Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

simona161
11. aug 2009

no moja, ja splacam studentsku pozicku, kedze ja frajer som chcela vystudovat vysoku bez pomoci rodicov (teda vysoku som skoncila, ale pomohli mi samozrejme) a este splacam aj brachovi, co nam pozical na auto ... a ked uz konecne zacneme stavat, tak to este len bude 😀 ale to je rozpravka o inom a z inej knizky ... nejdeme na modru strechu? 😉

bianca
11. aug 2009

ja idem teraz do postele a zajtra mozno na modru strechu.Bru noc

simona161
11. aug 2009

ok, som za ... dobru nocku 😀

simona161
12. aug 2009

a krasne slnecne ranko 😉

henri001
12. aug 2009

velmi sa mi paci cas kedy si prispela 23:08 a potom 08:23 😀 😀 😀
krasne ranko babulky 😉

lilyk
12. aug 2009

dobre ranko 😉

flow333
autor
12. aug 2009

3davka hexa nie je az v roku????

selina.liana
12. aug 2009

Flow ahoj my sme jumali vcera a nic s teplotami do viedne tym padom idem azzajtra tak to kuknem zajtra a dam vediet 😉

simona161
12. aug 2009

flow, ta tretia davka zavisi od toho, kedy ste mali prvu a druhu davku, my sme mali prvu uz v 10. tyzdni a druhu v 16. ci 17. tyzdni a tretiu v 10. mesiacoch ... a dnes nas caka prevenar, brrrrrrr ...

simona161
12. aug 2009

henri, mas postreh 😉
lilyk, dobre ranko 🙂

bianca
12. aug 2009

hoj

v cr sa ockujem uplne inak.Nasa mala vs.3 uz davno a to bola ockovana neskor lebo neboli vakciny.Dalsie ockovanie po roku

henri001
12. aug 2009

veru ,aj my uz mame secky ockovania 🙂 cafff lilyk ta ty de si furt 😀 stahujes pipika ? neake rady napady a postrehy ? 😀 😀 😀

simona161
12. aug 2009

kocky, mozno je to tym, ze ste v CR a mozno tym, ze ste zacali s ockovanim neskor ... lebo nas dr. ma tiez na dverach dva rozpisy ockovania a ten druhy je uplne iny ako ten povodny ... tak som sa pytala, ze ktoreho sa mame drzat a on mi povedal, ze nas sa tyka ten prvy, ten druhy si nemam vsimat, ze neskor sa zacala ina schema ockovania, ze to je pre deticky neskor narodene ... vy ste sice narodeni skoro rovnako, ale zacali ste ockovat neskor ako my, vsak?

simona161
12. aug 2009

a este daco ma napadlo, citala som k hexa vakcine, ze je zakladna ockovacia schema aj rozsirena ockovacia schema a ze hlavne treba dodrzat odstup minimalne 1 mesiac medzi jednotlivymi davkami ... takze kazdy Dr. si asi rozhodne sam, kedy a u koho je vhodne pouzit aku schemu ... ja som prave volala k Dr. a okolo 14.00 si vychutname treti prevenar, brrrrrrrrr

lilyk
12. aug 2009

caf Henri 😉
nestahujem, ale sama neviem ci dobre robim, citala som haldy clankov a jeden hovori nie,druhy ano 😖 ...ja sa bojim ze ked budem stahovat narobia sa tie trhlinky a jazvicky a to je este horsie...takze som kupila taku bylinku( tiez som sa docitala) a ma sa v tom kupat 3 4 krat a zevraj to potom ide, tak vyskusame...sama neviem, Majkovi to ide do polky, svokra povedala ze sak to fajn, co chceme viacej, ale Tominovi vidno nevidno nist 😖 tak skusim a dame vediet 😉
a 3 davku nam tiez bolo povedane v 1 roku.
a moc,nam bolo tiez povedane ze to musi byt sterilne, inak je to o nicom, vysledky su skreslene, nesmie sa prelievat...tak nejak tak 😉

simona161
12. aug 2009

uff, ale mi je dobre, ze aspon predkozku riesit nemusim 😀
a moc mi povedali sacok a skumavka, tak asi sterilne ... ale spominala, ze to nepojde do labaku, ze len ambulantne to sestricka vysetri, predtym to islo do labaku ...

tilky
12. aug 2009

ahojte

vy ale zase riešite tému môj muž mu to pri kúpaní jemne sťahuje a umyje a jakub sa pri tom smeje akoby ho šteklili

mihanka
12. aug 2009

ahojte...
bian som sa zlakla vcera, ze ma glbes za ten moc... 😅 😀
ale dakujem, lebo my sme moc este vobec nedavali, ale sacok naozaj nefunguje, takze skusime do skumavky...

dnes mame ministretko bb po horsom organizovani ako larion 😀 😵

inak my nestahujeme.. 😀

vseeeetko naj naj Mathymu a Olinkovi... 😵
a tilkinmu mm... 🙂

alynka
12. aug 2009

tiez som rada ze to nemusime riesit.

K teme papkanie- my papkame kedy ako, niekedy viac inokedy menej. Sme tu asi najmensi, skor najlahsi. Nemame este asi ani 7500g a dlzku mame cez 71. Papkame aj sklicka aj varime. Polievku jej navarim asi raz do tyzdna a nahadzem do mrazaku a potom vytahujem.

Spinkanie- Vacsinou vstaveme okolo 8 pol 9, hodinu sme hore a ide zase spinkat tak na hodinku. Potom asi kazde tri hodinky a spi ani nie hodinu. Radsej by som bola keby spala raz a to aspon tri hodiny a nie takto. A vecer ide spat akolo 8 az 9 ale tiez sa casto budi v noci. Len jej dam papu s spime dalej. Sice ju davam spat do postielky, ale ked sa prvykrat zobudi tak ju beriem k nam, lebo mi je to pohodlnejsie. A pri papani obidve zaspime.

Tak asi tolko o nasom stave

bianca
12. aug 2009

mihan nie len som pisala ze je to rozdiel na co to potrebujes.Sacky su uplne na prd.Ja ho sice viem nalepit aj dievcatkam ale nasej som nikdy nelepila.Musi to boliet ako sv... ked sa to dava dole.Ja som stale malu umyla,zapla ohrievac,pustila vodu,dala jej caj alebo mlieko a cihala som so skumavkou.Vzdy ked pila tak aj curala.Ak potrebujes sterilny moc tak odoberies stredny prud.Trosku nechas nech odcura a az potom sa nabera.

phoebe003
12. aug 2009

dobré dopoledne mamulky, tak já dnes chněla do půl 11, taky si to občas zasloužím že....A hned muím jít začít vařit...

flow333
autor
12. aug 2009

...ani my nestahujeme...len tatikovi... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inak zenichovi vsetko naj naj k vymesaciu,,,cmuk do trezoru na neskor 😀
seli tesim sa, snad budu mat....joj dufam...
ockovanie neviem, neboli sme u dr od 16.5. a vobec nemam chut tam ist, zase budu malu pozorovat a skumat a vypytovat sa a nemam na to vobec naladu...zazila som si dost.... ☹ ☹ hlava do kriva je stale, ale len v niektorych momentoch, je to urcite o zvyku a to sa neodstrani zo dna na den

selina.liana
12. aug 2009

Flow neboj dobre bude krasomila je zdravucka. Aj ja dufam ze to bude tesim moc

mihanka
12. aug 2009

flow, s tou epilepsiou by si mala ale castejsie chodit k dr... 😀 😀 😀
vobec sa netrap tym zlozvykom, mala sophie je total sikovna, sikovnejsia ako kopec inych oktobrovciat... 😉

bian dakujem, to lepidielko sa mi zda jemne , ale aj tak, ano mas pravdu, radsej budem cihat so skumavkou, a s tym strednym prudom, vsak aj dospeli tak maju robit...

alynka, neboj nie ste celkom najlahsi... simi je sice dlhsia, ale ma len 7800g a sme asi o mesiac od vas starsi... 😉

selina.liana
12. aug 2009

Mihan co tam po vahe my sme tiez dlhy a mame 7920g no co hlavne ze su zdrave a este nieco zuba ani jedneho 😀

mihanka
12. aug 2009

seli, ved samozrejme, je zdrava, prospieva... neboj aj zubky budu... 😉

alynka
12. aug 2009

No nam sa nasa dr. vobec nepaci. 😠 Vzdy ked tam prideme tak Viki reve ako o dusu. Lahnut si vobec nechce, a povazit sa? Tak to je olympijsky vykon. Ona nemala vobec vo zvyku plakat, ale co vytvara tam, tak to je na nepoznanie. Uz rozmyslam aj nad tym ze dr. vymeníme, mozno jej je nesympaticka. ☹ Ked sme boli s nou na koznom, tak tam sa len usmievala, este sa nas dr. pytala ci vobec niekedy place.
😀 😀
Tak mamky kosicanky chcem sa spytat kam chodite k dr?

alynka
12. aug 2009

a mame 4 zuby, vsetky jednotky a minuly tyzden sa naucila skripat s nimi. Nieco strasne. 😠
Plazime sa vo velkom, v postielke najradsej stojime.

andre
12. aug 2009

ahojky 🙂 , náš drobík oslávencový ďakuje 😵 a pusinky už môžu dojsť naostro, slečny naľavo, nevesta napravo 🙂 🙂

flow, a čo naháňate ??? haaaaaa ? aj ja dúfam že budú mať 😉

andre
12. aug 2009

ps : alynka vitaj 🙂

my na sever k vojtkovej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre