• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
evit, dobru nocku :slight_smile:
18. apr 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera to tak, ze som tu sama, tak sa teda lucim, prajem vsetkym dobru a pokojnu noc :wink:
18. apr 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karol bude dobre

evi bru noc

simon my sa ta krmime casto.Nasa totis vyzaduje horuce mlieko a velky dudlik.Dnes som hodila do sterilky dudlik na kasu.Co sme presli na 2 Bebu tak jej ten od 6 mes nestaci.Uvidime ci bude rano neaka zmena
18. apr 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka jj pracuju,někdo musí... :grinning:
18. apr 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja este cakam na MMM
18. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca pochybuju,i když...dneska jsem podepsala smlouvu,takže jsem oficiální poradce,ale strašně mne tíží jiné věci... :pensive:
18. apr 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karol ja viem.Moja vsetko dufam prehrmi a bude dobre.A manzel uz nepracuje?Pred casom si pisala ze ma novu pracu nie?
18. apr 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca ale ...to je minuloooost,vyrazili hosřív,než nastoupil... :grinning: už se na chlapa nebudu spoléhat.n ŽÁDNÉHO všechno co chci,si dokážu vybudovat sama.a stejně.jediná moje jistota,jsem jen já sama...takže házím za hlavu problémy,starosti,bolístky,i když boí hodně,až je mi do pláče,ale já to zvládnu,vždycky jsem všechno zvládla sama,nebude to jiné ani tentokrát. :pensive: věřím tomu :dizzy_face:
18. apr 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, vy ste tu? :wink:
bian, ja som akurat vcera preberala s MM, ze mame stastie, ze Alex bol spokojny hned s prvymi flaskami, dudlami, vsetkym ... nic sme nemenili ... myslim tvar a tip, akurat ze dokupujeme nove, ale take iste ...
phoebs, a co sa zase zmenilo? je to este horsie ako bolo?
18. apr 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim napíšu za chvilku IP.ju?
18. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoebs, jasne, ok
18. apr 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi , jasne ze to zvladnes , vsetko co len budes naozaj chciet :dizzy_face:
18. apr 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri ahojyk.tomu věřímmmmm

simi Ip
18. apr 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri ty jso takovésluníčko,vždycky spousta optimismu a hezké slůvko,to potěší. už jsi si četla skype?
18. apr 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky mám dot,jse od rána v terénu,jdu do sprchy a jdu spát... :pensive:.takže pusinku všem,sladké sníííky MVR dobrou a pusu drobečkůmmmmm
18. apr 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
phoebs, mas IP, ale kludne docitas zajtra ... vyspi sa, dobru nocku
18. apr 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fibi ti to zvladnes ty si nase slnicko pa idem haji :slight_smile:
18. apr 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sim IP :dizzy_face:

bibi :dizzy_face: zvládnu...tomu věřím.všechno jde... :sweat_smile:

i já jdu dopostele.brou,brou,brou :dizzy_face:
18. apr 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre rano

my sme hore uz od 5 :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Peter zobudil malu ked isiel do roboty tak tu otrocim naeeervacim

karol :frowning2:
19. apr 2009 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj bian
my sme hore od 5:30 :rolling_eyes: , pomoc
oli teraz dospava, uvidim, kolko da :unamused: no a ja dospim tak o par rokov, snad....
phoebe, sice neviem, co sa u vas doma deje :confused: , ale drz sa, bude lepsie, musi !
19. apr 2009 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano... :slight_smile:
my sme hore od 6... aj sme sa naranajkovali, hodila som maso do rury a pozeram ze je len pol 8 :grinning:
simi pozera bebe, vsak je nedela, sice ona ma rozpravky kazde rano aj kazdy vecer

phoebs, neboj vsetko zvladnes... :wink:

bian, citala si dozadu? :confused:
19. apr 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babofka ja do seba ladujem kavu a mala mrauci a zuzla kefku.Dufam ze uz tie potvorske zuby vylezu
19. apr 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bre raaanko :slight_smile: my sme boli hore od 2 do 3 , chcel sa hrat a hrat a ja som ho furt pritlacila k sebe a cecok do pusy...chvilku dudkal apotom zacal s tym ceckom v puse vypravat :grinning: :grinning: :grinning: no som sa smiala cez slzy...ze spinkaaat spinkaaat a on sa rehlil a rehlil...ale potom to vzdal a bola som viiiitaz :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Fibi, ano precitala a velmi velmi som dakovala pepsonke, len neviem ci jej to uz prislo pretoze pre zmenu nebola na skype ona :confused: :sweat_smile: tak jej prosim za mna pre istotu velmi pekne odomna podakuj, ze si tu knizku urcite kupim a ze je zlaticko ... :dizzy_face:
babof...myslis ze to este niekedy dospime :grinning: j by som tak rada spala v kuse aspon 4 hodinky...zatial max 3 v kuse, aj to je vela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
henri to ti nezavidim.ja ked sa zadari a MM neotravuje tak spim aj 7 hodin v kuse
19. apr 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mihan a co mas na mysli?
19. apr 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko.. :slight_smile:
nasa noc celkom v pohode, boli sme hore asi 2-3krat, tak sa da..a bez placu :slight_smile:
19. apr 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko maminky
19. apr 2009 o 08:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evit.. :slight_smile:
19. apr 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ako vyspinkane? my celkom fajn, ale este rozmyslam ze si zdriemnem kym maly spi, ved navarene mam
19. apr 2009 o 08:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom sa dalo, mne pride ocino pokocikat malu, manzel je v praci , tak idem varit .. :slight_smile:
19. apr 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok