Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
9. máj 2009

ahojte...

ja to nechapem ako moze zena otehotniet pocas mrchy...to sa ako da? ved vtedy nemas ovu cez mrchu... to je blbost...podla mna je to tak ze sa vajo uhniezdilo pred mrchou alebo co ale mrcha este dosla... napr. ked ma zena LF 13 a uhniezdi sa napriklad na 12ty den...nie? neviem... som z toho mimo... 😝
ja stale vravim ze ked boh da, aj motyka vystreli 😀 asi to tak bude nooo 😀 😀 😀

evulik6
9. máj 2009

alebo ze by si spermosky cez mrchu pockali na ovu ..ak ma niekto hned po mrche 😀 ale to je haluz nie? 😝 😀

barchee
9. máj 2009

nie, to je proste cyklus, ktorý má posunuté plodné a neplodné dni...ovulka nie je tým pádom v strede, ale je buď hneď po krámoch, ale tesne pred nimi 😉 teda ženy dostane menštruáciu, ale zároveň otehotnie - my sme boli pred sobášom na takom vcelku vtipnom "náboženskom" predmanželskom poučení a tam nám to pani lektorka - lekárka - veľmi silne veriaca, prednášala 😉 My sme sa vtedy ešte s frajerom, na tej prednáške dosť hodne zabávali, nakolko nie sme veriaci, ale niktoré veci tam boli zaujímavé - teda pre mňa to boli len tie fyziologické veci týkajúce sa cyklu 😀 ... aj keď som sa nič nové nedozvedela 😉 vy ste na takom neboli?

minix
9. máj 2009

barchee, ci na takom budem, tak ti to poviem potom, ked to absolvujeme, ale dufam, ze nie. 🙂))

kazdopadne chudence tie baby, co im to tak vychadza, mne by sa to asi velmi nepacilo.... 😒

barchee, no tak dufam, ze ti nepridu. 🙂

ja dnes asi padam do postele, nejaka som unavena....celodenna drina mi dala zabrat, na dobru noc som mala pina coladu, tak sa mi bude doslovne sladko buvat. 😉

barchee
9. máj 2009

oooo piňakoládu môôôžem 😀 mňam 😉

minix ak sa beriete v Bratislave, obrad bude v hocakom kostole, tak tam pôjdete 😀 chodí sa do QuoVadis, je to jak je kostol sv.trojice v centre. Je to fakt švanda uvidíš 😀 a kedy máte svadbu? 😵

minix
10. máj 2009

dobré ránko kočky, som tu dnes prvá?

Barchee, berieme sa v stupave a mame to 14.9. a nasla som si superske saty, akurat nevyzeraju velmi dobre na fotke...na fotke vyzeraju lepsie tie, co su v skutocnosti skaredsie, je to zamotane, ale je to tak. 🙂)))

a ako sa dnes mate, coskorotehulky? 🙂)

nikiarudi
10. máj 2009

ahoj minix... tak ja som dnes už 2 deň bez ms..tak sa zatiaľ vytešujem.. len dúfam, že nepríde sklamanie v podobe mrchy... 😠

deda
10. máj 2009

ahojte

mi sa tiež snažíme o bábo,ale včera zase prišla mrcha, bola som si kúpiť tie vitamíny-calibrum baby-plan,myslíte že majú niečo do seba?

nikiarudi
10. máj 2009

ahoj deda - ja beriem calibru bp a podľa mňa majú svoje opodstatnenie... a určite niesú na škodu... 😉 😀

deda
10. máj 2009

ja som brala hor.anti. a vysadila som ju v januari, potom sme nsi dva mesiace davali pozor,potom sme sa do toho pustili naplno, ale už 2 krat prišla mrcha,tak sa snažime dalej, čitala som tu,že niektore baby si kupuju ešte zvlašt kyselinu listovu,ale taje aj v tych tabletkach....

barchee
10. máj 2009

ahojky 😉 minix, daj foto šak 😀
ja beriem iba folic acid od jamieson, ale jak tak vidím, asi si kúpim aj tie maminkovské vitamínky 😉 čo budete dnes robiť? my zase vegetíme 😀

minix
10. máj 2009

niki, drzim palce. 🙂

ja som ani calibrum nechcela, neviem, pripada mi to ako dobry marketingovy tah, to by som sa asi radsej spolahla na bylinky ako alchemilka a tak. Ja beriem iba presne to co ty, barchee, listovku od Jamiesona a nic ine. Zatial. 🙂))

barchee, dam, ale musim ho nejak dat do normalu. 🙂

ja som dala prat dve pracky, prisla som od nasich, dala som maso do pacu, ked pride drahy, tak si na balkone spravime peknu grilovacku aj s nejakym dobrym vinkom a uvidime co bude nasledovat. 🙂) aha, a idem este vysavat.
a vy, baby?

barchee
10. máj 2009

no, dokelu, my bývame na prízemí a balkónik nemáme, ale tak by som ho chcela ☹ musím si počkať na náš domček 🙄 a to bude ešte chvílu trvať...chceli by sme buď postaviť, alebo kúpiť hotový...záleží to ale od veľa ďalších okolností, takže času dosť... 😉 my si dnes spravíme pstruhov pečených 😀 ... manželík rád a vynikajúco varí, takže bude mňamka navečer 😵 ... obed sa nám robiť nechcelo 😀

michalag
10. máj 2009

Ahooojte babenky 🙂 🙂 🙂 ,

minix
10. máj 2009

barchee, my na tretom a balkonik mame a neviem si to vynachvalit.. 🙂

domcek mame takisto aj my v plane, ale este musime veeeeeeela setrit, aby v nom mohli decuska behat.
My mame zalusk na nizkoenergeticky.

pstruhy takisto zneju super. 🙂)))

ahoj Miška, ako dnes, ovu konečne bola?

minix
10. máj 2009

no ak to tak bude, tak si sa o dost posunula....nejake to mas divne. 🙂)))

a tie testy ovulacne si si neskusala robit?

michalag
10. máj 2009

minix teraz uz nie a uz mi to je tento mesiac jedno, len nech skonci tento cyklus a mozeme zacat od znova 😉

minix
10. máj 2009

kočky, vy ste dnes ale mĺkve.. 🙂)

dúfam, že to zajtra rozbehneme v plnom prúde. 🙂

Dobrú nocku zatiaľ.

barchee
11. máj 2009

dobrá ránko dámy :D dnes som po dlhej dobe ráno v práci 😎 zachvílu mi začnú chodiť krpci...inak ste niektorá na facebook? 😉

barchee
11. máj 2009

juj baby, volako ma pichá v podbrušku... 😖

evulik6
11. máj 2009

ahojte...tak som vas prisla pozriet co je noveho...

vcera zase nebol cas, boli sme u nasich na obed, potom sme isli babke vynsovat a potom sme boli este na vylete a pozriet sestru v praci.. prisli sme vecer a pozerala som hokej a potom som isla buvat...

niki drzim palce, nech ti mrcha neprides a najdes //... inak kedy budes testovat? ja som vzdy testovala ked mi mrcha meskala tri dni a vyslo to.... som zvedava kedy budem testovat najblizsie 🙂

minix, a to normalne na balkone grilujes? si to neviem predstavit...to by susedia cumakovaliiii a slintali 😝 😀 😀

minix
11. máj 2009

dobré ránko, konečne je tu aj niekto a nemusím sa nudiť. 🙂)

ja na facebook nie som, barchee, vadi mi tam ta neosobnost, a to, ze ta kazdy vidi, s kym sa kamosis atd, mohla by som pokracovat. 🙂)
barchee, podarilo sa zamiesit, co povies? 🙂

Nam asi nie tento mesiac, lebo mi teplotka klesa, tak dufam, ze mrcha pride co najskor.
A kedze planujem na svadbe byt este pekna stihla, tak to mozno aj odlozime, ved uvidime. 🙂)

evulik, ale my mame ten elektricky gril, co si, taky ten zahradny s uhlikami som chcela, ale priatel ma odhovoril, ze by ma vsetci susedia nenavideli. 🙂 za dym a tak.

michalag
11. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂
tak ja mam svoje lasky uz doma 🙂 🙂 🙂 , my sme vcera potom isli vsetci spolu na prechadzku a uzivali si ze sme konecne spolu 🙂
.... tato vecer zaspal pri hokeji co som nechapala a ani on ked som mu povedala ze uz je po nom 😅 😀
.... u mna to asi vyzera ze ovu uz konecne bola, ale to sa uvidi najskor za 2-3 dni

barchee, ze by sa podarilo zamiesit mimi 🙂

pata31
autor
11. máj 2009

Ahojte, bre ranko 😵

michalag
11. máj 2009

patka ahoj 🙂 😉

u mna to konecne vyzera zaujimavejsie 🙂
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38

minix
11. máj 2009

ahojte miska, patka, ako sa mate? 🙂)

no miska, konecne to ma nejakulogiku. 🙂)

michalag
11. máj 2009

minix, vsak 😝 😀
ja sa mam fajn 😉 a ty???

pata31
autor
11. máj 2009

Miska, no konecne ovulka, ze? 😉 😵 super... 🙂
ja tiez celkom fajn, aj ked som este unavena z vystavy...aj vcera som tam este bola, nastastie len do druhej...a v july ma caka dalsia vystava, tak to teda neviem, ako zvladnem 😅 je to ted narocnejsie...
Barchee, ja chodim na facebook, ale len tak obcas...uz ma prechadza facebookovska mania 😝 😀

evulik6
11. máj 2009

ahojte....tak ja uz mam navarene...vcera sme boli u nasich na obede tak som dnes musela kuchtit...

miska, gratulujem k ovu... 😉 Tak uz mas doma chlapov? super pocit ze?

patka, nooo v july to bude uz horsie ako teraz, ale zvladnes to neboj sa...

minix, ved som si aj myslela ze taky obyc. asi nemate... uz len ta predstava ze sa z balkonu dymiii 😀 my sme nad tym tiez rozmyslali uz, ze si kupime a budeme na balkone grilovat, ale chodime k svokrovcom na zahradku grilovat...je tam dobre, maju tam aj taku chatku, kuchynu, pivnicu atd... taka pohoda 🙂

no pojdem ja zase od vas, trosku von s davidkom, kym je pekne, hlasili ze sa to ma pobede pokazit a ma prsat, aj vietor ma byt, no uvidime, ale asi to tak aj bude, bo tak v dialke je taka zvlastna obloha 😒 tak sa majte, krasny dnik zelam, nech vam to v praci rychlo letiiiii....potom pridem este... urcite... ahojte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre