Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

tibinka22
23. apr 2013

@rosaria Ahoj, moja malá chodí do E-školy na Zapotočkoch nad supermarketom Jednota. Platí sa 145eur do 3 rokov, potom 90 eur. Berú od 2 rokov, aj s plienkami, mne ju tam odnaučili, milý a profesionálny prístup od riaditelky cez učitelov až po upratovačky.
Čo sa týka Elenky, keď to ja porovnám, lebo pár dní chodila aj tam, tak tu som spokojnejšia. A FKA neviem,,, pozitívum vidím v tej angličtine, ale to školné a stravné sa pohybuje teraz cca 240eur,,, ale presne neviem.

rosaria
23. apr 2013

@tibinka22 ahoj ďakujem.do eskoly by som ju rada dala.ale.malá.bude mať dva v septembri až. Sme u bez plienky takže to je ok. Tak ešte uvidim. Možno do septembta by som našla opatrovatelku.

zuzik311
9. máj 2013

@simaha a očkovala si?

simaha
9. máj 2013

@zuzik311 Jedno ockovanie este nemame to co sa ockuje v 1 roku.Malemu isly zubky 8 naraz tak mal horucky dr. nam povedala ze pockame .Nenaha nas a to som velmi rada lebo byvala dr. maleho ockovala aj ked mal horucku a mal aj soplik.

domi1988
10. máj 2013

baby poradte v pd nejaku dobru maserku,diky 🙂

mimonenka1
10. máj 2013

Milé mamičky, chcela by som Vam dat do pozornosti Burzu detskeho oblecenia
Pozývame Vás na burzu detského oblečenia v pondelok 13. mája 2013 na Námestí slobody v Prievidzi. Predaj sa uskutoční priamo v stánkoch (domčekoch) pred obchodným domom Prior. Prenájom stánkov je BEZPLATNÝ.
PODMIENKY:
1.) K predaju je určené len detské oblečenie, kočíky, bicykle pripadne tehotenské oblečenie, tzv. z druhej ruky.
2.) Stánky nie je možné využiť na komerčný predaj.
3.) Predávať oblečenie si môžete sami alebo môzete veci odovzdať od 9.30 h asistentom, ktorí budú v stánkoch pomáhať s predajom. V takom prípade je nutné každú vec a predmet označiť priezviskom a cenou a pripojiť zoznam veci spísaných na papieri. Za túto službu sa tiež neplatí.
4.) Po skončení predaja je nevyhnutné si nepredané veci ihneď prevziať.
Burzu organizuje Šťastný delfín v spolupráci s Kultúrnym a spoločenským strediskom Prievidza pod záštitou mesta Prievidza.

lenadka
10. máj 2013

@mimonenka1 prejdaj teda začína cca okolo 10.00?

bertik25
10. máj 2013

Viete odporucit dakeho dobreho detskeho chirurga. Moja 3roc. dcerka ma pruh a pristup pani doktorky na UNIklinike bol otrasny ☹

mimonenka1
11. máj 2013

Predaj začína od 9:30, predavat mozete zacat kedykolvek pocas dňa, pokial nemôžete predávať vy, veci môžete priniest na predaj a odovzdať asistentom.

mimonenka1
11. máj 2013

@bertik25 myslím, ze deti do štyroch rokov v bojnickej nemocnici neoperuju, nemajú na to anestezu, my mame s chirurgiou žiaľ bohaté skúsenosti a môžem na 100 percent odporučiť doktora Molnara z detskej chirurgie v Martine, okrem toho ze ma zázračne ruky, ma aj úžasný prístup. Nikdy som takého lekára nezazila.

bertik25
11. máj 2013

@mimonenka1 dakujem za info. 🙂

molly28
13. máj 2013

Ahojte ,boli ste na super akciíí MíĽa pre mamu???a išli ste domov skôr ako losovali tombolu???zostalo ešte niekolko cien...skontrolujte si tombolové lístky...:4101,4103,4104,4108,4116,4118,4119,4125,4126,4128,4133,4137,4144,4161,4164,4168,4169,4175,4177,4179,4182,4184,4191,4193,4197...ak máte niektoré čislo na vašom tom.lístku môžte si cenu prevziať v našom materskom centre Slniečko,športová 134,oproti fut.štadionu do 17.5.2013,ak si cenu neprevezmete darčeky použijeme na našej dalšej pripravovanej akcíí ku dňu deti.

tatinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lenadka
21. máj 2013

@bertik25 odporúčam Martinskú nemocnicu, krásne malej operovali krčný sval, jazvu nemala od začiatku takmer žiadnu a k deťom sú laskavý, bez dovolenia malej nešli ani na izbu po operácii 😉

bertik25
21. máj 2013

@lenadka uz nas objednali do BB.... na detskej chirurgii mal pan primar iny nazor ako tu v PD - tu nam dali kontrolu o rok 😀 .....ideme za 2 tyzdne....tak drzte palce....uz teraz nespavam ☹

lenadka
21. máj 2013

@bertik25 držím palce, s BB nemám skúsenosti ani nepoznám nikoho koho tam operovali, na tvojom mieste si zavolám ešte aj do Martina, možno stihneš konzultáciu u nich ešte pred operáciou, fakt sú tam NO1 😉
Videla sm chlapčeka pol ročného mal pruh operovaný v tom čase už 2x, lebo mal 3 dohromady a bol s nami na izbe a jeho mamina mi ukazovala jazvy a ja som si išla oči vypučiť a žiadne som nevidela, neverila som že je to vôbec možné tak zoperovať, no potom keď som videla ako to super spravili malej, tak si vravím že to sú géniovia, týždeň po operácii nám taký mladý doktor tam vybavil rehabilitácie v dojčenskom ústave v MT a tam neverili že ju operovali pred týždňom 😀

bertik25
21. máj 2013

@lenadka ja som povodne z BB a po operacii ju nechcem vozit autom takze pojdem rovno k mame a tam ostaneme kym nebude ok, mysleli sme aj na martin ale v BB sa ma kto o nas postarat aj pocas pobytu aj po prepusteni 🙂 ..... sak "musi" byt dobre....potom dam vediet moju spokojnost 🙂

molly28
22. máj 2013

@bertik25 držíme prsty a ja môžem povedať že keď som bola teraz naposledy s malou v BB tam tam ležali maminky s deťmi po operácii pruhu a klopklop klop jazvičky peknučké a hlavne bez komplikácii..najhoršie je to že tam nechcu nechávať na noc maminky s deťmi...

danielkabn
29. máj 2013

@bertik25,ahoj,vidím,že si písala už dávnejšie,ale nemáš na mysli pani doktorku chirurgičku na piatom poschodí na Uniklinike? lebo ak áno,myslím,že iná tam nie je,tak ti môžem povedať,že ani k môjmu ročnému synčekovi sa nesprávala vôbec normálne,prišli sme tam s pruhom vyskočeným,ona na nás,že čo reveš,šak som ti ešte nič nespravila...akože nonsens doktorka,aj som zvažovala podať na ňu sťažnosť,ale neviem,už sme po operácii,nakoniec sme boli v Martine,kde fakt ako písala aj @lenadka, tak maximálna spokojnosť,ranka je maličká,lebo šak v apríli nás operovali a v deň operácie sme šli aj domov,lebo sme nemali aboslútne žiadne komplikácie. Ale môžem ti povedať,že mali sme ísť po návšteve u akože pani chirurgičky,lebo ona neviem ako ten titul získala,na kontrolu o mesiac,že šak mu to zatlačte a nebude vám revať 😠 😠 😠 držím palčeky 🙂

lenadka
29. máj 2013

@molly28 to ani v Martine som v noci nemohla byť s malou, to bolo ťažké pre nás obe, ale ona bola rozumné dobré dievčatko, mala čerstvo 3 rôčky, tak pochopila, že ráno prídem a nerobila scény, neplakala, do 20-tej som bola s ňou, zaspávala okolo 20.30, sestričky mi dovolili byť chvíľku dlhšie a ráno som už stepovala o 6.00 pred dverami oddelenia. Na tretí deň nás pustili 🙂
@danielkabn my sme išli na kontrolu do Martina, malá vbehla doktorom do ambulancie a toho mladého fešáka ťahala za ruku, že si ho chce vziať domov, bola do neho vážne zamilovaná a ešte dlho ho spomínala 😵 😀

bertik25
29. máj 2013

@danielkabn jej diky za odpoved...ano to je ona mila pani doktorka, ktora nam napisala ze kontrola o rok a ked sa to zhorsi mozeme prist aj skôr 😀 ..... potom som sla k druheme - ten nechal rozhodnutie na mne ze ked chcem mozem sa rozhodnut ze kedy a kde ju budu operovat ☹ sak mi mohol rozvno povedat ze si ju mozem zoperovat aj sama ked chcem 😝 ....a tak som si sama vybavila v BB detskeho chirurga ktory nam dal hned termin ze pri detoch sa nema na co cakat aby sa predislo komplikaciam a hlavne ked ma ist do skôlky 🙂 takze v utorok ju maju operovat ☹ dam vediet ako to prebieha aj postup aj pristup .... drzte nam palce 😉

zuzanapd
31. máj 2013

@bertik25
@danielkabn myslíte dr.Valovičovú??? ja som jej vynadala pred cca 10 rokmi ako svini do válova... slúžila v nemocnici na pohotovosti, prišli sme tam so starkou, zlomila si krčok a jednanie tej dr... no comment... som zdravotníčka, tak som si otvorila ústa... a pomohlo... hneď sa chovala inak...

lenadka
31. máj 2013

@bertik25 držííím -) všetko bude ok 🙂 koľko rôčkov má malá?

danielkabn
1. jún 2013

@zuzanapd,ahojky,vieš o tom,že ťa poznám? sme spolu ležali na rizikovom oddelení,ja som bola tesne pred cisárskym,ty si háčkovala a bývate v Chrenovci 🙂 áno,myslela som presne akože tú doktorku,ako môže ešte robiť??? to nemá obdobu také správanie sa,nielen že náš Tomáško plakal ako o dušu kvôli vyskočenému pruhu,ešte aj jej sa zľakol,ako zvrieskla,môj muž jej ako povedal tiež,ale ona si mlela svoje..tam viac moja noha nevkročí,aj keby som ju mala zlomenú 😠 😠
Inak máš zlatého Brunka,my sme už mali rôčik 🙂

zuzanapd
1. jún 2013

@danielkabn ja mám Matúška... a neležali sme spolu náhodou aj na izbe?

danielkabn
1. jún 2013

@zuzanapd,ale áno..ja som si pomýlila..jasné,Matúška 🙂 🙂 to kde som nabrala,že Bruna? 😀 😀 to asi z toho Brusna som si splietla 😀,ale aj tak je zlatý 🙂 a ležali sme spolu,asi tak dva dni,ja som potom išla na cisársky a slúžila do rána sestrička Vierka z Handlovej 🙂 ešte ma ráno vystrájala

misabbas
4. jún 2013

Caute baby, akoze asi uplne odveci, ale nepoznate dobru cukrarku na svadobne zakusky v Prievidzi, Bojniciach ci okoli? Prosim, dajte vediet kontakt aj na IP. Dakujem !

bertik25
6. jún 2013

Ahojte....takze spravy ako dopadla operacia pruhu!!!! Pozitiva - bola som doma, takze sme nemuseli cestovat a pustili nas hned domkov 😀 a anesteziolog - bol fesak 😀 a strasne zlaty k detom 🙂 a sestricky na oddeleni waw....skoda reci....arogantne, drze, chladne, neprijemne!!!! Hned v izbe ma dodzubala hahaha.... mala dostala pred operaciou oblbovak, potom som si ju odniesla na operacku tam ju zobral anesteziolog a za hodinu mi ju vratil. bola som s nou na pooperacnej izbe asi hodinu lebo sa jej dobre spalo 🙂 ked sa prebrala tak som si ju odniesla na izbu kde som ju zas uspala a spala 2hod. no a potom uz lietala a skakala 😀 .... jazvu som este nevidele aka je lebo v stredu nam maju vyberat stichy.....chcem sa opytat ze ci aj vam niektorej napisali do spravy ze sa to nema odlepovat!!!! a co ste robili? nechali ste to zalepene cely tyzden? inac lekari su fajn aj hore na operacke len tie sestricky na oddeleni 😝

bertik25
6. jún 2013

@lenadka mala ma 2r. a 10mes. 🙂

lenadka
6. jún 2013

@bertik25 máme rovesníčky 😵 🙂 , už som si s tebou asi aj písala tak dávnejšie, nie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre