Októbrové zlatíčka 2008. Pridajte sa

flow333
9. apr 2009

...tak a je to...

bianca
27. apr 2009

mne je to tiez jedno.Ja somd ala iba navrh

phoebe003
27. apr 2009
lubka78
27. apr 2009

ahojte
phoebs...moze byt..ja tiez nie som na facebooku 😉

lubka78
27. apr 2009

lubi, ja by som sa nechala v noci cuckat...ved oni su este mali a ked sa ti zobudi, tak sa musis aj ty 😉 Misko sa mi od zaciatku budi 2-3x v noci 😵 Filip bol na tom asi podobne ako Timko, asi do 6 mesiacov prespal skoro celu noc a potom sa zacal budit castejsie, niekedy bol hore aj kazdu hodinu, ale som si povedala, ze ked si len cucne a spi dalej tak mi to nevadi 😵

lubka78
27. apr 2009

my dnes teplotujeme a soplikujeme, neviem co sa deje....mozno zuby..uvidime, dufam, ze to nebude nic horsie ☹

lilyk
27. apr 2009

ahojte 😉
my sme dnes mali poradnu, mame 8200g 😕 68 centi, tie gramy nechapem, viac ako 150 mi nevypije 🙄 aj teraz vypil 120 a to pil o 14:15 naposledy, fakt to nechapem...idem si vas precitat 😉

lilyk
27. apr 2009

Simonke dodatocne prajeme vsetko naj k 7 mesiacikom, a Mihanka skus si ty dat slivkovy dzus, myslim ze este kojis,malo by pomoct, alebo ovsene vlocky, acidko 😉 a este som pocula ze mrkva sice zapeka ale mrkvova stava prehana 😉

katkaza
27. apr 2009

achojte
v prvom rade mihanka preáč,že som neodoslala zálohu,doma nám nešiel net a u našich som zas nemala kartu...napíš mi prosím IP,či to ešte platí...hneď možem poslať 😒
inak malá je konečne zdravá....musím si zaklopať...,ale zlá je za dvoch,hoci vie pekne sedieť,ani náhodou ju to nebaví,obľúbená činnosť je stáť na nožičkách na mojich kolenách,inak ju nebaví nič,tak som grogy 😝

phoebe003
27. apr 2009

holky komu jsemneposlala IP,tk se mi pls.nahlaste.chybu opravímmmmmm 😉

phoebe003
27. apr 2009

kati ahooojky koukám se nenudíš a už jsi si dala do pasu druhé bejbátko 😉 😉 😵 😵 😵 😵

holkyy já jdu k pepsonce.zatím pápálálá

katkaza
27. apr 2009

phoebe to len kvôli tebe 😀 ale bola som minulý týždeň na sone a keď som ho videla,ako sa už hýbe.....tak už je to riadny člen rodiny 🙂

bianca
27. apr 2009

Katka super.Mas foto zo sona?

katkaza
27. apr 2009

no foto mám,ale nie na cd...

bibka333
27. apr 2009

ahojt tak ohladne toho plavania som zistila ze musime mat plavky a čiapku spolu 17 eur kurz 60 ale da sa platit aj hodina to je6 eur boli sme sa pourit ako detičky plavkaju tak som nadšena baby ako je to uvas ktore chodite plavat musia mat aj vase deticky tu ciapku .
zajtra ideme do Pieštan odviezt moju mamku do vyskumneho ustavu tak som zvedava ako tu cestu mala zvladne najdhšie sme cestovali do bb

bibka333
27. apr 2009

Fibi dobry napad stym albumom ani ja niesom na facebooku 😉

mihanka
27. apr 2009

ahojte...
lilyk dakujem... vsetko bolo, okrem mrkvovej stavy... 😉 sice nie slivkovy dzus, ale lekvar... ale acidko, aj ovsene vlocky, pomohlo simonke... a uz som bola zase kupit probio kvapky, tak snad sa to polepsi... 😵

bibka, stastnu cestu zajtra, neboj zvladne to Eliska... 😉 a my plavat chodime, ciapku nepotrebujeme ani mamina ani mimi... a je to fakt super... 😵

Henri, aj tebe stastnu cestu, uzi si ba a aupark, asi ste uz ale v ba... 😅

katka - napisala som ti ip... nerob si tazku hlavu 😉 a nech teda rastie ten najmensi clen rodiny do zdravicka... 😵

lubka78
27. apr 2009

mihan...tak mi je luto Simonky...vlastne mne je vzdy luto ked deti nieco trapi, najradsej by som to zobrala na seba...tak hadam sa to uz nebude opakovat a bude lepsie 😉

phoebe003
27. apr 2009

kati,tak to je čuperrrrrrrrrrrrr 😉 😉 😉 😉 😉

holky jsem rááááda,že se vám albíííčkolíbíí,tak přidávejte fotečky 😵

bibka333
27. apr 2009

fibia a ako bola som na tej stranke ale neviem ako babo rad 🙂

mihanka
27. apr 2009

lubka, ja by som tiez najradsej vytlacila ten stopel za nu, co to drzal... odvtedy sa vykakala do kazdej plienky, riadny sulok, musela mat riadne plne brusko z toho, ale potom taaaaaaaaaak dzavotala... 😀

bibka, musis sa prihlasit... 😉

terezaaa
27. apr 2009

aaaahojte, ja sa neprihlasim ☹ mne nikto heslo neposlal 😢
mihan, peniazky ti dosli?

simona161
27. apr 2009

kruci baby, ja ju zabijem ... bola tu kamoska podvecer a neodhlasila sa ... a ja si tu zvesela pisem ako nejaka tereza ... a teraz tu budem za dalsiu osobu s dvoma nickmi ☹ vobec si to nevsimajte ... ona patri uplne inde, iba jej nesiel comp, tak tu bola a ja som si to nevsimla ...

simona161
27. apr 2009

takze pytam sa mihan, ci jej peniazky za larion dosli a heslo na album nemam ... a ziadnej tereze ho neposielajte, iba mne 😀

lubka78
27. apr 2009

sim..a uz som sa aj pozerala, ze nejaka nova mamina ktoru som tu este nevidela 😀
mam nove foto...kuknite....aj tam, aj tam 😉

simona161
27. apr 2009

mihan, zabudla som pocet osob - dvaja dospeli + alex 😉

mihanka
27. apr 2009

a mihanka odpoveda simone, ze jej nestihla napisat ip, lebo frcala v piatok na chatu, ked peniazky prisli... 😉
a len aby nebola tereza zase nejaka rozdvojena osoba 😀

mihanka
27. apr 2009

simon poznacene... 😉

mihanka
27. apr 2009

a touto kratkou tapetou sa s vami lucim, dobruuu... 😵

simona161
27. apr 2009

mihan, ani nehovor, taka som nastvana, esteze som nikde inde zatial neprispela, to by bolo vysvetlovania 😉 aspon viem, ze musim davat pozor ... ona ani velmi na konika neprispieva, skor si kuka bazar a chodi na mimibazar ... ale nepredpokladam, zeby tu niekedy niekoho urazila, alebo vobec s niekym debatovala 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre