• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

20. novembra 2017 
12. nov 2010 o 10:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: joj moj zlatuckyyyyyyy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vravel ze idu dnes niekde do elektrarni :slight_smile: :slight_smile: Ty robis na Rastislavovej?
12. nov 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ja robim v tej elektrarni :grinning: som ich sprevadzala a tak :slight_smile:
12. nov 2010 o 11:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ahaaaa :grinning: :grinning: :grinning: a sa Ti zapacilo moje slniecko usmievave? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: posli mi ak vies tie foto na mail judyt@centrum.sk :slight_smile:
12. nov 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, on bol navyse v zozname reku povedz mi meno a adresu a povedal meno a adresu a ja ti neviem, ako mi to zaplo :grinning:, ze ci sa pristahoval z LC, ze ano, a ze mamina caka babo ? ano :slight_smile: a bolo :slight_smile: zlaty je :slight_smile:
12. nov 2010 o 11:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis aky je ten svet maly? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: musim bezat idem do tesca ....ved sa ho poobede popytam ako bolo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. nov 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no popytaj:slight_smile:
12. nov 2010 o 14:43  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katrin21 ha tak som ho doma cakala s fotkami :grinning: a ze si bola veeeelmi milaaa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. nov 2010 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze dakujeeeem :slight_smile: to som rada :slight_smile: dufam, ze sa im pacilooooooo :slight_smile:
12. nov 2010 o 15:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze na vlastivede o tom vsetci mali debatu a vsetkym sa pacilo...bol to pre nich zazitok :slight_smile:
12. nov 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@qetinka , uuuplne suhlasim, Terezka je pekneee meno... :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. nov 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konecne zase svieti slniecko,hned je cloveku lepsie...
13. nov 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru dnes bolo nadherne ,s mm sme presli cele Bojnice :slight_smile: teraz berem chlapcov na basket nech sa vytesia :dizzy_face:
13. nov 2010 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky,hlásim sa vám z nemocnice-seklo ma v krížoch tak,že ma odviezla sanitka.Ani by ste neverili,ako si tu človek oddýchne.A aj Dorku sme vďaka tomu odstavili....
13. nov 2010 o 18:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sa pochválim, aká :wink: som šikovná :wink:
13. nov 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :slight_smile: svetrík s čiapkou je kraaasny..farba sa da skvele nakombinovať :slight_smile: :wink:
no a oddýchni si...dufam ze ta uz tie kríže tak nebolia...
ináč..muselo ta to riadne drapnuť..ked ta sanitka odviezla.... :unamused:
drž sa Lenonka
13. nov 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@21 vaazne? :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenonka sikovnica si, krasne, rucicky sikovne, rychlo sa vyliec :wink:
13. nov 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneska to vyzera na krasne pocasie,asik pojdem po obchodch troska pobehat a pokukat co maju noveho:O)))
14. nov 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenonka lenonka tomu sa vravi 3v1 :grinning: aj si oddychnes aj nieco postrikujes aj malu odstavis :grinning: :grinning:
len nech Ta to uz neboli :unamused: :unamused:
14. nov 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky ďakujem :slight_smile:
A tie čo sa bojíte nemocničnej stravy- je fajn!!! :grinning:
14. nov 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby tak sa hlasim, sme doma z porodnice . POrodila som 11.11.o 13:32 maleho Branka s vahou 3160 gr. a 48 cm, porodila som prirodzene, aj ked som myslela, ze sa od bolesti zblaznim, tak stoji to zato, je to neopisalne, uplny zazrak porodit dieta vlastnymi silami :dizzy_face:
14. nov 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Olako G.R.A.T.U.L.U.J.E.M.!!!!!
SKORE ZOTAVENIE...VELA MLIEčKA A SPOKOJNE DIEťATKO :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
14. nov 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako Gratulujeeeem!Nech je kopec mliečka a trpezlivosti!!!!
14. nov 2010 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako gratulujeeeeeeeeeeeeem!!! a aký pekný dátum :slight_smile: to by som si rýchlo zapamatala,moja malá má taký ťažký že sa stále mýlim :D
14. nov 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to si sa jako rýchlo vrátila z tej porodnice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. nov 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubbba :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: aj ja sa mýlím...teda dlhšie rozmýšlam...nad datumom narodenie..kedze su dvaja v marci...jeden v decembri..no rozmyslam najma nad rokom :grinning: :grinning: :grinning:
jaj :grinning:
14. nov 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ollako gratulujem!!!! a krasne meno ste vybrali,pre malickeho,nech je zdarvucky....A potom ak sa ti bude chciet,tak daj nejake info ako bolo v nemocke,co si vsetko potrebovala a tak, lebo ja sa strasne bojim porodu
14. nov 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok