mala na zahrade :sweat_smile: ale uz sa to rysuje zvnutra , vonku to bude vidiet neskor :grinning: :grinning: :grinning: papa
18. apr 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzaky by som ja brala, ja mam tam hore pristavaciu plochu, ale mam velky zadok a siroke boky no
18. apr 2009 o 19:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evit ale mne sa ta fotka fakt lubi..aj ked s Adamkom to je o inom :slight_smile: a ze tekvica....tak potom sa pridavam do klubu tekvic :grinning:
18. apr 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lilyk musim tam hodit nejaku inu foto bo aj muz povedal ze je hrozna
18. apr 2009 o 20:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo,my tu mame ohnostroooj :confused: :confused: :confused: super,Ella sa urcite zobudi,len cakam kedy zaprasti odposluch :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
18. apr 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoze ohnostroj v aprili,preco,naco????????
18. apr 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno niekto v sobranciach oslavuje narodky :grinning:
18. apr 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zacvicene, simik dnes zaspavala dlhsie, neva... uz buva... no darmo ja cvicim, kdeze steper, ja denne zvladnem 200 schodov, niekedy s kocikom, niekedy s mojim 7kg zivym zavazim, vecer uz len brusaky a zadok, +vzdy nieco ine k tomu, ale co mi je to platne, ked ja sa potom este trosku napapam, jablcko, piskotky, jogurtik, milacik alebo kolacik a tie kolaciky su cely den, ved dnes som mala ranajky do postele rozteky so sunkou a syrom a nugetu.... henri, finty nezaberaju, niekto tu poznamenal, ze najlepsie je pokuseniu podlahnut, tak ja podlahnem aj niekolko x za den... :grinning:

tekvica aj mna pobavila... :grinning:

a podobne, uz nam frci kino... :grinning: tak dobruu...

ema, to je povelkonocne... :wink: :sweat_smile:
18. apr 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas ani ohnostroj nemusi byt, my mame hluk priamo v dome :confounded: mam pocit, ze nic ine nerobim, len ukazujem, ze stisit decibely :sweat_smile:
18. apr 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babofka no bud narodky,alebo aj na svadbach vraj byva,tu nedaleko mame taku restikutak asi odtial to ide,normalne ma cuklo ked to odpalili :sweat_smile:
18. apr 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Elli to nezobudilo,cuduj sa svete,hlavne ze inokedy jej vadi aj ked klipnem vieckom :confused:
18. apr 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ella spinka? to potesi, ked konecne zaspi a zrazu....
18. apr 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my mame nad nami tiez super susedov, cely rok nic nerobia len vrtaju, buchaju, buraju a biju sa :sweat_smile:
18. apr 2009 o 20:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze low battery...a ja nevladzem zapojit kabel :sweat_smile:
dobru noc
18. apr 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok