• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

14. februára 2012 
Slavka , skoro som zabudla :confused:
Katarinka vsetko naj naj naj :dizzy_face: :grinning: :grinning:
******Draha Krasomila modelkovska , prajeme Ti krasny narodeninovy den, vela vela zdravicka, stasticka a lasky, nech ta maminka poslucha ********** :dizzy_face:
9. okt 2009 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte pridavam foto z dneskajšieho mini stretka bb http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=3385892&vReferer= :slight_smile:
9. okt 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Matulik pokušam sa jej ponukat každy den cicu ale ona nechce dnes večer sa kuk pricucla ale to len chviločka tak sa umelačkujeme , mna to mrzi :frowning2: no čo už hlavne nech je zdravučka lasočka moja :slight_smile:
9. okt 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
v prvom rade gratulujeme Phoebe k narodeninám,Eliške k meninám a samozrejme Sophinke k jednému rôčku :slight_smile:
my už máme po oslavách,najbližšie nás asi čakajú až krstiny....
henri kajka podľa čínskeho kalendára nevyšla,pri druhom nám to ale vychádza,takže pol na pol :wink:
jednej známej sa včera narodilo bábo s rázštepom bruška,takže asi najväčšie šťastie je,keď je malinké zdravé a v poriadku...ja už sa tu strachujem a depkujem,každú noc sa mi sníva že rodím...tak dúfam,že všetko dobre dopadne...
9. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj katkaza dakujeme a neboj male bude zdravučke už sa ti to krati :slight_smile: cmuk Mne kamoška porodila 4 babo chlapčeka vraveli že bude maly a chlapček 3400G ,53 cm a to ma doma 3 dievky :slight_smile:
9. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za blahozelania k mojim dnesnym narodkam :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

henri, mne cinska tabulka nevysla :unamused:
obrucka ukazuje stale dvoch chlapcekov, takze zatial vysla :wink:

a BLAHOZELAM vsetkym dnesnym oslavencom....tusim krasomilka ma rocik a phoebe narodeninky :dizzy_face:
9. okt 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vseeeeeeeeeetko naj najlepsejsie vlasatuckej Amande a zlatuckej Lucke k ich prvemu rociku... nech ste zdrave a robite rodicom len samu radost...

ale dnes ma narodeniny Andreee... vsetko naj naj... 26 to oslavujes??? neboj, ale vyzeras na 22... :grinning: hlavne nech si zdrava... :slight_smile:
10. okt 2009 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dusanovi vsetko najlepsie k vcerajsku :sunglasses:
Dnes krasne narodeniny Amande - princeznej s najvertikalnejsimi vlaskami :dizzy_face: a Lucke - buducej Hurvajsovej svagrinej :dizzy_face: a Andre - nasej obchodnej svatke :wink:
ZIVIOOOOOO :slight_smile:
10. okt 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horalka... :grinning:

bibka, foto milee.... :slight_smile: sa mi paci ako Kubko tlaci ten kolotoc, kde su sami traja na fotke... ta je super.... :grinning:
10. okt 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Lucke a Amande všetko najlepšie nech su zdravučke a štastnučke :slight_smile: cmuk
Andre že 26 to je krasny vek :slight_smile: cmuk
Babenky moje mala nespala od 23-2 ,45 h palč plač plač kus sa ukludnila a zase plač už ma išlo vyvalit :frowning2: asi zuby lebo včera všetko možne obhryzala aj to čo pretym nie :frowning2: dnes ma boli neuveritelne hlava a citim sa na prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
idem škrabat zemiaky na halušky
všetkym vam prajem prijemny vikendik :slight_smile:
10. okt 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky kočky, přeju všem dobré ránko:slight_smile:
Tak já mocinky děkuju za přáníčka za sebe i za ELinku :dizzy_face: Jste zlatíčka :dizzy_face: A samozřejmě taky přejeme všem oslavencům, kterým jsme nestihli poblahopřát... :dizzy_face: Tak cmuuuuuuuuuk :-*
Jinak mne dnes přijedou rodičové a bude tu menší oslava.. :grinning: Tak jdu upéct nějaký koláč, bo něco takovéhoooo. Mějte se krááásně a pápápá
10. okt 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakuuuuujem pekne za gratulace :dizzy_face: aj k tej 26ke :grinning: kde si ju môžem vyzdvihnúť ? :sunglasses:

a takmer mi ušla malá mendy AMANDA, všetučko najlepšie malá slečna k tej krásnej jednotke :dizzy_face: :dizzy_face:

ale karol mi už ušla, tak troška pobehneme a gratulujeeeemeeee dodatočne, a všetko najsamlepšie želáme :dizzy_face:

PS : lucka to dostala na FB, ale dáme aj sem, nech má viacej ... tak teda happy birthday :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PS 2 : aj katke samozrejme :dizzy_face: blahoželáme k narodeninkám včerajším ... a keď už sme pri tom, tak aj včerajšiemu dušanovi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

:slight_smile: :slight_smile:
10. okt 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andre děkuju a my přejeme všechno nej Amandě a Lucince, malým princeznám krásným :slight_smile:
10. okt 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jaj baby,tu je tolko oslavecov,normalne nemmam prehlad.....takze vsetkym.....cmukines naviac....http :dizzy_face:

://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=479692
10. okt 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

prajeme krásny spací deň

ale hlavne krásny narodeninový a hlavne veľa veľa zdravíčka a poslušných rodičov malej Amande a malej Lucke :slight_smile: :sweat_smile:
tak a my dnes už celý deň beháme po dome sami a po dvoch :slight_smile: :sweat_smile: sme to zvládli aj bez tých vojtových cvičení som Happy :slight_smile:
10. okt 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeme Lucke,Andy a nasej laske Amande..a dakujeme krasne za gratulacie:slight_smile::slight_smile:
dnes bola 1 cast party,zajtra pokracujeme s detickami:slight_smile::slight_smile:
a mate pravdu,vlasky sa nezmenili,stale stoja,len su uz dlhsie :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. okt 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tilky :dizzy_face: superus :dizzy_face: sikovny chlapcek.... :dizzy_face:
10. okt 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..no tolko je tu oslavencov,ze som sa uz pomaly aj stratila :grinning: ...prajeme vsetkym vela,vela zdravicka..cmuk :dizzy_face:
10. okt 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my prajeme všetko naj naj oslavencom
10. okt 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme Matulik a váš Kubík ako už bežkáte?
10. okt 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vsetkym dnesnym oslavencom blahozelame, Andre svokricke obzvlast.... :grinning: :grinning: :grinning:
My sme dnes mali prvu cast party, hraciek ako na vianoce....zajtra cast 2....krasomila bola taka rozrusena, ani zaspat nevedela cez den, stale by sa len hrala a prezerala si vsetko...tortu som robila v nci do jednej....ale myslim, ze sa podarila....foto pridam v pondelok...cmuk a sladke snicky
10. okt 2009 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilky gratulujem Kubkovi k bežkaniu naša Eliška sa tiež pušta dnes obehla celu kuchynu a ja mama velku :slight_smile:
Flow už sa tešime na foto :slight_smile:
10. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
prajeme vsetucko len to naj vlasatuckej Amande a samozrejme aj Lucke, nech ste zdravucke a nech vas rodicia posluchaju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cmuky, cmuky, cmuk :wink:
10. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte decka

nemala som net tak dodatocne vsetko najsamlepsie oslavencom mini i maxi,zubacom,i behunom...

u nas za par pribudli na 100% 2 zubky a na 90% aj treti no ten nedokazem uplne identifikovat

dnes sme mali krasny den a vsetko sa to teraz vecer posr..a ...lo.Mam taku zlost ze az.Posledna kvapka trpezlivosti,lutosti a strachu pretiekla a hned po navrate do CR davame vypoved z bytu a koncime z debi....majitelmi ...och aka som nazlostena.Uz nech sme prestahovani a vsetky tahanice a vybavovacky za nami.Ked si predstavim len kolko lekarov budem musiet pozhanat a kde vsade sa odhlasit tak mi je zle uz v dost znac prnom predstihu...

aj spanok ma presiel a to som uz neviem kolko noci nespala lebo tisim to nase zubadielko.3 zuby naraz je fakt masaker

inak mame pokrok aj v papkani.Nakoniec som malu donutila papat aj ,,pribinaky,,Velmi jej chuti od Kezmarskej znacky Tami.Akurat moja mama zhnodnotila ze nasa mala sa nema cast najest.Cely kelimok totiz spapa jedine iba ked stoji a pochoduje okolo sotlicky a ja za nou
10. okt 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. okt 2009 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte posielame sto božtekov krasomile k narodeninám hádam nám to Matewu odpustí :wink:
11. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nasemu kvietocku Gretulke vseeeeeeeeeetko naj naj k dnesnemu prvemu rocku... nech si zdravucka a zdravucka... a zdrava aby som nezabudla... :wink: :dizzy_face:
11. okt 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Margaretke všetko najlepšie nech uška nebolia a nech robi rodičom len radost :slight_smile:
Idem sa pochvalit Eliška chodi včera prešla celu kuchynu a dnes už beha všade :slight_smile: sa snej vytešujeme :slight_smile:
11. okt 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok