Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

amaca
7. máj 2009

Kleopatris, ja som vysadila HAK v januari, od polovice februara sa trosku snazime. mrcha mala prist v utorok rano este som si hovorila, ze dnes rano vyskusam testovat. no a miesto testu som hladala vlozku :(

natalia777
7. máj 2009

Caute baby, tak ja som vas tu dlhsiu dobu sledovala, lebo my sme sa tiez snazili a sa nedarilo.......a teraz to konecne vyslo 😀 tak ja vam len chcem povedat, aby ste na to tolko nemysleli, a hlavne pozitivne mysleli a mozno nejake tie vitaminky ( tie aj nam pomohli ). vela stastia vam prajem v snazilkovani 😀

minix
7. máj 2009

ahoj natalia, ako dlho ti trvalo?🙂))

natalia777
7. máj 2009

no trvalo nam to 4 mesiace 🙂 aj ked som si stale poplakala ked ta mrcha prisla ale vzdy som si povedala hlava hore a ide sa do dalsieho snazilkovania, az to vyslo 😀

michalag
7. máj 2009

Ahoooojte 🙂 ,
natalia, blahozelam 😉 🙂

barchee
7. máj 2009

čaute baby, tak som po celom dni tu 😀 robila som maminke gelové nechtíky...

minix: v škôlke mám 12 detí a 2 učiteľky 😉 je to v pohodičke, ale makačky sú okolo toho stále, ale ma to baví, je to moja srdcovečka ...teraz 1.5. som mala rok od otvorenia 😵

baby, blíži sa moja chvííííľa :D manželík sa ide napapať, potom kukneme panelák a ideme sa mojkááááááááááááááááť 😀 júúúúj, sa neviem dočkať 🤐

pekný večer vám prajem babulky 😉

a vítam nové spolupustovníčky 😀

michalag
7. máj 2009

je tu niekto??? ci si uz vsetky uzivate predlzeny vikend s drahusikmi 🙂

barchee
7. máj 2009

ja som tu, čakám kým pojde panelák 😉

minix
7. máj 2009

ahoj miska, ja som, ale prisla som sa prave rozlucit, lebo idem do hajan, nejak ma pobolieva brusko, tak idem do teplucka, k dobrej spolocnosti, samozrejme, vo vsetkej pocestnosti.🙂)))

zajtra tu ale budem, tak pokecame, tesim sa. .))))

kleopatris
7. máj 2009

aj ja som tu, ale len cez reklamu 😀 kukam modelky na pro7 🙂

michalag
7. máj 2009

aj ja tu zajtra urcite budem, chlapi mi odchadzaju na vikend prec tak mozeme pisat o 106 😝 😀
minix a nech brusko prestane boliet 😉

kleopatris
7. máj 2009

aj ja tu zajtra budem, budem v praci a nebudem mat co robit kvoli tomu sviatku, takze vam budem vypisovat kraviny jak zerava a dufam, ze budete odpisovat, nech mam co citat 😀 😝

michalag
7. máj 2009

kleo jasne 😉
aj ked ja tu budem najskor az okolo 10:00-10:30 kedze idem moje lasky odprevadit na vlak

minix
8. máj 2009

dobré ránko, asi ešte spíte. 🙂)
Miška, ja budem dnes v tvojom čase cestovať.🙂) idem k našim.

kleo, ja tu budem aj keby co bolo. Akurat sa musim nejak dostat na ZAhorie a potom sa lognem a ideme na to. 🙂

prikladam moje dnesne rano.

http://www.fertilityfriend.com/home/26fcbb

kleopatris
8. máj 2009

ahojky 🙂

no mimix pekne, vyzera to optimisticky 😀 leeen tak dalej vydrzat 😉
ja uz sedim v praci a cakam na fajront ☹

minix
8. máj 2009

ahoj kleo, dobre ranko, ja o chvilku vyrazam na ten autobus, tak sa uvidime troska neskor.

fuuuuuj, do fajrontu mas este peknu streku. No tak nech to rychlo ubehne, tu je dnes krasne a vyzera, ze bude aj teplo, tak sa tesim, mozno sa aj opalim, sak som este ako bledula. A ty mas ake pocko? 🙂))

kleo, nic neznasilnujem, co ma byt, bude.🙂)))

som zvedava, kedy pride barchee a ako sa pochvali. 😉 😀

kleopatris
8. máj 2009

a kde to minix vlastne priblizne byvas? nemusis konkretne mesto len tak smer, napr. Malacky alebo tak 🙂 nech sa viem zorientovat 😀

no sak dnes by som chcela vypadnut o 2, ale ci sa mi to podari netusim....inak aj u nas je nadherne a ma byt 26 stupnov, tak som zvedava 🙂 ked tak sa vyvalim na balkon a budem si uzivat vikend, joj uz by to mohlo byt 😝

tak stastnu cestu a potom piiiissss ja cakaaaaam

andiekens
8. máj 2009

aj ked uz velmi nestiham sem chodit, aspon raz cas si vas pekne precitaaam 🙂
myslim na vas a drzim vsetky prstekyy !! 😅 🙂 😉

evulik6
8. máj 2009

ahojte....dobre ranko zelam...

vcera som sa k vam uz nedostala, lebo kym som uvarila (polievocku a zemiakove placky) tak prisiel mm na obed, potom sme papali a potom som isla pre maminu ku starkej autom a isli sme do nemocnice so starkou...potom bola mamina este u nas, potom sme isli von a pre mm do prace a potom som bola total KO, zaspala som na gauci... tak som tu az dnes... ale ste toho napiiiiisali...

inak vitam nove clenky medzi nami... 🙂

evulik6
8. máj 2009

ahoj andiekens...ako sa mas?

andiekens
8. máj 2009

tak ja pomaly, ale isto uz skuskovo.. odovzdavanie pacientov, zapocty a hor sa na skusky, nemozem povedat, ze spavam 7 noci v tyzdni.. 😅 ale uz som si zvykla. som rada, ze sme odlozili snazilkovanie, stres neprospieva 😅

kleopatris
8. máj 2009

ahoj andiekens, ahoj evulik 🙂

nezavidim ti to skuskove 😒 keby toho nebolo, tak je zivot na vyske super, ze 😀 by to cloveka este viac bavilo

andiekens
8. máj 2009

no to heej !! 😀 🙂 ale potom by bol zivot asi prilis jednoduchy.. 🙂 tak ja sa pustit do ucenia.. krasny den vam prajeeem a drzim prsteky !!! 😅

kleopatris
8. máj 2009

aj my drzime tebe pri skuskach 😉

michalag
8. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
tak lasky som odprevadila na vlak a uz su asi aj u starkovcov 🙂 😉 .... uz teraz mi velmi chybaju ☹ ..... ale aspon si poupratujem 🙂 a trochu oddychnem, lebo zase mame burlive noci 🙄 😒

minix tebe sa ta teplota pekne drzi 🙂

andiekens, drzim palce na skuskach 😉 🙂

evulik, to by som bola asi aj ja KO, keby som absolvovala taky maraton ako ty vcera

Co dnes planujete robit???

kleopatris
8. máj 2009

ahoj miska 🙂

ja planujem sediet v praci dnes 😀 nenapadlo mna nic ine, tak pracujem 😀 ale je tak krasne, ze mna dobre stve ze nemame sviatok 😠
tak ty si taka dvojita slamena vdova teraz 🙂 ale aspon si oddychnes a mozes sa pekne nam venovat

michalag
8. máj 2009

kleo 😀 , ak tu niekto bude tak preco nie 😉

kleopatris
8. máj 2009

no vsetky zdrhli prec a ja tu placem sama samotinka 😢 opustena 😢

michalag
8. máj 2009

uz som tu ja 😝 😀

michalag
8. máj 2009

jeeej a este som chcela vlozit graf, hoci vobec nie je zaujimavy 😠 😒
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre