Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
7. máj 2009

vsetko na slovensku som si nechala robit, zatial teda 🙂

krv nechodim darovat, mohla si chodit aj ked si brala HAK? Ja som mala info, ze s HAK sa nesmie 😲

izmailka
7. máj 2009

kleopatris,skusim to tu pohladat niekde...ale nejak sa tu v tych forach neviem zorientovat,je tu toho strasne vela...

vivi
7. máj 2009

minix, ja som bola minulý rok v septembri, len mi povedali skupinu a faktor a že keď mi domov nič nepríde tak krv bola ok. V tom dotazníku boli otázky na všetky možné choroby ale už si to veľmi nepamätám.

minix
7. máj 2009

no jasne, mohla som, aj som sa na to pytala vzdy na transfuznom, aj som im to vzdy dopredu povedala, ze to beriem a to bolo v poriadku, aspon teda nikto ma nikdy nestopol a to som obehala aj ruzinov, aj kramare, aj antolsku a este aj tu co bola na palisadach, este ked boli a fungovali. A nikdy im to neprekazalo. 🙂)))

vyssi level v skusenostiach. 🙂

vivi
7. máj 2009

...brala som HAK, volala som tam a povedali že môžem darovať 😕

michalag
7. máj 2009

baby, vy ste sa poriadne rozpisali 😝 😀

izmailka
7. máj 2009

jaj moja,myslim,ze ani nie :(toto vsetko sa zbehlo v priebehu mesiaca...takze skusenosti ani ne,len hlava velka od navalu tych info :(

vivi
7. máj 2009

michalag, pozerám na tvoju fotečku, máš milého synčeka 🙂

michalag
7. máj 2009

vivi, dakujem 🙂 😵

kleopatris
7. máj 2009

toxo myslim iba macky, teda hlavne, ale aj my mame psika a kralika tak som sa bala a dali si to radsej preverit

kleopatris
7. máj 2009

ja som skusala hladat o tej cukrovke, ale je tu len o tehotenskej co som nasla, ked tak skus zalozit temu a baby ti urcite radi poradia co o tom viacej vedia 🙂

vivi
7. máj 2009

majte sa pekne, idem už z práce domov 🙂

minix
7. máj 2009

kolegynin maly mal podozrenie na toxo a vraj to malo byt z kralika...ale ako to dopadlo, tak neviem....

kralika mas doma, kleo? takeho chrumka? 😝 😀

kleopatris
7. máj 2009

no mam take teliatko, ze zakrpateny mal byt....mama mu zomrela tak bol taky malicky kojeny na flaske, sme ho dostali ako 4 tyzdnoveho a nebol ani ako dlan velky a teraz z neho mame take tela, jak kralika na jedenie 😀 asi sa ma u nas tak dobre, ze len rastie a tucnie 😀 vcera mna akurat pohryzla mrcha mala 😝
a najlepsie, ze sme si ju kupili jak samca tak som ho nazvala Romeo a potom asi o 3 mesiace nam veterinar na slovensku povedal ze je to ona, takze sa z romea stala romejka 😀 😝 lebo ona uz na toto meno pocuvala tak sme ho nemohli zmenit 😀 takze je to baba jak svet s chlapcenskym menom 😀 😀
jeee pisem jak o mojom babatku 😀

minix
7. máj 2009

a to je taky ten bytovy zakrsok? Nie ten dufam, domaci do kralikarne. 🙂)

ako to u vas doma funguje? ona beha kade chce, alebo ako je to s kralikom? toto nepoznam... 🙂)

kleopatris
7. máj 2009

no je to ten bytovy 🙂 v mnichove si behala kade tade po byte, az nam vsetko ohryzla a pocikala sme zaviedli pravidla 😀 jak bola malinka sa mi vycikala do notebooku a odvtedy mi nesla klavesnica a zvuk 😀, uz som jej to odpustila...teraz ma len obrovsku klietku, balkon a kobercek a beha tam len ked sme doma a mame ju pod dozorom 🙂

pata31
autor
7. máj 2009

Ahojte, zdravim vas len tak narychlo,vecer sem kukem a precitam, co ste popisali 😵 este som na vystave...

minix
7. máj 2009

patik, ahoj. 🙂 tesime sa na teba vecer, ja tu s najvacsou pravdepodobnostou budem.- 🙂))

minix
7. máj 2009

kocky, idem z roboty, nalogujem sa ale este vecer, tak mozme pokecat. 🙂)

minix
7. máj 2009

kleo, zajtra to tam nejak vydrz.. 🙂))

kleopatris
7. máj 2009

tak pekny vecer minix keby sme sa tu uz dnes nevideli 😉

amaca
7. máj 2009

Ahojte, tiez patrim k zacinajucim snazilkam, preto sa chcem spytat, ci je normalne, ze cely minuly tyzden ma pobolievalo podbrusko, BT som mala kazdy den okolo 37,4 a dnes rano prisla mrska. bola som si ista, ze tentokrat to vyzeralo nadejne.

kleopatris
7. máj 2009

ahoj amaca 🙂

aj my zaciname, tak vitaj medzi nami 😉 s tym podbruskom mam podobny problem, tiez ma uz par dni boli a neviem preco 😒
s tou teplotou je to klamlive, aj ja som merala a viacere sme merali, ale uz sme sa rozhodli, ze merat nebudeme...dava nam to zbytocne nadeje a potom sme sklamane ☹

kleopatris
7. máj 2009

a ako dlho snazite? my asi dva tyzdne

nikiarudi
7. máj 2009

babule ja asi nebudem testovať v nedeľu a ani v pondelok..ale tak o týždeň asi.. pretože mi bolo povedané od kamarátky, ktorá je tehu...že ona si robila test až keď jej meškala mrcha 5 dní a na 6 sa testla a čiaročka bola skoro neviditeľná...tak radšej počkám až som neni sklamaná... 😒 😒 😒
čo si o tom myslíte vy?? 😕 😕 😕

kleopatris
7. máj 2009

niki asi je to lepsie testovat neskor, ale vydrzat to! 🙂

nikiarudi
7. máj 2009

no veď ja mám nervy už od minulého týždňa... 😠 😠 😠

minix
7. máj 2009

ja som takisto za testovanie neskor....cim neskor, tym lepsie...

a kleo, dobre si povedala, teplotkovanie dava plane nadeje... :///

kleopatris
7. máj 2009

hurrraaaaaaa konecne mozem aj ja ist domoooov 😀

tak papa babulky neskor a keby nie tak pekny vecer 🙂

minix
7. máj 2009

kleo, neskor. 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre