• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
no my byvame v dome a okrem tej bitky, je u nas to iste, este dokoncujeme poschodie
18. apr 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este nieco. u zpokracuje PRISON BREAK huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PRISONA ja nemusim, ale tesim na MS v hokeji, hrame uz v piatok 24.4. o 20:15 s Madarskom :grinning:
18. apr 2009 o 20:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, teda dnes to tu zilo... to je supeeer :slight_smile:
a na hokej sa hrozne, hrozne tesim, tesim sa kazdy rok a ked skoncia majstrovstva uz sa tesim na dalsie a na olympiadu ... uz su sice prec tie casy, ked sme zapasy pozerali s MM a kamaratmi v krcme pri pive, ale aj tak sa tesim :wink:
18. apr 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny vecer maminky :sweat_smile:

som rada,ze sa to tu prebralo k zivotu :dizzy_face: my sme dnes boli v madarsku na nakupoch a timinko to zvladol statocne,vobec neplakal,ani v aute,ako ma vo zvyku,ale pekne spinkal..no zlate dietatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zajtra zas ideme k svokrovcom na obed,tka zas nestihnem pc :angry: ale aspon nemusim varit :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a na majstrovstva sa velmi tesim aj ja a tak ako aj simi velmi rada sledujem aj olympiadu..uz aby bola
18. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tesim buduci rok na zimnu olympiadu na krasokorculovanie Pluscenkoooooooooo :dizzy_face:
18. apr 2009 o 21:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa zabudla na facebooku :wink: este ste tu niekto?
18. apr 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi ja tu som, ale tiez som teraz aj na facebooku
18. apr 2009 o 21:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked mna tam tie kvizy celkom bavia :grinning:
18. apr 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu som a nie som na facebooku :grinning: ale pomalicky idem kojit hladosa,nech ma dobru noc a spinka pekne do rana a ocka pustam na pc :wink:

tak dobru noc vsetkym drobcom a hlavne aj maminkam..cmuuuuuk
18. apr 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simi no tie kvizy su dobre haluze

lubik dobru nocku
18. apr 2009 o 21:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut, timinkovi a dobru nocku celej rodinke :wink:
evit, jo, su fajn, podla jedneho z nich onedlho umriem, myslim, ze na stedry den v roku 2012 :grinning:
18. apr 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simon ja som podla jedneho umrela 25. oktobra 2008, ha tak co tu robim, ze by zombie? :astonished:
18. apr 2009 o 21:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to uz je potom fakt haluz ...
18. apr 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale sranda musi byt
18. apr 2009 o 21:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
decka nasa teplotuje troska a nechce papat.Teraz uz spi.Zajtra som mala dohodnute rande s kamoskou po dlhom case.Dufam ze to uz su tie potvorske zuby
18. apr 2009 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bia a vy este zubok nemate ziaden? no tak hadam uz coskoro nejaky ten vylezie
18. apr 2009 o 21:47  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bian, snad ano ... Alex teplotu nemal, ani soplik, ani hnacky, nic ... a papal uplne normalne, dokonca by som povedala, ze este viac zacal teraz jest ... ale zato plakal cele dni a noci, tak nespokojne dieta si nevies predstavit :frowning2:
18. apr 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas v noci pohoda, ale cez den byva zo zubkov mrzuty a potom v noci je asi klud od unavy
18. apr 2009 o 21:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zub nemame ale trapi ju to u z dlho
18. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, nam tiez vyliezli az vcera ... a rovno dva naraz :wink: po 11 prerevanych dnoch a hlavne nociach
18. apr 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bia nas tak prvy trapil asi 2 mesiace kym sa uplne prerezal
18. apr 2009 o 21:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak nasa vypije asi pol flasky a potom zacne kusat do dudla tak strasne az mne trpnu zuby.Brrrrrrrrr tak sa hrame-odgrgnut-zohriat mlieko-trosku zje a znova
18. apr 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simon nam teraz idu horne obidva naraz, takze zabava
18. apr 2009 o 21:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky mamulenky,tak já jsem před chvilkoupřijela z práááce,byla jsem na celodenním školení,bylo to dobrý,ale tech informací bylo opravdu hooodně,takže si jdu napustit vanu a jdu vstřebávat fakta a další věcičky. :grinning: nevím o co jse přišla,dočtu potději,dneska jsem tááááááááááááááááááááááááááááák nekutečně vytočená,že nemám chut ani dočítat,i když vás mám mooooooooooooooc ráda všechny.holky proč je všechno tak těžky? :pensive: :fearful: :confused:
18. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nas maly ich tam mal dlho v dasnach hmatatelne, ale vobec sa to nehlo, stale to bolo rovnake ... pred 5 dnami som si vsimla take ciarocky a vcera sa mu prerezali, teraz maju oba asi 2 mm :wink: inak my sme skusali cinknut klasickou nerezovou lyzickou a donedavna nic a predvcerom uz to pekne cinkalo :wink:
18. apr 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi servus, ty uz pracujes?
18. apr 2009 o 21:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, hadam adamkovi vylezu rychlo ... phoebe, ktoze ta vytocil?
18. apr 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky vypinam budu, uz mi ocicka blikaju...dobru noc vsetkym
18. apr 2009 o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bian, tak take krmenie nezavidim ... ale hadam vylezu zubky a bude dobre :slight_smile:
18. apr 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok