• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
inak predtým som to tam mala samé dievčatkovské mesiace a mám chlapca, tak nádej je že by sa to zase pomýlilo :slight_smile:
13. máj 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite ano, aj ja si myslim... niekto nepovedal na kolko % to je...
13. máj 2009 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som teraz pozerala a keby sa nam zadarilo v aprili tak mame chlapca, keby s maji tak baba :grinning: aspon by som bola prekvapena :grinning:
13. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla toho kalendara mam na najbližších 5 mesiacov určeného chlapca tak to by som sa nemusela veľmi trápiť čo to bude ale to už by si mohli zahrať rovno aj futbal keby bol tretí, :confounded:
13. máj 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čau baby, ale píšete teda jak divé :grinning: nestíham. No, paťka to je super :grinning: Idem si ja nechty spraviť... :wink:
13. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tu zasa s vami po obede.
13. máj 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, musela by si si pockat... :slight_smile: ja som na tom tak, ze ked v aprili baba, ked v maji, tak baba.....tak to mam jedno, ked mam ovu na 2.5.:slight_smile: nemam co riesit, baba alebo baba. :slight_smile:)

ahoj barchee, aj dnes si s deckami?
13. máj 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak som tu opat, maleho som ulozila, tak dufam ze dnes zaspinka uspesne

aj vy ste take otapene? Lebo ja strasne, vobec sa mi nic nechce a len by som spala. Dokonca aj vcera som isla spat skor ako obvykle, ale to je z pocasia
13. máj 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...pocujte vy ste sa nejako moooc rozpisali nie?musim ist dostudovat co ste pisali kym som tu nebola.....
13. máj 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
* barchee.. pozerala som si wedding photos... milene...a ake cerstve.. dodatocne blahozelam... aj nam robili hudbu a program potockovci.... uzasni ludkovia - nie je monika tehu..mala to v plane, tak ci sa zadarilo.. hmm?
13. máj 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, uz som aj ja tu..som sa bola napapkat...joj, ale strasne nezdrave jedlo som si dala...vyprazany syr a hranolky :angry: :grinning: taku chut som dostala, ked som to zbadala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. máj 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a bola som kupit tehu test :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pata a akože komu? :confused:
13. máj 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
si ma hned odhalila :grinning: pre kamosku som kupila, ma prist ku mne do prace a chce testnut :dizzy_face:
13. máj 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, ty si mala pauzicku. :slight_smile:)

ja som takisto desne otapena, ale dala som si prave granadir, tak mi bude hadam lepsie. :slight_smile:

pati, ja som mala syr a hranolky vcera. Nic si z toho nerob. :slight_smile:))

som zvedava, naco ten tehu test.
13. máj 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati, uz si nakazila aj kamosku? :slight_smile:)
13. máj 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no bolo by to fajn, keby sa nakazila...o mesiac maju svadbu a ona je aj starsia odomna, ma 33, tak uz aj nacase, aby mali... :wink: potom napisem, ako jej to dopadlo, ma prist okolo druhej..
13. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napis... :slight_smile:)som zvedava.
oni sa takisto intenzivne snazia? :slight_smile:
13. máj 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja neviem - ale asi by som sa neodhodlala robit si test v praci... ved by som sa nevedela sustredit - ani predtym ani potom... inak moj dnesny jedalnicek - cestovinovy salat s tuniakom... :slight_smile:
13. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no snazia sa tak normalne :wink: ona to zase moc neprehana..ze by merala bt, alebo chodila na konika, to nem...
13. máj 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zusika, ja som testovala v praci...ale pracujem sama a nemala som ani moc prace, tak sa to dalo, bo aj tak som sa nemohla vtedy na nic ine sustredit... :grinning: a kamoska pride ku mne, ona robi len do jednej, jak jej fajne, ucitelke :sweat_smile:
13. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme mali na obed cestovinu zo zeleninou a tavenym syrom, mnam :slight_smile: :wink:
13. máj 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky, neviete mi poradit ako si vypocitam ciaru pod ktoru mi nesmu klesnut teploty? Lebo ako pocitam tak pocitam tak mi to vychadza cudne :unamused: :angry:
13. máj 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Miska sa nemozes docakat, kym ti vyznaci ff ovulku? :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misi, ja si stale myslim, ze si mala uz ovulku mat vyznacenu.....pripada mi to hrozne neskoro. ked ju nebudes mat ani zajtra, tak nicomu nechapem. :slight_smile:
13. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mne ju FF nevyznaci :frowning2: :frowning2: :frowning2: :angry:
13. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco by ju nevyznacil? tak potom povieme, ze je to zly system. :slight_smile:)))
13. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak skus nahodit teploty na zajtra, pozajtra...ci nevyznaci...
13. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
13. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hmmm..tak neviem...a este skus zrusit ten 8.den, tam mas nejaku vysoku teplotu...
13. máj 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok