• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
babulky ja vam zazelam uz len dobru nocku a zase zajtra papa :wink:
3. máj 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem aj ja uz ...ahojte a krasne snicky... :dizzy_face:
3. máj 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky ked ste uz vsetky isli hajat , tak vam zelam bruuu nocku :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
3. máj 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočendy, ak tu niekto ste, tak dobré ránko. :slight_smile:

Ja som sa včera zapozerala do snežienok a machrov po 25 rokoch a uuuuuuplne som na Vas zabudla, prepacte. :slight_smile:))

pripajam moj grafik, netusim, co to je, alebo ci ovula bola, je....zas som tam, ze nic nechapem. ale teplotka je troska vyssie. nemala by po ovulacii ale stale stupat?

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb
4. máj 2009 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky.... ako ste sa vyspali? ja celkom ok

no a tu moj graf:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=5/userid=67663
uvidime co povie teplota zajtra...

minix, tomu tvojmu grafu ani ja nechapem... :confused:
4. máj 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano aj ja zelam :slight_smile:

a moj graf, aby vam nebolo malo, comu nerozumiete :grinning:, lebo ani ja nerozumiem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=2/userid=68233

minix tvojmu grafu tiez nerozumiem, ale ono sa neda povedat, ze by som nejakemu rozumela :sweat_smile:

inak ja som sa vyspala celkom fajn, ale som nastvata, lebo je zase pondelok a ja pondelky neznasam :angry:
4. máj 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee mame uz 100 stran vsimli ste si ? :astonished:
4. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, bre ranko... :slight_smile: super, 100 straan, vau :grinning:
chcela som kuk vase grafiky, ale wunsch momentalne nejako nejde otvorit...tak neskor
Minix, no tak to vyzera, ze ta ovulka este asi len bude ci co... :confused:
4. máj 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj patka....

hladala som ti to o tych menach v kompe a nenasla som to...asi som to nechtiac v mailoch vymazala... nooo skoda... :unamused:
ako sa nam mas patka? dobre? uz 8tt, krasa...
4. máj 2009 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. máj 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evulik, nevadi, sak ja si pohladam na nete :wink:
a ty dnes ako teplotka? Klesla ci stupla? nemas ff?
ja dnes tak zvlastne, rano som sa kus najedla, ale teraz nejako divne mi je... :rolling_eyes:
4. máj 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patka vcera klesla trosku a dnes je rovnaka ako vcera...
inak som zistila ze asi zalezi aj na tom ako hlboko ten teplomer je, bo ked som ho dala hlbsie tak som namerala tych 36,9 a ked menej tak 36,8...moze byt? ci to je blbost?

graf je vyssie...kuk :wink:
4. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
uf, no neviem, tak asi skor hlbsie...no proste aby bol vnutri :sweat_smile: a to si merala hned po sebe asi?
4. máj 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano hned po sebe... tak som zapisala tych 36,9...no uvidime zajtra...

idem ja patka, idem si vlasy vysusit a pojdem s dadkom trosku von kym neprsi... zatial papa a pekny dnik zelam
4. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, tak aj tebe pekny dnik...ja dnes mam kopec roboty :rolling_eyes:
4. máj 2009 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, tak som v robote už.... prestávam rozumieť tuším každému grafu v tejto našej téme. :slight_smile: Okrem evulika, ta ma ten graf najkrajsi, lebo ma logiku. Moj a Klein tusim postrada akukolvek logiku, aj tu najzakladnejsiu.

Tak uvidime. Ak aj bude ovulka tento mesiac este, tak sa na to vykaslem a necham to na buduci mesiac, pripadne skusim skonzultovat s doktorom. Sak by som toho mojho dokonale ustvala. :slight_smile:))

Ani ja neznasam pondelky a navyse to tu tak visi za nohu, ze asi zacne liat....bleeee....mate takisto vela robotky?
4. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ,
minix, ani ja nejako nerozumiem tvojmu grafu :sweat_smile:
evulik, uvidis zajtra aka bude teplota
kleo, podla mna u teba este len ovu bude dnes, zajtra ..... alebo zeby bola vcera?

u mna dnes takto:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=48373/nummer=6
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38
4. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nevy.erieme sa spolocne na to analyzovanie tento mesiac? :wink: sak sa v tom nevyzna ani diva svina, co je pravda a co nie.
zasa, mozem byt rozhadzana z HAK, co by nebolo nic prevratne, tak to necham tak, nech to plynie a dalsi mesiac idem do toho naplno. :wink:

ake mate plany na dnes?
4. máj 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix, mna bavi to meranie, takze ja sa nato nevys.... :grinning: :wink:

my dnes klasika, pojdeme von na dvor medzi deti a potom vecer spinkat :slight_smile: :wink:
4. máj 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, ono to bavi aj mna, ale po case z toho asi zacne sibat. :slight_smile:)

dnes ma dole pali, tak neviem, ci to su mocaky, alebo nieco dnu v suske....netusim. Mocaky to ale asi nie su, lebo to by som chodila na wc a to nechodim, tak neviem. :slight_smile:)) tak som si naordinovala urologicky caj a volne dostupne pripravky, aby som zas bola ok, lebo nejaka gyneko infekcia, po tom skutocne netuzim. :((

aj ja by som sla na dvor medzi deti.. :slight_smile:

uz spite dobre?
4. máj 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix, tak nech sa z toho rychlo dostanes :wink: :dizzy_face:

posledne 2-3 noci spinka dobre :slight_smile: klop-klop-klop, obcas sa zobudi len kym sme hore a potom spinka nanajvys sa zobudi raz za noc, ale to nie je take strasne :slight_smile: :wink:
4. máj 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam, ze sa dostanem. :slight_smile:

a prisla si na to, co bola ta nocna mora?
4. máj 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix, neprisla, ale mozno mu vadila plienka, mozno mu bolo teplo :sweat_smile: , teraz ked zaspi, tak mu otvaram vetrak kym sme hore a spinka pekne :slight_smile: , dufam ze to nezakriknem :sweat_smile:
4. máj 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme do obchodu tak sem nekuknem az ked sa naobeduje a dam ho spinkat :wink: :slight_smile:
4. máj 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dnes ste nejake zamlkle.. :slight_smile:)
4. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Minix, ja akurat bojujem s obedom, som si doniesla z domu kuracinku s ryzou a brokolic.salatom, ale mi to dnes vobec nechuti :confounded: :sweat_smile:
4. máj 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja pojdem za chvilu obedovat :slight_smile:
ja som dnes jak prejdena traktorom, sa mi nic nechce :unamused: ani len pisat :rolling_eyes: aaach jo, tak rychlo ubehli tie tri dni volna :frowning2:
4. máj 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati, vies co som mala? to by ti mozno chutilo...mne ani tak velmi nie, ale vyber bol skutocne dnes chaby v Eureste. Tekvicova polievka na kyslo s koprom, tej by som si dala aj opakovacku.:slight_smile: a potom hrachova kasa s pecenou klobaskou a chlebom, je to lepsie? :slight_smile:))) ja by som s tebou okamzite menila.

kleo, sak dalsie tri dni mame pred sebou. :slight_smile:

pati, na teba mam otazku. ked si vysadila a otehotnela v druhom cykle, mala si ho taky isty priebeh ako v prvom? alebo sa ti lisili?
4. máj 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my v piatok nemame sviatok :frowning2: ja musim pracovat celych 5 dni v kuse :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. máj 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Minix, no tu polievku by som brala, ale hrachovu kasu s klobasou isto neee...joj, ja som bola v meste a sli oproti mne chalani s bagetami, tak sa mi normalne dvihal zaludok...bleee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
a k tomu cyklu, mala som ten druhy uplne iny, lebo prvy bol 27 dnovy a ten druhy 33 dnovy, ovulka az na 19 den...takze posunute fajne...

inac ja idem od stvrtku na vystavu, takze ani ja nebudem mat v piatok volno.. :confounded:
4. máj 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok