• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

♥ Piešťanky IV:o)))

11. júla 2016 
@macekova tá sukromná škôlka sunny day, inak nikde v klasickej škôlke ak by ti dieťa zobrali tak maximálne od 2 - 2,5 roka ale to by tvoje dieťa zabralo 2 miesta :frowning2: skus opatrovateľku poladať alebo maminu svokru ?
10. sep 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ...ale aj to sunny day má na stránke písané že až od 2 rokov :( ... tebe tam malý chodil keď mal menej ako 2 ?
10. sep 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@macekova mal už 3,5 roka ale ked sa stou pani dohodneš tak ti ju zoberie je to velmi zlatá pani.
10. sep 2012 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elise ...aj ty si zlatá :wink: ...ďakujem ti veľmi pekne za rady :sunglasses:
10. sep 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte,vedeli by ste mi poradiť,resp.dať nejaké recenzie na skolku A.Dubčeka? Ďakujem
16. sep 2012 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaks aj moja mala k nej chodi. a som spokojna. :slight_smile:
19. sep 2012 o 13:55  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte baby z piestan a okolia chcem sa spytat ci idete na demonstraciu do BA tuto sobotu 6.10.
http://www.facebook.com/#!/events/285865081517694/ pred prezidentským palácom v Bratislave
http://www.facebook.com/#!/events/349693708454379/ Námestie Slobody Sereď..

Ak sa chcete niektora pridat idem vlakom
5. okt 2012 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,prišla som si po radu,je niekde v okolí Valovej nejaký mäsiar? Hladam hladam a nic
10. okt 2012 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea132 áno je,Varga pri kostole...
10. okt 2012 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, je tu nejaká mamička čo neočkuje? Ak hej,nech sa mi prosím ozve do IP.... ďakujem :slight_smile:
10. okt 2012 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaks V Piešťanoch nás je dosť.Kľudne napíš IP, čo ťa zaujíma. :wink:
10. okt 2012 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaks len ja netuším,kde je kostol,bývame tu tyzden:astonished:
A ked už otravujem,potrebujem malej pokupit nejaké oblečenie,nie moc drahe,zatiaľ som pozerala v auparku,tam nič neni,vedeli by ste mi poradiť nejaký obchod? A nejakú lekáreň,kde majú detske topánky,príp. Protetika alebo take niečo...ďakujem a ospravedlňujem sa za toľko otázok :sweat_smile:
10. okt 2012 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea132 ja sa chystám s kamosku v piatok na burzu detského oblečenia do materského centra Úsmev (ulica A.Hlinku) a Protetika je v Tescu...ja tu bývam 2mesiace :slight_smile:A ten kostol tí neviem ani ja vysvetliť :grinning: len som sa pýtala drahého a on mi povedal že pri kostole :grinning:
10. okt 2012 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea132 topánky majú aj v lekárni na Valovej, oblečenie zaké lacnejšie je v Takku pri Tescu.
11. okt 2012 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenkaks asi budem musieť ísť na prechádzku a pohľadať to :slight_smile:
11. okt 2012 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. okt 2012 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ospravedlňujem sa, ak to tu už bolo, neviete poradiť, či sa dá chodiť v piešťanoch niekde plávať s dvojročným dieťaťom? chodili sme do tn od 8 mes. až do teraz, chodím už do roboty takže plávanie sme presunuli na 16.30 len v dopravnej špičke mi to trvá hodinu, kým sa tam dostanem, takže zabijem s tým pol dňa pomaly..
14. nov 2012 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darujem dudliky zn.NUK,aj vacsie mnozstvo.Su po zaruke,ale nic im neni,alebo detom na hranie.Aj viac kusov.Napiste mi do ip.Len osobne v Pn.
20. nov 2012 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nenajde sa tu mamicka, ktora chodila s dietatkom plavat do hotela Park? Chcela by som vediet ako to tam prebieha a ci ste boli spokojne. Dakujem :slight_smile:
27. nov 2012 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviikuu ahoj aj z malym tak sporadicky chodiavam na recepcii zaplatis vstupne deti do 3 rokov maju vstup zadarmo ja som vzdy na 1,5hod kupila listok to je najkratsi cas to uplne staci.
A prides do satne kde mas skrinku na klucik ten ti daju na recepcii a ked sa prezlecete hned za dverami je sprcha a potom sa ide hore schodami na plavaren na lehatko si dam uteraky a ideme plevat je tam aj virivka a samozrejme listok ozaplteni si kontroluje plavcicika. A treba zobrat ja slapky guumove dovody lebo zem je strasne klzka.
30. nov 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@petka015 Ahoj a to hovoris o tom hoteli Park? Lebo ja som mala na mysli kurz plavania co tam organizuju, ale toto by tiez nebolo zle. Musis sa aj dopredu ohlasit ci nie? A ake su tam otvaracie hodiny? Dakujem
30. nov 2012 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviikuu ano o tom hoteli Park a kurzy ani neviem ze tam organizuju. Ja tam vzdy zavolam dopredu asi hodku ci maju volny bazen a kolko tam je ludi a ci mozem prist s malym. A ja chodim okolo 3 az4 hodiny a myslim ze od rana ale od 8 do vecera do 9 maju otvorene tam chodia plavat hostia z hotela.
1. dec 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka015 No pojdeme to tam vyskusat. Dakujeme za informacie :slight_smile:
1. dec 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eviikuu nie je zaco nam sa pacilo
1. dec 2012 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
hmm tam som bola, mne je tam zima :frowning2:
2. dec 2012 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, najde sa tu nejaka mamina, co surne musi do prace a treba jej strazit dieta? ja mam podobny problem a bolo by super najst podobnu maminu. ja budem pracovat doobeda a bolo by skvele najst maminu co by pracovala poobede alebo vecer, ze by sme si navzajom vypomohli so strazenim dietata
4. dec 2012 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nema niekto skusenosť zo škôlkou na Díčovej ulici? dik
29. dec 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejuska79 to je kde ?? :sweat_smile:
9. jan 2013 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ejuska79 Ahoj, tak zvažujete tú škôlku? Ja som sa na ňu pýtala kamarátky a oni osobne boli nespokojní s niektorými učiteľkami. Vraj už nikdy. Ale vieš, každý sme iní.
my ideme tento týždeň obehnúť 2 vybrané škôlky. Uvidíme, či bude miestečko pre nás. :wink:
9. jan 2013 o 00:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abbey1 ahoj, nakoniec nie, pojdeme skusit na Dubčeka...mala tam pracovat mužova znama, ale to si zmylil, ta pracuje az na Detvianskej a to mam velmi daleko, rano tahat dve deti...aj my pojdeme omrknut, vy ktore skolky zvazujete?
9. jan 2013 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok