Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
4. máj 2009

barchee, daj si hrejivú náplasť a bude lepšie. 🙂

kleopatris
4. máj 2009

zehlit by som aj ja mala, ale keby sa mi tak chcelo jak sa mi nechce 😖

vacsinou sa ta telka da, ale pondelky su des 😒 inak aj ja jak som v SR nakupujem tie dvdcka z casakov 😀 rozpravky hlavne z mojho detsva, aby som bola pripravena, ked pride baby 😀 😝 nech sa pekne uci slovensky to nase mimi

michalag
4. máj 2009

Ahojte, tak uz som tu aj ja 🙂

evulik6
4. máj 2009

nooo aj ja by som mala zehlit, ale tiez nemam vobec chut... asi zajtra, uvidim...
kleo dobre robis, len zbieraj dvd, zidu sa ti 🙂

michalag
4. máj 2009

no ja som zmatena, vobec nechapem.
Asi blba otazka, ale ked vas picha vo vajecniku, kde to citite? Lebo normalne mam obavu aj dnes ma tam picha hlavne ked si sadam, alebo ked vstavam ..... len dufam ze ovu uz bola, lebo ma svihne 😠

nella1
4. máj 2009

ahojte zienky tak ja hlasim, ze dneska som si robila testik a su tam dve nadherne ciarky // 😀... este stale nemozem tomu uverit....pridam fotku do mojho albumu aby ste mohli kuki // ake su krasne a silno vyrazne...

evulik6
4. máj 2009

miska, vcera ste poistili??? tvoje teploty vyzeraju ze bola ale zajtra ti moze stupnut a pozajtra tiez a oznaci ti ju na dnes... takze este sa posnazte...alebo zajtra, ved to neva ked po ovu snazite...pred bolo a to je ok...

a nechapem tu otazku ze kde to citime? no sak tam kde mas vajecniky...ci co? 😀 😀 😀

a mam po panelaku,mm pozera hokej 😠

evulik6
4. máj 2009

nelka supeeeeeeeeeeeeeeeeeer, gratulujem...... a ako dlho ti meska alebo co? uved ma trosku do obrazu, bo som mimooo 😅

evulik6
4. máj 2009

nelka cakam na foto.... 🙂

evulik6
4. máj 2009

nelli naaaaadhera....uz som ich pozrela...su fakt krasne.....aj ja chceeeeeeem.... ☹ gratulujem este raz....a zelam z celeho srdiecka aby ste boli ok,...rovnako aj patka 🙂

nella1
4. máj 2009

dakujeem, 😉 uz som dala fotky evulik, no dnes al. vcera som mala dostat ms nakolko nemam pravidelny cyklus mavam od 25 do 28 dni... 🙂

michalag
4. máj 2009

nelka, bahozelaaaaam ale zatial len potichucku aby vsetko dopadlo oki 😉 🙂 😵
evuli, to bola blba otazka 😅 🤐 😀

michalag
4. máj 2009

nella krasne ciarocky 🙂 😉

nella1
4. máj 2009

jasne michalag dakujem viem ze hocico sa moze este stat, ja tak potichu len s vami, ani nasi nebudu o tom este vediet az po 3tom mesiaci im radsej oznamime... hlavne nech bude vsetko v poriadku..

evulik6
4. máj 2009

su fakt nadherne nellka.....a cakala si ten najkratsi termin ci najdlhsi? bo ja mam tiez rozhadzany cyklus, a neviem kedy mam testovat...ale asi radsej neskor ze? ak mi to teplotky dovolia ovem ☹

miska, to teda bola 😉 😝

evulik6
4. máj 2009

drzim palce....urcite bude vsetko ok...treba mysliet pozitiven 😵

evulik6
4. máj 2009

inak miska, prepac, toho smajla s jazykom...chcela som dat toho vyskereneho vedla... trosku sledujem aj ten hokej tak som v rychlosti tukla mimo... 🤐

a maly uz spinka miska? moj uz ano...dnes zase nespinkal, tak rychlo zaspal...som zvedava ako bude spat v noci 🙄

evulik6
4. máj 2009

fuuu ako hnusne tam zranil jedneho zraca american...chudak ☹

evulik6
4. máj 2009

no ja som fakt mimo...sak pisem ako tatar...hraca nie zraca 😀 😀 😀

evulik6
4. máj 2009

halo halo....kde ste vsetky usli? 😢

nella1
4. máj 2009

evulik ten najdlhsi termin som cakala.. 🙂 a skoro poctivo sme kazdy druhy den sup sup..kedy mas evulik dostat ms?

evulik6
4. máj 2009

fuuu nelka neviem... mne sa to MA rozhadzalo... najkratsi som mala 26 a najdlhsi 30...ale teraz som mala ovu ovela skor, tak predpokladam ze max. 28 by mal byt...

evulik6
4. máj 2009

no idem ja do sprchy nellka, tak sa maj pekne ...a som rada ze ti to vyslo...dalsia tehulka...super...dufam ze to takto pekne pojde stale... drzkaj sa... a davaj si pozor...papa...uz sem asi nepridem, bo mm chce ist tiez na net..tak prajem vsetkym dobru nocku a sladke sny...

minix
4. máj 2009

nella, gratulujem, ale ešte len tak máličko, oficko budem až po 3.mesiaci. 🙂))

evulik, že žráč - som sa pobavila.....no ja som požehlila, idem do sprchy a spať...tu sa hnusne ochladilo, tak zaleziem do teplucka. 🙂))
dobru nocku vsetkym, krasne snicky a zajtra piseme. 🙂))

kleopatris
4. máj 2009

nellka aj ja gratulujem 😀

aj ja vam zelam vsetkym dobru nocku a zase zajtra sa popysime teplotami 😀

michalag
4. máj 2009

uz som tu ostala asi sama, tak bruuu nocku babenky 😉 🙂

evulik6
5. máj 2009

dobre ranko dievcata

ako sa mame? ako grafy? ten moj je stale rovnaky 😒

minix, to nie žráč ale zráč... namiesto h som napisala z ... 😉

miska,co mas dnes na plane? ja neviem, idem varit a neviem co budeme dnes robit lebo ma prsat tak uvidime...

minix
5. máj 2009

dobré ránko kočky, aj som myslela, že to asi bude takto. 🙂)

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

evu, tebe to tam drzi tu nizsiu liniu a mas tam predpoved mrchy, tak som zvedava. Ale aj tak este drzim palce. 🙂

obavam sa, ze mam taky maly zapal mocovych ciest...ale uz som si naordinovala liecbu, tak dufam, ze to bude skoro zasa v poriadku. 🙂)

kleopatris
5. máj 2009

dobre rano aj ja zelam

moj graf je tiez stale rovnaky - stale na prd 😒
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

ale kaslem uz na to, asi uz merat nebudem, ono sa to neoplati....zbytocne sa nervujem uz teraz, ze to nevyslo a uz mna to nebavi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre