Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
12. máj 2009

patka ☹ ☹ ☹

zusika
12. máj 2009

vidno ze som novacik, ale aj tak sa spytam - je tu niektora, ktora si nemeria BT?

pata31
autor
12. máj 2009

Miska 🙂
ja tu sedim za pc s hlavou opretou na mineralke...a cucim na konika 😀 a predychavam...

evulik6
12. máj 2009

jaaaaaaaaaaaa zusika...ja si uz nemeriam...skoncila som s tym ....

miska ano pojdem na urad, nech mi poradia co a ako... to bude najistejsie...

patka moja zlata...no co ti poradim...musim to vydrzat...co ine ti ostava... mne zase hovorili ze paralen nie...tak neviem... ze radsej medypirin...ale myslim ze je to to iste, obidva obsahuju paracetamol takze asi tak

michalag
12. máj 2009

zusika, uz ich je tu viac 😉
uz v podstate meriam iba ja a minix domeria tento mesiac a tiez konci, takze tu ostanem sama 😅 😝 ☹

evulik6
12. máj 2009

patka, skus sa napit trosicku coca coly...mne to pomohlo...

zusika
12. máj 2009

pati, a uz by to mohlo byt? meskas? juuuj, drzim palce!! minuly mesiac mi 1x v zivote mrcha meskala 5 dni a tesila som sa ako diva..a potom prisla a este niiikdy mi nebolo tak zle ako vtedy....skoro som odpadla... (aj vy ste to tak mali po vysadeni HAK? - neskutocne bolesti - tera 3. a 4. mesiav od vysadenia) - ale Pati, toto nie je tvoj pripad!!!! 😉

minix
12. máj 2009

zusik, ja kavicku nepijem, tak max5x do mesiaca, ked mam na to chut, vinko som mala aj vcera, boli sme na navsteve pozerat u susedov krpca, maju 6 mesacneho chlapceka, tak sme sa venovali, ale pozor si na to nedavam. A uprednostnujem byt sofer, kedze alkohol a ja sa moc neracia.

evu, ked tyckujes, tak je vsetko ok? 🙂)))

tento stat je svinsky voci matkam a detom....ale narobime s tym nieco?

pati, no hadam to vydrzime....aj tak mame kadejaky program nasledujuci mesiac, tak keby sa zadarilo aj koncom juna, tak to hadam nebude tragedia. 🙂 do septembra mi bruso nenarastie. 🙂

miska, nemalo ti davno vyznacit ovu?

evulik6
12. máj 2009

ako sa ma maly miska? moj je uz od pol siestej hore...ja neviem, to svetlo rano ho v poslednom case vzdy preberie a pred pol hodkou zaspal... normalne nechapem 😕

zusika
12. máj 2009

a preco ste skoncili s meranim? nebavilo vas to uz...ciii co? ja to teda ani nema v plane..ale zaujima ma to... ze preco ano a preco nie

michalag
12. máj 2009

evulik, moj sa tu hra s autickami ale za chvilku planujeme ist von na ihrisko, lebo poobede sa ma vraj pocasie pokazit 😒 😠
minix, no ovu by mi malo vyznacit zajtra ak dobre pocitam, ale FF mi ju nevyznaci (skusala som dat 37 ´C teploty a nic) iba na WK

evulik6
12. máj 2009

no ano minix, male je ok...lebo to je tym ze sa tam roztahuje... su to typicke priznaky teho... nemyslim tym ze ked zena netyckuje tak to nie je dobre...je to dobre ze netyckuje ale takto mas aspon istotu ze je vsetko v poriadku...
mne pri druhom teho nebolo absolutne nic, uplne super mi bolo, ani som nevedela ze som teho, a potom.... 😔 tak ja to uz beriem tak nooo...
asi si pochopila co tym myslim... pre mna to uz bude istota ked budem tyckovat ze sme ok... aj ked by som nemusela nooo...stacilo pri dadovi... pri prvom ma vobec taketo myslienky nechytali ale po tomto ten strach tam bude stale... 😒

evulik6
12. máj 2009

zusika, ja som skoncila, aj ked ma to bavilo merat ale zaroven mi to davalo falosne nadeje a potom pad na drzku...neprijemne.... posledny cyklus som mala teploty vysoke, ako to byva pri teho grafoch, a potom v den mrchy bum a bolo po snivani... takze ja preto... a stale sa sledovat a uz len to vedomie ze teraz mam ovu ze musime snazit...to mi prislo blbe... proste ono je to aj zaberak na psychiku aj ked nehovorim ze by som z toho bola mimo ale proste v tom podvedomi na to stale myslis... takze ja som to ukoncila ... budem sa riadit len tym ako doteraz...ci su plodne dni alebo nie zistim aj bez merania, takze pohoda...

pata31
autor
12. máj 2009

Zusika ja som uz v 9 tyzdni 😀 😀 ked sa pozries vedla mena, tak tam je napisane, ci je snž - snazilka alebo ktory tt, čiže týždeň 😉

Evulik, keby som tu mala colu, by som si dala, ale nemaaam...

a k tej kave...mne teraz absolutne nechutiii...som mala asi raz od kedy som tehu...

zusika
12. máj 2009

prepáááááááááááááč!!! robim vela veci naraz..a potom nesledujem podstatne veci.... !!! naucim sa!!! 🙂
este raz sa ospravedlnujem!!! ale som ta aspon pobavila, nie?

evulik6
12. máj 2009

patka, skoda noooo...tak si zaobstaraj na zajtra, keby nieco...a trosku skus vypit... inak mne pomahal aj matovy caj... to je ukludnenie zaludka tusim... alebo som pila tie tekane zaludocne... ale nie som si ista ci sa mozu...

pata31
autor
12. máj 2009

Zusika v pohode, ozaj som sa trosku pobavila 😉 😝 😀
inac aj ja som merala bt, tak som vedela, ze som tehu podla teploty...mam grafik v albume, ked chces, kukni 😉

michalag
12. máj 2009

no babenky, idem sa nachystat pokial maly papa olovrant a potom ideme von, lebo uz sa zatahuje 😒 ☹
tak snad na obed sa mi podari prist 🙂 😉

evulik6
12. máj 2009

maly sa uz zobudil...tak pojdem od vas..trosku von...tak zatial sa majte pekne babulky.... potom pridem kuk...ajojte 🙂

zusika
12. máj 2009

Evi, ja mam vedomost, ze bylinkove caje by sa nemali, lebo ti rozprudia krvny obeh a to by mohlo urobit zlobu... mam tehu kamaratku a ta mi vravela... ale aj ovocny urobi dobre... 🙂 ozaj, a ze ani plesnove syry... pravda? ma 30... je v tom nejaky rozdiel..ze by si mala davat viac pozor ako mladsie baby?

pata31
autor
12. máj 2009

Plesnove syry by sa nemali, ani tavene syry...a ani nic nepasterizovane...ale ja som vcera aj predvcerom pucila ovci syr, tak hadam v poho 😅
a bylinkove caje len niektore by sa nemali, hlavne salvia nie...

evulik6
12. máj 2009

ano, plesnive syry sa nesmu... a s bylinkami je to take kadejake..niektore sa mozu... ale ten matovy som niekde videla ze sa moze a potom som tusim nasla aj to ze nie...tak neviem...ale mne neublizil... no a pri druhom som si davala pozor na vsetko a aj tak to bolo prd platne...ale tie syry su nebezpecne, aj pecienka, pastety...atd

no idem ja uz...tak papik

pata31
autor
12. máj 2009

papa Evulik, pekny den 😵

zusika
12. máj 2009

pa a pekny den! uzite si slniecko...aj za mna...

pata31
autor
12. máj 2009

http://povodna.rodinka.sk/user/view_page.php?pa...
tu je stranka, ze ktore bylinky sa nemozu v tehu a pri dojceni...

vivi
12. máj 2009

ahojte 🙂

pata31
autor
12. máj 2009

no zjedla som jablcko, tak mi je trosku lepsie uz, teraz rozmyslam, co si dam na obed... 😉

minix
12. máj 2009

ja čakám tento víkend prvú mrchu po HAK, tak som zvedavá, čo to bude, máme akciu v Jasnej, tak sa neviem dočkať, ak to bude náhodou bolestivé, že čo urobím, asi si kúpim nejaké antibolesťové lieky....

zusika, ono z toho merania teploty ti moze hrabnut 😝 😀 spoliehas sa na nieco, cakas na plodne dni a potom zasa nic a zasa cakas, take to je divne...ale je to zavislacina, ked si to mas merat kazde rano....ja som povedala, ze domeriam tento mesiac a koncim, aj tak sa uz blizim k mrche, a trosku aj vypnem a do leta sa ocistim z HAK a v lete sa nam urcite podari. 🙂)) a bude to take mile, slnieckove vysmiate dietko. 🙂))

pata31
autor
12. máj 2009

Ahoj, Vivi 🙂

minix
12. máj 2009

ahoj vivi.

ja netusim, co budem mat na obed, ale mam chut na knedlu a kapustu 🙂)) a zas mi narastie brucho, ako sa napraskam. 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre