♥ Piešťanky IV:o)))

lucinda7
21. jan 2009

taaaak novým dnom otvárame novúúú temu.....vitajte:o)))veríme že sa zase zídeme v hojnom počte a zdravíme aj šmíračky:o)))

milhaus
27. apr 2009

sak ma ufukne s Luckou, dorabala som ryžu

danca.b
27. apr 2009

jej stanka,pridala si svadobne fotky?pekna si bola nevesticka 🙂
U vas som uz 100 rokov nebola...ja si este pamätam pradedka Lamberta a aj Michala,ked byvali u vasej babky 🙂 a samozrejme aj tvoju babku a "báčina"...tak hovorili tvojmu dedkovi.

stanka26
27. apr 2009

ahoj.sa si ich napametám vôbec.s babku som na fotke ked som mala 1rok.viem len že mi uštrikovala kopec svetrov a tie teraz nosí naša Sabínka.No keby k nám prídeš tak to asi ani nespoznáš.ako to máme všetko porerábané.Ved mama bola minule u nás tuším kvoli nejakým rolám či čo.

keti
27. apr 2009

ach babule ja budem mať asi ozaj deň blbec 😠 😠
drobec je už po hodine hore. Dala som ho na šerblík. Samozrejme poklady( pre Milku preklad hovienka) boli.
Zrazu čo je tak vyškereny. A on tie poklady mága v rukách. Skoro ma natiahlo. 😲
Čo ma ešte dnes bože čaká. 😠

stanka26
27. apr 2009

keti super som sa zasmiala. 🙂 🙂

no my stým šerblíkom máme stále problém. Pre toho mojho drobca je asi každý príliš veľký.nechce tam vôbec sedieť asi ho tam tlačí riťka. ☹

danca.b
27. apr 2009

Katka tak si kup zreb alebo podaj sportku 😉 😀 😀

stanka26
27. apr 2009

jéj viete čo som sa vás chcela opýtať? čo kupujete k prvým narodeninám,

milhaus
27. apr 2009

naša mala dostala odrážadlo od nás, od svokry plyšoveho delfína a od mamy bábiku a od jej krstneho taku mäkku loptu

miruss
27. apr 2009

Kubko dostal hojdačku z quelle takú plastovú, odrážadlo, drevenú stavebnicu, obrovské auto s hračkami do piesku, najaké oblečenie a peniaze.
Keti nemilá predstava. 😝

milhaus
27. apr 2009

vyžierame pukance a čakam kym sa mi nakysne cesto na orechovník

martao
27. apr 2009

keti,
máš ,,šikovné" dieťa.

Naši chalani mohli mať aj pozlátený nočník, do dvoch rokov by som ich musela v kolenách zlomiť, aby si naň sadli. Paťko mal plienku do 2 rokov a Natko mal viac ako 3 roky. Išlo ma poraziť. 😠
Máme asi 3 nočníky a najradšej mali ešte to synovcovi a ten bude o rok maturovať.
😀

stanka26
27. apr 2009

ahojte mamuľky. No mne už deti spia. 🙂 🙂

Dnes bolo to počasie príšerné len chvíľu sme boli vonku a na ulici ani noha ☹
Dúfam že zajtra bude už lepšie.

milka a to ideš teraz piecť koláč?tak neskoro.

milhaus
27. apr 2009

je v rure a za par min. je hotovy, Lucka je s Radom vo vani

sofi
27. apr 2009

Ahojte babulky,

Marto moj krpec mal vo februari 2 roky a tak isto mi nechce chodit na nocnik. Ani sa nepyta. A mna uz teraz z toho poraza 😠 Neviem si predstavit, ze by mal plienku do 3 rokov.

blcha
27. apr 2009

ahojte dievcence dlho som tu nebola tak som vas prisla zaa po dlhsom case pozdravit 😉
Eliska je teraz chorucka chytila riadny soplk a aj kasel nastastie teploty uz nema tak sa liecime 😒
cez vykend sme boli v Bojniciach mali sme tam konikovske stretnutie s marcovkami b a bolo strasne super cely vykend sme si krasne uzili z deturencami no je fakt ze tento konik je vazne super forum 😉

keti to je teda Rastik celkom sikula ze kaka do nocnika nam sa to este nepodarilo aj ked cika do neho ale iba raz za den vzdy rano viac ju tam nedavam neako vzdy zabudnem 😉

stanka my sme dostali k prvym narodkam trojkolku hupacieho konika kocik neake vkladacky a vsetko to malu strasne bavi 😉 aj ked najviac u nas teraz ficia knizky citame stale hlavne zvieratkove 😉

miruss
27. apr 2009

Blcha, Eliške prajem skoré uzdravenie. 🙂

petka015
27. apr 2009

ahojte

mne drobec spi od 20hod, zajtra ideme na poradnu a aj na ockovanie.

Luci v tom c and acku maju fakt super veci a aj dobre ceny som spokojna.

my sme boli dneska vonku ale nezdalo sa mi nejak zima len neprijemno fukalo.

moj maly dostal na prve narodky trojkolku, kombajn, oblecko, tatrovku a domcek taky skladaci s gulickami maju ho v draciku. 😀

blcha
27. apr 2009

baby a co v piestanoch je CA cko 😕 ja tam Eliske kupujem body lebo tie maju dlhsie rukavy a niesu take siroke super jej sedia a su tam dobre ceny a kvalita tiez nieje najhorsia 😉 a kde to je?

lucinda7
autor
28. apr 2009

dobré ránko...
Blška,nie to je v trenčíne v tom novom Laugaríciu 😝

zuzidr
28. apr 2009

Ahojte,tak ja som dnes volala na výsledky k dr...veeelmi ma potešila že prišli výsledky z krvy a helikobacter a celiakia NIEJE potvrdená 😀 😀 😀 😀 😀 na jednej strane sa veeelmi teším.A ešte neprišla hystologia ale mám taký pocit,že zase mi nič nezistia a ja budem trpeť ako kôň 😠 😠 😠 😠 😠

martao
28. apr 2009

sofi,
ja som tiež bola z neho zrelá na depku. V júni mal 3 roky, v septembri mal nastúpiť do školky, v októbri som rodila. V júli ešte stále plienka. Potom akoby uťalo za 2 týždne prešiel z plienok na nočník aj na WC.

My chceme malému kúpiť na meninky v júli takú akoby trojkolku. Najprv tam len sedí, potom sa dá dole ohrádka a nakoniec ostane len trojkolka má to aj držadlo s brzdou pre rodiča, tak ho može ovládať.

miruss
28. apr 2009

Ahojte.
Do toho Laugarícia sa musím ísť tiež niekedy pozrieť. 🙂

lucinda7
autor
28. apr 2009

Zuzi,tak super správy.....aj ked je to naprd že stále nevieš na čom si 😒

ja som vyvešala prádlo von.....ale ked tak fučí,som zvedavá kolko ho tam poobede zostane 😀 😀 😀 😀 😀 budem zbierať po sídlisku 😀 😀 😀 😀

miruss
28. apr 2009

Zuzi to je super. 🙂

zuzidr
28. apr 2009

Luci žeby som si išla pozrieť niečo pod váš balkon?čo dobré si prala?

rora
28. apr 2009

seruste PN 😉 som tu new a pozeram ze toto je pekne dlha tema 🙂

lucinda7
autor
28. apr 2009

Zuzi,maximkove veci a postelné 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vítam novú tvár 😝

milhaus
28. apr 2009

sofi, keti a stanka su vonku spolu, aj mi sme tam boli chvílu

petka015
28. apr 2009

ahojte

pisem z brachovho nootbooku sme v piestanoch, ideme k tej doktorke na poradnu a na ockovanie.

vitam roru odkial presne si? a mas aj deti? napis nieco o sebe

zuzi to je dobra sprava.

dadulka19
28. apr 2009

ahojte ahojte ahojte 😀 😀 😀

zuzka,úúúžasná správa 🙂 ,sa teším 😉

na očkovaní sme boli ráno aj my,na 2 dávku prevenaru 😒 ..od vtedy Lili spinká 😖

aj prádlo som teraz tiež povešala 😀 😀 😀 ...a fučať by už mohlo prestať ☹ 😠 ☹

rora,vitaj 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre