• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
co?kde?o kolkej?mam doniest tu kavu :confused: :grinning: ?
8. sep 2008 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kde sa stretneme? :grinning:
8. sep 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nech nam povie zakladatelka tejto otazky este na zaciatku leta :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, no kurz angliny by sa zisiel aj mne :sweat_smile: :rolling_eyes: ale ked ma to silene nebavi :rolling_eyes: vsak aj ruistina ide do mody :grinning: oprasim :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinke šecko najlepšie k meninám :dizzy_face: keď má asi mobil vypnutý :grinning:
9. sep 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky paska :slight_smile: , bola si prva :grinning: , kujééééééééééééééééééééééééééém :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripajam ku gratulacii :slight_smile:
9. sep 2008 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
huleni ved pri detoch by sme sa mohli vzdy po jednej vystriedat :zipper_mouth: :wink: ozaj, len najst ucitela ochotneho ucit kopu mamiciek :grinning: :grinning: :grinning:
9. sep 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj ja sa pridavam ku gratulaciam vsetkym Martinkam
9. sep 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kika ci martinka? :grinning: vsetko naj naj...
9. sep 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice o den neskor, ale tiez zelam kike vsetko naj k meninam :slight_smile:

danulka2, zabudla si napisat, kopu dobre vyzerajucich mamiciek :grinning: :wink:
10. sep 2008 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ránečko :slight_smile:
srdcko :sweat_smile: dobre vyzerajúca ja veru nie som :sweat_smile: ani za svet schudnúť a to teda už dobré dva mesiace nežerem len papuškám :unamused:
10. sep 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska....ja som to nevyslela,, stihlych, ale dobre vyzerajucich a to je rozdiel :wink:
10. sep 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska ty si trubka :angry: vyzeras dobre :wink:
10. sep 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem vam ste zlate :sunglasses:
10. sep 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte co nove v PD??zacinaju banicke :confounded: odkkedy chodite s detmi na kolkotoce?ja som este s malou nebola som myslela ci sa nebude bat :sweat_smile: :sweat_smile:
11. sep 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko sa tak som to aj myslela :wink: a nech sa skusi niekto oponovat :angry: :grinning:
11. sep 2008 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba moja bola asi 2,5 rocna 1x na kolotoci a museli kvoli nej /teda aj mne lebo som ziapala nech to zastavia/ zastavit ten detsky retiazkovy kolotoc, lebo zrazu zacala rucat a len s hrabala dolu a bala som sa ze spadne alebo ju to povlecie za sebou :rolling_eyes: :astonished: detska manez ta usla, ale nie dokonca na konci uz boli slzicky, ale taky vlacik na kolajniciach s toho mi zliezt nechcela :grinning:
a teraz v lete boli kolotoce v pohode:slight_smile: /detska manez aj maly retiazkovy/ akurat sa bala na tych autickach, lebo do nas narazili a potom uz chcela ist hned von a viac nenastupila :pensive:
11. sep 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved na kolotoc ju asi ani nedam :grinning: :grinning: lebo ona ked sa rozhodne ze koniec tak koniiec neprehovori ju nikto :grinning:
ale zda sa mi ze na kolotoce bude este dost casu :grinning: chvalabohu :grinning:
11. sep 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
buba andrejko sa vozil prvý krát v máji tento rok a banícke dne sme prekolotočovali :sweat_smile: lebo ten zase reval ked som ho odtial brala či už z retiazkoveho alebo tej detskej manéže povozil sa aj na tom vláčiku :wink:
je to asi u každého dieťatka iné :slight_smile:
11. sep 2008 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. sep 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pasi kukas ze nikde nikoho cooo??? :sweat_smile:
12. sep 2008 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. sep 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, u nas chodi na kolotoce len starsia. Drobec len tancuje pri tej hudbe a ja si vzdy nieco vystrelim :wink: :grinning:
12. sep 2008 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby diky.no ale moja sa aj nerada hojda tak neviem ved uvidime :wink: co nam povie tam :grinning:
12. sep 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba kde mas tu kolaz fialovu?
12. sep 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vysedivela na slnku :grinning:
12. sep 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme dneska boli na labutiach a to oblo placu, ked sa to netocilo :cry: ale ado mal odvahu aj na tie brut kolotoce, ale presvedcili sme ho :grinning:
13. sep 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najde sa tu nejaka mamina, ktora mi vie poradit, co si vziat do handlovskej porodnice pre drobca, dali mi sice zoznam, ale rada by som vedela podla vasich skusenosti
14. sep 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako, baby z HA sa isi este kolotocuju v PD :D ale napisu ti urcite...
14. sep 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok