• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
vsetko na slovensku som si nechala robit, zatial teda :slight_smile:

krv nechodim darovat, mohla si chodit aj ked si brala HAK? Ja som mala info, ze s HAK sa nesmie :astonished:
7. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleopatris,skusim to tu pohladat niekde...ale nejak sa tu v tych forach neviem zorientovat,je tu toho strasne vela...
7. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix, ja som bola minulý rok v septembri, len mi povedali skupinu a faktor a že keď mi domov nič nepríde tak krv bola ok. V tom dotazníku boli otázky na všetky možné choroby ale už si to veľmi nepamätám.
7. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, mohla som, aj som sa na to pytala vzdy na transfuznom, aj som im to vzdy dopredu povedala, ze to beriem a to bolo v poriadku, aspon teda nikto ma nikdy nestopol a to som obehala aj ruzinov, aj kramare, aj antolsku a este aj tu co bola na palisadach, este ked boli a fungovali. A nikdy im to neprekazalo. :slight_smile:)))

vyssi level v skusenostiach. :slight_smile:
7. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...brala som HAK, volala som tam a povedali že môžem darovať :confused:
7. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vy ste sa poriadne rozpisali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj moja,myslim,ze ani nie :(toto vsetko sa zbehlo v priebehu mesiaca...takze skusenosti ani ne,len hlava velka od navalu tych info :(
7. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
michalag, pozerám na tvoju fotečku, máš milého synčeka :slight_smile:
7. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vivi, dakujem :slight_smile: :dizzy_face:
7. máj 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toxo myslim iba macky, teda hlavne, ale aj my mame psika a kralika tak som sa bala a dali si to radsej preverit
7. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som skusala hladat o tej cukrovke, ale je tu len o tehotenskej co som nasla, ked tak skus zalozit temu a baby ti urcite radi poradia co o tom viacej vedia :slight_smile:
7. máj 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majte sa pekne, idem už z práce domov :slight_smile:
7. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kolegynin maly mal podozrenie na toxo a vraj to malo byt z kralika...ale ako to dopadlo, tak neviem....

kralika mas doma, kleo? takeho chrumka? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mam take teliatko, ze zakrpateny mal byt....mama mu zomrela tak bol taky malicky kojeny na flaske, sme ho dostali ako 4 tyzdnoveho a nebol ani ako dlan velky a teraz z neho mame take tela, jak kralika na jedenie :grinning: asi sa ma u nas tak dobre, ze len rastie a tucnie :grinning: vcera mna akurat pohryzla mrcha mala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a najlepsie, ze sme si ju kupili jak samca tak som ho nazvala Romeo a potom asi o 3 mesiace nam veterinar na slovensku povedal ze je to ona, takze sa z romea stala romejka :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo ona uz na toto meno pocuvala tak sme ho nemohli zmenit :grinning: takze je to baba jak svet s chlapcenskym menom :grinning: :grinning:
jeee pisem jak o mojom babatku :grinning:
7. máj 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to je taky ten bytovy zakrsok? Nie ten dufam, domaci do kralikarne. :slight_smile:)

ako to u vas doma funguje? ona beha kade chce, alebo ako je to s kralikom? toto nepoznam... :slight_smile:)
7. máj 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no je to ten bytovy :slight_smile: v mnichove si behala kade tade po byte, az nam vsetko ohryzla a pocikala sme zaviedli pravidla :grinning: jak bola malinka sa mi vycikala do notebooku a odvtedy mi nesla klavesnica a zvuk :grinning:, uz som jej to odpustila...teraz ma len obrovsku klietku, balkon a kobercek a beha tam len ked sme doma a mame ju pod dozorom :slight_smile:
7. máj 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, zdravim vas len tak narychlo,vecer sem kukem a precitam, co ste popisali :dizzy_face: este som na vystave...
7. máj 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patik, ahoj. :slight_smile: tesime sa na teba vecer, ja tu s najvacsou pravdepodobnostou budem.- :slight_smile:))
7. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, idem z roboty, nalogujem sa ale este vecer, tak mozme pokecat. :slight_smile:)
7. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, zajtra to tam nejak vydrz.. :slight_smile:))
7. máj 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pekny vecer minix keby sme sa tu uz dnes nevideli :wink:
7. máj 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tiez patrim k zacinajucim snazilkam, preto sa chcem spytat, ci je normalne, ze cely minuly tyzden ma pobolievalo podbrusko, BT som mala kazdy den okolo 37,4 a dnes rano prisla mrska. bola som si ista, ze tentokrat to vyzeralo nadejne.
7. máj 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj amaca :slight_smile:

aj my zaciname, tak vitaj medzi nami :wink: s tym podbruskom mam podobny problem, tiez ma uz par dni boli a neviem preco :unamused:
s tou teplotou je to klamlive, aj ja som merala a viacere sme merali, ale uz sme sa rozhodli, ze merat nebudeme...dava nam to zbytocne nadeje a potom sme sklamane :frowning2:
7. máj 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako dlho snazite? my asi dva tyzdne
7. máj 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule ja asi nebudem testovať v nedeľu a ani v pondelok..ale tak o týždeň asi.. pretože mi bolo povedané od kamarátky, ktorá je tehu...že ona si robila test až keď jej meškala mrcha 5 dní a na 6 sa testla a čiaročka bola skoro neviditeľná...tak radšej počkám až som neni sklamaná... :unamused: :unamused: :unamused:
čo si o tom myslíte vy?? :confused: :confused: :confused:
7. máj 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki asi je to lepsie testovat neskor, ale vydrzat to! :slight_smile:
7. máj 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď ja mám nervy už od minulého týždňa... :angry: :angry: :angry:
7. máj 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som takisto za testovanie neskor....cim neskor, tym lepsie...

a kleo, dobre si povedala, teplotkovanie dava plane nadeje... :///
7. máj 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hurrraaaaaaa konecne mozem aj ja ist domoooov :grinning:

tak papa babulky neskor a keby nie tak pekny vecer :slight_smile:
7. máj 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, neskor. :slight_smile:)
7. máj 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok