Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
4. máj 2009

ufff, kleo, tak to nie je nic moc....to je vidina mojho tohto tyzdna, ze zasa volno....tak sa tesim. 🙂)

pati, ty nemas rada bagety? 🙂 to mas az taketo stavy? 🙂

no tak dufam, ze ten druhy bude lepsi ako ten prvy, lebo je to take na prd...keby som vedela, ze ma to tak rozhasi, tak to vysadim uz skorej. 🙂))ň

michalag
4. máj 2009

ahojte 🙂 , tak som tu, hoci maly este nespinka

minix
4. máj 2009

a co robi, hrajka sa, alebo uz lezka?

michalag
4. máj 2009

v posteli uz lezi od 13:00 ale nejako zase nevie zaspat, ale hadam sa mu to podari

kleopatris
4. máj 2009

aj moj terajsi cyklus je uplne iny ako ten minuly a to som vysadila uz po vianociach 😠 sice je pravidelny, ale asi len na pryv pohlad, co sa tyka ovulky tak prd, ta si chodi jak chce...

inak hrachovu kasu nemusim ani ja...

michalag
4. máj 2009

naposledy som ho bola kuk pred 10 minutami a este nespal tak idem kuk, lebo nejako je tam ticho, zeby.....?

pata31
autor
4. máj 2009

Minix, mam rada, ale momentalne by som nevlozila do ust, bo mam ozaj absolutne nechutenstvo a staci nejaky zapach a hned mam studeny pot a je mi na bleeee

michalag
4. máj 2009

no tak Sami spinka, idem povesat pradlo a potom na nejaku hodinku mam fajront 🙂

minix
4. máj 2009

boooooze, aj ja by som tak rada lezala v posteli....ako SAmi. 🙂

baby, papkate aj nejake vitaminy, ako baby plan alebo ten femigrad ci ako sa to vola?
pati, tak nic moc. 🙂 kedy to zvykne prejst?

pata31
autor
4. máj 2009

ja papkam babyplan..a aj dva mesiace dopredu som uz papkala...
no teraz ma chytil hlad, som zjedla croassant, ale je mi z toho zase blbo...a neviem, kedy to prejde, bo to uz asi styri dni mam take cudne nechutenstvo...joj, ale som rada, ze negrcam (klop, klop) 😉 😅 dufam, ze ani nebudem...

michalag
4. máj 2009

pati, ono to zvykne vraj zmiznut do nejakeho 12tt, tak musis nejako vydrzat, aj ked je to asi tazke a neprijemne

minix, ja nie, ale pri Samim som brala Maternu skoro az do porodu a mala som aj dobre vysledky (hlavne co sa tyka zeleza), ale urcite su lepsie vitaminy z ovocia, zeleniny..... 😉

barchee
4. máj 2009

ahojky babulky 😉 som dlho nič nanpísala, nebolo času, furt robíme niečo s fotkami zo svadby, už nech ich porozdávame, lebo ma to nebaví už....furt si ich s niekym pozerať300-krát ... 😖 zajtra mi začínajú ovulkovské dníčky, tak snáď tento mesiac to výjde 🙂 paťka, :D krása, kedy ideš na ďalší ultráč? 😉

barchee
4. máj 2009

ozaj...z rozhovorov vašich dávnejších....ja mám 26 rokov a papám zatiaľ len folic acid od jamieson... 😉

minix
4. máj 2009

ja som sa neskoro spamatala na to, aby som nieco planovala s papkanim. 🙂

pati, este nejaky mesiac a to uz prejde. 🙂 a potom budes papkat cokolvek. A bude dobre. 🙂)

ked mne ta zelenina ani ovocie moc nejde, pokial nemusim, tak to nejem. vrcholom su pre mna zeleninove salaty, necham si ich ale urobit, mne sa to samej nechce ☹

no barchee, tak sa dobre snaž. Keď sa kukneš na naše grafy, tak asi ani ty nebudeš múdrejšia. 🙂 kukala si?

a jamieson folic acid papkam aj ja. 🙂
booooooze, ake rovnake veky sme sa tu stretli .... 😀

pata31
autor
4. máj 2009

Ahoj, Barchee...idem buduci tyzden na krv, tak neviem, ci bude aj ultrazvuk robit...

joj, ma drbne...akurat mi volal chlapik, ze nam vezie matrace...no som skoro spadla zo stolicky, bo som to asi pred 2tyzdnami objednavala a mi povedali, ze 60 dni cca sa caka...no len bohuzial nemam teraz prachy, mm je niekde na sluzobke, nemoze ist do banky, tak som ho zrusila, nech nam to dovezie na najlizsej ceste...kurna, keby aspon dopredu zavolali, ze zozeniem prachy, ale 420 eur bezne nenosim vo vrecku... 🙄 no tak vravel, ze do 5 dni by to mal doniest..

pata31
autor
4. máj 2009

Minix, inac mne teraz ovocie najviac chuti...to mi nevadi, aj ked mi nechuti nic ine... 😉

michalag
4. máj 2009

no tak ja som tu asi najmladsia 😝 , ja mam 23

minix
4. máj 2009

pati, to s tymi matracami je celkom vtipne....si spominam, ked si hovorila o tej novej posteli...sikovno mate tie matrace. 🙂

miska, ty mas tak malicko? 🙂

pata31
autor
4. máj 2009

Minix, fest vtipne 😀 dormeo sa cini 😝
Miska tak to mas super, ze si taka mladucka, ja som vzdy chcela mat deti skoro, len to nejako nevyslo 😀 aspon budes mlada babka, ked raz budes 😉 😀

minix
4. máj 2009

to mas matrace dormeo? potom mi povies, ake su, ci si s nimi spokojna. My nad nimi takisto uvazujeme, uz som tam zohnala aj kontakt, tak povies, ake su. 🙂)
otestujte a poviete. 🙂)

ja som praveze chcela mat deticky az okolo 30-ky, ale cim sa k nej viac blizim, tym skorej ich chcem. 🙂)

pata31
autor
4. máj 2009

ja uz som raz objednavala Dormeo, pre nasich...takze oni maju a su spokojny...inac my sme si objednali 2+12, ked sa pozries na ich stranke...a este som aj taky ten vankusik z pamatovej peny pre mamku na narodky objednala 🙂
no ale sa tesim, ze uz pridu, to mozeme potom poskladat postel...len este neviem, kde dame stare valandy 😕 😅

michalag
4. máj 2009

minix, ma to aj vyhody 😉 🙂 ale aj nevyhody. Nam sa Sami podaril hned po ukonceni skoly takzte nemam prax, tak sa mi teraz o to tazsie hlada praca 😅 ☹ 😒, ale na druhej strane nemenila by som a vobec mi nechyba taky svet ako diskoteky, chodenie po baroch a pitie, iba ak s drahym na kavu, ci obed 😉 🙂 ...

michalag
4. máj 2009

no babenky, ideme my von nech sa vybeha lebo je nejaky plny energie 😅 😀
tak snad vecer tu niektora budete 🙂
zatial sa majte 🙂 😉

pata31
autor
4. máj 2009

Miska, no s tou praxou, to je teda otras...ja som si po skonceni skoly nemohla najst pracu, tak som isla do Svajciarska a tam som s vysokou skolou robila pri kravach 😅 😀 teraz mam celkom fajn pracu, kde robim aj marketing, ktory som studovala...ale nie je to az take, ako som si to predstavovala...hlavne, ze sa nemam od koho ucit, vsetko robim sama..

minix
4. máj 2009

ja som skoncila vysku, po nej sa zamestnala presne v tom, co som studovala, obchod a marketing, uz to robim treti rok, takze v zivotopise to bude dobre, ale ak sa to tak vezme, tak robim v podstate uz 9.rok a nejaka "materska dovolenka" by mi padla celkom dobre, lebo uz mi z tej roboty poriadne hrabe, robit v kuse, nemala som na vyske ani poriadne prazdniny dvojmesacne...tak viem, co to je.

o dormeu mi este povies. 🙂)

ja tu asi vecer budem, predpokladam. 🙂

pati, ale zasa, mozes povedat, ze si to robila sama a to je takisto kredit.

pata31
autor
4. máj 2009

ja som tiez obchod a marketing vystudovala.. 🙂 ja v Ostrave, ty kde? takze robis marketing? super, super... 😵

minix
4. máj 2009

pati, ja na EU v BA, dobra skola, stihala som popritom aj robotku, vsetko super. 🙂 a zamestnala som sa v tom, teraz robim obchodnika, nestazujem sa....dobra startovacia pozicia. Aj ked nerada by som to ukoncit v case krizy. Ale obcas clovek jednoducho potrebuje reset a trosku vypadnut z toho kolotoca.

a teba co do Ostravy tahalo? SWOT analyza? 😀

pata31
autor
4. máj 2009

ja som do BA nechcela ist, ani do KE, tak som sla do Ostravy...ale bolo tam fajn, viacero nas tam bolo zo sr...mna tam tahali dojne kravy 😀 😀

kleopatris
4. máj 2009

minix aj ja mam v BA EU 😀 aku fakultu si studovala a ked si koncila? aby sme sa nahodou nakoniec nepoznali 😀 😀

minix
4. máj 2009

ostrava znie super, ale celkom daleko, hlavne pre teba. 🙂))

kocky, idem domov, pokecam este z domu, ak tu niekto bude. 🙂

A rano sa neviem dockat zasa merania teploty a to uz bude zasa nonsens., 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre