• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
@elise No vy ste asi neni z piešťan alebo? Lebo tú vašu lekárku by som chcela poznať :o) A vy ste tak dohodnuté? Lebo ja som to tak skúšala a ona malej odmerala teplotu a vlastne zistila že nemá. To musíte mať naozaj výbornú lekárku.
27. máj 2012 o 00:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladazien000 ja bývam 3 km od piešťan ale ked som bola tehotná som si sondovala PN lekárov-pediatrov a ani jeden neprešiel mojim výberom (prístup, názory, predávkovanie antibiotikami, chorobnosť......) tak som si hladala v trnave a našla som super doktorku ktorá prešla na 100% a som snou spokojná aj ked cestujem 35 km. teplotu nemeria lebo teplota vyskočí večer a ráno byť nemusi nestresuje teplomerom dieťa.
27. máj 2012 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vladazien000 je na trajane. to neviem co hovori na neockovanie,ja som malu dala na vsetko povinne ockovat a este aj proti zltacke B a este proti pneumokokom. ockuje vramci poradne.
28. máj 2012 o 10:06  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, idem vás poprosiť, či niektorá nemáte kontakt na MUDr. Kabátovú, ordinuje v Piešťanoch ako pediater + gastroenterolog. Máme tam ísť so staršou dcérou, naša alergologička mi dala tel. čísla ale žiadne neni platné... ďakujem vopred :slight_smile:
1. jún 2012 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nini78 internet som už samozrejme prešla, to číslo nie je platné. ale vďaka. už som sa ho dopátrala u nášho lekára :wink:
2. jún 2012 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ja chodím k dr.Gabrielovej.Som s nou maximálne spokojná.Má dobrý prístup,ide z nej pozitívna energia,čo hlavne detičky vycítia.Ale keď som zháňala pre dcerku pediatra,tak na každého jedneho som počula pozitíva ja negatíva.Takže ťažko je radiť.Ja by som nemenila... :slight_smile:
2. jún 2012 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, prepacte, ze Vam sem leziem, ale potrebujem poradit. Stahujeme sa do Piestan, hladam nejaky podnajom, potrebovala by som nieco v okoli zimneho stadionu a vobec netusim ake su tam ulice, alebo sidliska. Piestany nepoznam, neviem co mam hladat a tie mapy co su pri inzeratoch, tak z tych som uplny magor :sweat_smile: Dakujem za kazdu radu :slight_smile:
10. jún 2012 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea132 To budeme skoro susedy. My sme kúsok od štadióna. Sídliská tam máš blízko Juh, alebo Adam Trajan.Inak sú na okolí rodinné domy v lokalite Malý a Veľký Floreát.
10. jún 2012 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@agnes28 ahoj, neviem ci este zhanas tel.c. na MUDr. Kabatovu, pretoze uz ma zrusene vsetky telefony uvedene na nete, ma len mobil. Ak potrebujes cislo, poslem Ti ho do IP.
10. jún 2012 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abbey1 ďakujem,teraz už len niečo prijateľné najst:-P :grinning:
10. jún 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea132 No ľahké to asi nebude. :unamused:
10. jún 2012 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abbey1 z toho čo som zatiaľ videla mám aj ja taký pocit :confused:
10. jún 2012 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemate niektora skusenost s tou gynekologickou,co v tom zariadeni oproti nemocnici?myslím,ze sa vola kolkova
10. júl 2012 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@turistka kolkova neni nahodou aj v Radosine?
10. júl 2012 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@1977 Neviem,ci tam je,ale zda sa mi,ze tam bola :slight_smile:
11. júl 2012 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@trixi ahoj dakujem krásne, číslo som zohnala v jednej ambulancii v našej nemocnici, ale vďaka za ochotu :slight_smile:
1. aug 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mamičky, neviete mi poradiť, kde v Piešťanoch by som mohla darovať na charitu detské oblečenie, hračky, nejaké potreby do domácnosti,pánske a dámske a i tehotenské oblečenie? Ak by ste vedeli i adresu budem veľmi povďačná. Ďakujem.
3. aug 2012 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamičky,kam sa chodite kupat s deťmi v piestanoch?
9. aug 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@arletka dnes som bola na prudoch, inak asi nikam. chodievam do trencina alebo na vincov les
9. aug 2012 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa kupeme na dvore v bazene, lebo z nasho jedineho kupaliska sa nosia salmonely, zapaly mocovych ciest, kozne infekcie a pod., da sa kupat vo viacerych hoteloch, co ale ide do penazi
9. aug 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute maminky, neviete mi poradit, kde aktualne sa da plavat s babatkami v pn a okoli?
10. aug 2012 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte mamicky,som cerstva Piestanka :grinning: nastahovali sme sa na sidlisko Juh mesiac dozadu a hladam detskeho pediatra.Dost mi odporucaju Mudr Kabatovu,ale Jesenskeho je dost od ruky a nasla som na Trajane Mudr Ondrusovu.Mate s niektorou z tychto skusenosti? Dakujem :slight_smile:
3. sep 2012 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaks ahoj,my chodíme Ondrusovej,odporúčam :slight_smile:
3. sep 2012 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dadulka19 Ďakujem za odpoveď :slight_smile: Snáď aj my s ňou budeme spokojní :slight_smile:
4. sep 2012 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caves mamičky,to som zase ja :grinning:
Nenájde sa tu nejaká šatkárka,čo mi názorne ukáže,ako správne viazať bábätko do šatky? :slight_smile:
7. sep 2012 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ako je to s jasličkami v PN ? sú plné ? v tomto čase je asi nemožné tam dieťa umiestniť ? myslím len tak zo dňa na deň :wink: ...a čo škôlky ? ....tiež beznádejné ? ... budem vďačná za info :wink:
10. sep 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macekova v jasličkách sa môže do decembra ničo uvolniť treeba zájsť za veducou jasličiek. (uvolnia ho detičky ktore idu od januára do škôlok že dovršia 3 rôčky) škôlky iba ak by si obehala mimo piešťan, v piešťanoch je to plne na tento školský rok
10. sep 2012 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macekova ešte je šklôka-jasle sukromne sunny day v záhradnickej škole je to peknučké zariadenie malý mi tam chvilku chodil je cenovo celkom prijatelná 160 euro sa plati čo je menej ako tej bilinguárnej sukromnej škôlke
10. sep 2012 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ...vďaka za ochotu ... okrem tých jaslí na tej Javorovej tuším, nikde v PN nič nie je, kde by zobrali aj 1,5 ročné ?
10. sep 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok