Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Pôrod v máji 2012

arieska
30. aug 2011
Druhe babo a opat na prvy pokus. Bodaj by aj ine maminky mali tolko stastia 🙂 . Zatial to vie iba manzel a kolegyna v praci. Na zaciatku zmiesane pocity, ale uz sa aj zacinam tesit 🙂
jarabica123
8. okt 2012
Baby a co mi hrozi, ked odmietnem tie povinne ockovania??
violet7
9. okt 2012
@tiuska77 10 valentna je synflorix, 13 valentna je prevenar a stahuju infarix hexa
lunnka
9. okt 2012
@jarabica123 pokuta nejak cez 300E.. mozno aj predvolanie na hygienu
lunnka
9. okt 2012
@tiuska77 ano, to co spominas su pneumokokove, stahuje sa hexa co pichnu do druhej nozky
jarabica123
9. okt 2012
@lunnka Dakujem za velmi dobry clanok, som o nieco mudrejsia a budem vediet co a ako, takze malicku uz ockovat nedam, sice mam obavy aj z toho, ale radsej volim mensie zlo
mimi
9. okt 2012
@jarabica123 hrozi pokuta max do vysky 330 eur, ale to je dokopy za vsetky odmietnute vakciny. My sme uz odmietli dve, tak cakame na predvolanie od RUVZ a co mam zistene, ze odmietnutie prvej vakciny bude pokuta 50 eur, ale to sa tyka nasho kraja. V niektorych nedavaju vobec pokutu 😉
mimi
9. okt 2012
@jarabica123 chod na temu https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-ockovat/n..., manof, hajanka, prevenar, ti uz maju bohate skusenosti, vedia dobre poradit 😉
lilina22
9. okt 2012
@jarabica123 ako baby pisali, pokuta 330E a predvolanie na RUVZ...ale s touto kauzou ich chcem vidiet ako by ti vedeli zarucit bezpecnost vakcin, ako ktokolvek moze zarucit, ze prostredie nebolo a nebude kontaminovane pri vyrobe inych sarzi. Takze si myslim, ze dobry argument.
svetlusska
9. okt 2012
no my sme dneska papkali zemiacik...tvaril sa pri tom lepsie ako v nedelu pri mrkvicke kde sa kyslil jedna radost a tu by len jedol a jedol 😃 ale tak 3 lyzicky a dost 😃
petra1209
9. okt 2012
Tak baby máme 9040g malý je chlap jak hora všetko je ok od zajtra už varíme polievky s mäskom 🙂
jarabica123
9. okt 2012
Babule nasla som super dokument o ockovani a ozaj to dava logiku http://a.blip.tv/scripts/shoggplayer.html#file=...
lunnka
9. okt 2012
@jarabica123 mne to nejde spustit 😞
lilina22
9. okt 2012
este odporucam tuto knizku http://ulozto.sk/xCjSfVf/vaccine-illusion-sk-pdf je to v slovencine
svetlusska
9. okt 2012
no nas maly je teda riadny betar...tak sa dneska zlostil v kociku ze az...ale ked som mu nadvihla lehatko taky kludassss ze som az zirala
mimi
9. okt 2012
@jarabica123
@lunnka este je dobra knizka Doba jedova od autorky Anny Struneckej 🙂
lunnka
9. okt 2012
@mimi ano tu mam aj od M. Hirteho Ockovani pre a proti 🙂 ale som este nedocitala, nestiham
mimi
9. okt 2012
@lunnka tu ja zas nepoznam, kde sa da kupit?
jarabica123
9. okt 2012
@lunnka Nejde ti to?? ako je to mozne?? Skus na inom PC
jarabica123
9. okt 2012
@lunnka Uz so na to prisla, ked na to kliknes tu tak to nejde ani mne, ale musis to skopirovat ten link a zadat do vyhladavaca, potom to uz ide
lunnka
9. okt 2012
@mimi mozem ti ju poslat ako pdf...do mailu?
lunnka
9. okt 2012
@jarabica123 uz ide, diky 🙂
zlobinka
9. okt 2012
babenky skontrolujte si to v ockovacom preukaze..my mame ine cislo chvalabohu http://www.sukl.sk/buxus/docs/Inspekcia/Postreg...
svetlusska
9. okt 2012
babenky mam otazocku kolko vam cez den spia vasi drobcovia??
tinci
9. okt 2012
@svetlusska no my sme na tom podobne, aj moja sa v kociku jeduje ak lezi, je tam spokojna iba ak ju uspavam, dost reaguje na starsiu sestricku a chce ju vidiet 😉 Cez den toho vela nenaspi, mozno hodinu dopoludnia a popoludni uz len take dva kratsie spanky. Ale v poslednej dobe sa mi castejsie budi aj v noci, tak neviem ci ju uz trapia zubky alebo to su aj sopliky co jej neviem ani odsavackou poriadne odsat....nemate nejake dobre tipy na sopliky okrem libenaru, sinupretu al. odsavacky?....
svetlusska
9. okt 2012
@tinci noo nas spi za cely den 1,5 hod a dnes pri kupani zaspaval vo vanicke a samozrejme jak sme ho vybrali tak reval az do kojenia no hruza des...tak my sme to mali tiez a som davala libenar odsala a dala som pamycon co mi predpisala doktorka....a odsavacku som si kupila na vysavac lebo ta rucna obycajna je na prd akurat ze ma bolela hlava hrozne a nic viac 😞 ale uz sme sa ich aspon troska zbavili....
lunnka
10. okt 2012
@tinci aj nasa v noci zle spinka..je hore kazde cca 2hod 😞 ale cez den pospi..rano, obed, poobedie..
svetlusska
10. okt 2012
@lunnka tak to mas super...nas maly dneska v noci bol dost zly vstal o 3 a sice spinkal ale mrvil sa a mrvil sa....
suzan1111
10. okt 2012
mame novu stolicku a ideme papat mrkvicku 🙂
janusha33
10. okt 2012
@svetlusska Doobedu pospinka aj 2,5 hodinky vonku v kociku a poobede tak 2x po hodinke.Ale poslednu dobu sa casto budi v noci

Tu začni písať odpoveď...

Odošli