• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
evulik, a suhlasim s Kleo, vyprdiet sa na firmu, ani oni na nas moc nehladia.
13. máj 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tak nastupila do prace miesto kolegyne, co bola tehotna...rozviedla sa s manzelom a vynechala tabletku vyspala sa s nim parkrat a ostala tehotna.....take pripady nechapem
13. máj 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: jeejda, no toto su tie nespravodlivosti zivota...to ja stale hovorim, ze taka ktora nechce otehotnie raz-dva...
autor
Minix, hej Dormeo...ale oni nie su ze makke, ale proste kopiruju tvoje telo, lebo tam je pamatova pena...takze ked si lahnes na bok, tak mas pekne chrbticu na rovno...a oblinky sa ti pekne zaryju do matraca...po tom som tuuuzila :grinning:
kleo, ono ja fakt neviem, ci takymto rozpravkam mame verit....netusim....neverim, ze existuje taka nahoda. :slight_smile:)))
pati, co si za ne dala?
13. máj 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeden stal 5790sk...si kukni na ich stranke...su to matrace 2+12...
13. máj 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veruze aj idem... :slight_smile:)
13. máj 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a v maji maju akciu, ze ked objednas dva, tak dostanes prikryvku zadara :wink:
13. máj 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..vidime ze debatite o106 :grinning: som tu dlho nebola....
ako sa vsetky mate?
13. máj 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme tie Dormeo matrace kupili deťom
13. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj, Moni...a ty co porabas, ze si tu tak dlho nebola?
Ja sa mam celkom fajn :dizzy_face: a ty ako?
13. máj 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prikryvka by mi bodla, aj ked teraz skorej vankuse.....tie co mame, mali sme take startovacie do prvej domacnosti..a tie sa strasne zdeformovali a prelezali....asi dam jeden kocurovi a jeden psinke. Nech spia na makkom. :slight_smile:)

reivka..uz som pozerala...a vy ste sa co rozhodli, ze chcete tretie mimco?
13. máj 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata nejak nebolo casu....najskor mal Denisko narodky, den predtym sme boli na jednej velkej oslave, teraz zas ja meniny minuly tyzden, vypekala som na kazdu oslavu, chystala, potom som potrebovala vydychnut, tak som nestihala ani konika velmi. a okrem toho este drobcek, ktory si uz vyzaduje veeeeeeeela pozornosti, ked pride tatino domov, bezim do prace a do postele padam uplne mrtva :slight_smile: konecne som si nasla cas.
9.tt uz? parada :slight_smile: :dizzy_face:

my sme zacali v pondelok, mali sme ten termin na dievcatko od Dr. Jonasa... len to bol 28.den cyklu a dnes som dostala ms, 30.den, tak uvidime asi az o nejake dva tyzdne ci sa podarilo :dizzy_face:
13. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nám sa zdajú naše deti také pekné, že chceme mať takých veľa, sa nám to zalúbilo mať deti :grinning:
13. máj 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix - a ten menší nám už tak odrástol, že nám chýba doma to bábo aké bol
13. máj 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka nakaz touto filozofiou mojho manzela :grinning: ja by som chcela vela deticiek, ale stale pocuvam...financie, financie, financie... ja viem ze su dolezite.... no len verim v zazrak ze budu a bude ich tolko aby sme tych deticiek naozaj mohli mat vela :grinning:
13. máj 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj manžel sa teší že chcem aj ja mať bábo, lebo on chce a je mu jedno koľko, jemu sa deti páčia a povedal že aj desať môžme mať
13. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Moni, hej 9tt :grinning: takze si vypekala, oslavovala a este aj pracovala...no pekne :dizzy_face: ved ty si uplne vytazena zena na materskej... :dizzy_face:
a to si myslis, ze sa podarilo, ked si dostala mrchu? ...podla mna ten Jonas funguje, len ked sa ti to zhoduje s ovulkou... :sweat_smile:
13. máj 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja som chcela 3 detusky, lebo my sme boli doma traja a mne sa to zdalo super, ale manzel sa dal ukecat max. na dve :grinning: ze mozno az potom neskor, na stare kolena nejakeho drobceka, ale sak ja budem uz pri druhom stara :unamused:
13. máj 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz by sme chceli mať dievčatko kedže už máme 2 chalanov ale to je asi lotéria, včera som si pozerala aj čínsky kalendár počatia, našla som to na nete vraj kedy mať dievčatko alebo chlapčeka, no neviem :unamused:
13. máj 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka ten cinsky som testovala u kolegyn v praci a sedelo to na 99% ako pisu :grinning: len jedna to mala inak :wink: ja mam teraz chlapcenske mesiace, tak neviem :unamused:
13. máj 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak je to trochu problem mať 3 detské autosedačky vzadu, takých áut je dosť málo, ale manžel už aj to premyslel keby sme mali tretie a vybral aj auto :slight_smile:
13. máj 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si to kontrolovala podľa toho čínskeho a jedno mi vyšlo opačne aj jedno dobre :unamused:
13. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, kde mate ten cinsky kalendar? Noze dajte...oskusame. :slight_smile:)
13. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix daj si do vyhladávača
13. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj patka ho ma v albume :slight_smile:
13. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, aj ja som pocula ze funguje... :slight_smile: aj to mam potvrdene u kamaratky.. ak sa zadari, aj ja mam na maj dievcatko
13. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zbohom :frowning2: tak to by som mala podľa toho kalendára čakať až do októbra a neotehotnieť ked ja chcem dievčatko :cry:
13. máj 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok