Septembrovky 2005. Pridajte sa

smartik11
5. jún 2007

Ahojte mamicky!vidim ze co sa tyka septembra 2005 tu nic neni,to je nas tak malo???ak sa najdu maminy s babetkami tak dajte o sebe vediet...

sisa29
25. apr 2008

ahojte.

smartik neboj vsak vam to pride a urecite vas prijmu.

Capy a ty kde si zase???

Dygisa a ty este zijes???ako sa maju deturence???

Baby davate malo fotiek to mam len ja cele 3 albumy plne

smartik11
autor
25. apr 2008

Sisa ja nestiham fotit!!
aj ked nieco mam tak horko tazko ich sem dam lebo nejak neviem ich dat do pc🙂))

digysa--veru uz dost dlho sa neozvala dufaime ze je ok!!
capy ta ked ma cas tak sa flaka 😵 😵 😵 ale to nevadi ved aspon obcas napise🙂))

Tak sa drzte baby prijemny vikend vam prajeme!!!

sisa29
26. apr 2008

cauko baby pekny vykend vam prajeme nas tatino je zas v robote tak sme sami ale zajtra by mal byt doma. 🙂 🙂 🙂 krasne pocasie dnewsksa

sisa29
27. apr 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 😀 😀 😀
ahoj maminky tak ako ste vykendovali?ja som vcera upratovala a po obede sme isli s ninkou ku svokre a vecer domov a dneska som varila doobeda a potom sme boli s kamaratmi si sadnut v cukrarni a teraz vegetime.

capy
27. apr 2008

ahojte baby no jednoducho ked je vonku pekne tak som stale vonku. cez vikend sme boli u nasich a vikino tam ostal tak som teraz len s krpcom. cez vikend budu u nasich hody tak sa tam pojdeme odreagovat. bude zabava. 🙂 🙂 🙂 tak sa nehnevajte ked tu dlhsie niesom 😀 😀 😀

smartik11
autor
29. apr 2008

ahojte baby!! tak mi este stale sme nedostali to vyjadrenie zo skolky 😒 ak sa mi podari tak zajtra by som sa tam isla popitat ako sme na tom.
dnes som sa chystala von ale zrovna zacalo prsat tak sme nikam nesli mozno zajtra sa nam podari

pekny vecer!!

smartik11
autor
1. máj 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

AHOJTE BABY!! Prisli nam papiere doskolky tak 22.5.ideme na zapis!!!

Co porabate??? ako travite 1 MAJ??

Baby spia a poobede sa chystame niekam von...

Pozdravujeme vsetky maminky aj deticky!! 😅 😅 😅 😅 😅

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

smartik11
autor
3. máj 2008

HALOO KDE STE?? Jak sa vonku oteplilo tak nikoho tu neni 😒
Ale mate reht!!! treba byt vonku 😵 😵 😵
Pekny den vam prajeme!!

capy
3. máj 2008

ahojte. mi sme v raci. cakam kym sa vikinko zobudi a pojdeme na hody. prajeme pekny den!!! 🙂 🙂 🙂

smartik11
autor
6. máj 2008

HALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO SISA kde si???? mas absenciu!!!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

baby kde ste kto!!??? kam ste sa shovali???? je to tu bez vas smutne!!!
napiste aspon par slov!!!

😒 😒 😒 😒 😒 😒 😒 😵 😵 😵 😵 😵 😒 😒 😒 😒 😒 😒

capy
7. máj 2008

halo halo!!! sise budem musiet asi vecer zavolat a zistit kde sa tula. potom dam vediet. 😒

my sa mame celkom fajn. vcera sme boli skoro cely den v zologickej a vecer sme mali navstevu. takze som sem nestihla ani nakuknut tak mi to prepacte. 😀 😀 😀

smartik11
autor
8. máj 2008

capy to je super!! tesim sa z vas kukla som si fotecky mali su zlaty 😵 😵

Zisti co je zo sisou? uz ma absenciu nejak dlho??? 😒 😉

snad je vsetko ok!?

pozdravujeme deticky!!
pekny den!! 😵 😵 😵 😵 😵

capy
8. máj 2008

ahoj smartik. sisa ma seknuty krk ale uz je to lepsie. a ma pokazeny pocitac. v pondelok by tu uz mala byt.

my sme sa prave vratili z vonku. boli sme za auparkom na preliezkach a na trampoline. takze teraz mame neskory obed. ale hlavne ze je pohodicka 😀 😀 😀

smartik11
autor
9. máj 2008

ahoj capy!! tak ju pozdravuj ked budes s nou!!
pekny vikend vam prajem!!
aj mi ideme dnes von pa!! 😅 😅 pozdravuj Tomina aj VIKIHO!!! pa!!

capy
10. máj 2008

ahoj smartik! my sme dnes boli na velkej opekacke na zahrade. bolo straaaasne teplo. vsak hodim aj neake foto, ale asi az zajtra. takze zatial papa a pozdravuj deturence 😵 😵 😵

capy
12. máj 2008

ahojte kde ste kto???

my sme boli vcera na vylete v samorine a bolo perfektne. dnes som behala po meste a nakupovala. maly viki isiel so svokrovcami do senca na chatu. takze som sama s tominkom.

a co sa deje s vami? kde sa tulate? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

smartik11
autor
13. máj 2008

ahoj capy! vies ako tak pozeram poamli a postupne sa vsetky vytracame🙂))) ale snad sa to uz opravi 😀 😀 😀

Tak fajn aspon mas cas sa v klude venovat Tomimu🙂)

mi sme tiez boli trohu vonku vcera ale Deniska mala vcera horucku tak dlho sme sa nezdrzali...uvidim ako bude na tom dnes..

ZAtial pekny den a obacs napis 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

capy
16. máj 2008

ahojky.
vcera sme boli na kontrole a uz mame 60 cm a 4980 g. takze pekne rastieme 😀 😀 😀

smartik deniska je uz v poriadku? prechladla alebo jej isiel zubcek

smartik11
autor
19. máj 2008

ahoj capy!! nuz vsetci su hori beru antibiotika takze ziadna slava!! a vy ako ste vsetci ok??
co vies nove o SISE??

Pozdravujeme celu rodinku!! 😵 😵 😵 😵 😵

capy
22. máj 2008

ahoj smartik. dufam ze sa deturence rychlo uzdravia. my sa mame super. vsetci sme nastastie zdravi. v sobotu ma tomino krst tak sa tesime a zhaname veci k tomu potrebne. ale uz mame skoro vsetko. uz len zajtra pre tortu a navarit. 😀 😀 😀 potom vlozim foto. sise vecer cinknem tak ti dam vediet 🙂

pozdravujem vsetkych!!!!

smartik11
autor
22. máj 2008

ahoj capy!! tak drzim palce nech vam aj pocasie vyjde a pozdravujeme!!
budem sa tesit na foto!! 😵 😵 😵

smartik11
autor
24. máj 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

baby kde ste???????

haloo!!

kam ste vsetky zmizli???

capy
24. máj 2008

ahoj smartik.

my uz mame po krstinkach! bolo perfektne a aj pocko nam vyslo. hodila som aj neake hoto tak kukni 🙂 🙂 🙂

este spracem ten bordel co tu ostal a konecne klud 😀 😀 😀

smartik11
autor
26. máj 2008

ahojte baby!! kde ste???

Sisa vsak si tu nebola uz mesiac!!!??? ste ok???
dajte o sebe vediet🙂))

capy
26. máj 2008

ahojky smartik.

tu sme!!!!!

sisa je este chvilu mimo ale su v poriadku. 🙂

digysa
27. máj 2008

caute baby....tak po nejakom tom mesiaci sa zase hlasim 😵
Hroza s tymi dvomi detmi...prave som sa pytala na marcovkach, ako mam naucit malu chodit spat skor ako o 11:30 v noci.
Inac sa mame dobre, prazdninujeme....teplo mame velke, prave dnes sme boli na plazi. Maly uz je opaleny poriadne. Gabiku este na slnko nedavame...ved je mala.

Ale poviem vam, ze to kojenie ma nejako nenadchlo. Tak som bola odhodlana kojit, aj mi to ide, mlieka mam dost, ale tolko casu, co pri tom stravim a z domu sa ledva pohnem....no nervy. Nie ze by som bola nejaka zla matka, ale uz sa tesim, ked prejde mala na kasicovitu stravu. Poraza ma uz 😠 Nikde nemozem ist, vsetko si musim rozvrhovat okolo kojenia...no je to fuska to kojenie...

Tak to by bolo asi tak v skratke, co sa u nas deje a co ma trapi v dnesnej dobe 🙂 Dufam, ze sa mi podari prist sem skor ako v po mesiaci... 😉

smartik11
autor
27. máj 2008

digysa!!! AHOJ!! vitaj doma🙂)) uz som si myslela ze si niekam zmizla na celok🙂)) som rada ze deticky su ok.
My uz sa chystame do skolky od septembra uz sme boli na slavnostnom zapise len trohu ma mrzi ze deti nemozu ist od prveho septembra na celi den iba na 2hod denne a postupne budu moct v priebehu 1 mesiaca zvysit na 4 hod a az potom mozu tam aj spinkat a na celi den:((

Ked isiel starsi syn do skolky to bolo uplne nieco ine,zobrali deticky od prveho dna a pekne tam aj spinkali a nespekulovali ze po 2 hod a tak...

snad sa umudri riaditelka a mi ich zobere na celi den lebop inac zostavam bez prace aj bez finnanci :((

Pekne pozdravujeme celu rodinku a pridaj nejake fotecky ked budes mat cas!!

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

digysa
28. máj 2008

smartik11

Neboj aj 2 hodiny sa ti zijdu bez deti....Ja uz sa tesim na september...nech maly vypadne na pol dna 😀
Gabika zacne chodit do skolky (jasli) az v juni na buduci rok...takze to si pockam taky rocik.

Pridala som par fotiek...chodte sa mrknut, ale iba 5, na viac nemam cas, idem sa osprchovat kym mala spi...caute zatial

smartik11
autor
28. máj 2008

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 AHOJ DIGYSA!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Cool fotecky!!!Deturence su rozkosne!! malinka rastie jak z vody!!! 😵 😵 😵 😵 😵 😵

capy
1. jún 2008

ahojte to je ale hic. dnes sa nam konecne vrati vikinko s vyletu tak uvidime aky bude 😅

maly je zlatunky prave sme mu kupili kresielko od fisher price. vecer hodim aj neake foto. 🙂

zatial sa majte a neuvarte sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre