• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
nevzdavam a o to viac to bude mrziet ked to nevyjde :rolling_eyes: no co nevadi, je to 50 na 50 :grinning:
13. máj 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska, mozno cakas na svoju sancu... :slight_smile:))) mas to niekde napisane, ze to bude teraz, tak to bude. :slight_smile:)

neboj sa, kazdy sa raz docka. Asi sa musime fakt prestat snazit. :slight_smile:
13. máj 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved ja v dobrom... :wink:
13. máj 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, vas sem ale priibudlo, no mam z vas radost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
nejake nove tehulky sa pridali k patke??? alebo vsetky cakate na mna??? :grinning: :grinning: :grinning: (ja viem som vtipna :sweat_smile: )
13. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my cakame na teba desmodka, sice uz poctivo trenujeme, ale vysledok pride asi az s tebou :grinning:
ako sa mas? co nove?
13. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj desmodka :slight_smile:
minix, ja viem ze raz to vyjde :slight_smile: :wink:
13. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: Ahoj, Desmodka...pekne, ze si nas prisla pozriet :dizzy_face: ...ako sa mas??
13. máj 2009 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky tak ja sa s vami lucim, ideme von :slight_smile:
13. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa pa :wink: :slight_smile:
13. máj 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechty spravené :grinning: idem teraz troška upratať...nech manželík príde do čistého...šak bordel tu mám jak v tanku :grinning: hnilá som volačo robiť nejako... :frowning2: dnes mám chuť sa ísť najesť volakde do dobrej reštiky...musím pozvať manžela :grinning: konečne nám to peniažky dovolujú, tak si treba užívať :sweat_smile: no baby... môžu chodiť tehotné na masáže? :confused:
13. máj 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barchee mozu, ale masiruju ich len posediacky...sestra ma kozmeticky salon a chodia dost casto ale vzdy radsej sedia :slight_smile:
13. máj 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja by som potrebovala masaz... :dizzy_face:
13. máj 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre vediet... s tymi masazami... :slight_smile:
damy, lucim sa... pomaly balim... tak zajtra :slight_smile:
13. máj 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barchee, myslim, ze chrbat mozes...brucho ani krize by som si nedala....:slight_smile:)) tie nechty si si robila nejak dlho. Ja som prave teraz, ked je kriza, obmedzila restiky a setriiiiiiiiiiiiiiiiiim.

ahoj miska zatial.

desmodka, sice sa este nepozname, ale rada ta spoznavam. A cakame, kym nam ukazes ten spravny smer. :slight_smile:)) :wink:

masaz by som si dala aj ja a este akuuuuuuu.....mnam.
13. máj 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja mozem masaze, ale je mi to teraz prd platne, ze to ma u sestry all in, ked som tu v p.deli kdesi :rolling_eyes:
13. máj 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Minix, masaz mnam? :confused: :grinning:
inac my teraz tiez nechodime do restyk...najnovsie kupujem mrazenu pizzu a robim doma...ale nema to svoje caro, ako ked si ideme sadnut...
13. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my ideme tiez len sem tam, ja ale nikdy nezvladnem celu porciu a potom mi je luto, ze ten zbytok musim vyhodit :confounded: a tu pizzu jeme aj my, ked sa mi nechce varit strcim ju do truby a je hotovo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. máj 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
segra masiruje, alebo ma na to maserku v ramci salonu?

no jasne, ja milujem masaze. :slight_smile:)))

ja som kupila mrazenu pizzu asi pat krat a trikrat sme ju vyhodili...to sa neda s takou cerstvou dobruckou ani len porovnat... :slight_smile:)
13. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, ty si neberies domov? :slight_smile:) ja vzdy.... presne preto, lebo je mi to luto vyhodit....a ja nemam problem zosrotovat celu pizzku....manm. :slight_smile:)
13. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma maserku :slight_smile: ona robi len kozmetiku
13. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Minix, celkom dobre teraz predavaju tie pizze, nam normalne chutia...z Lidlu aj z Kauflandu su dobre :wink: ale cerstvo spravena, bude vzdy najlepsia :wink:
13. máj 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix - ja som si robila gelové nechty :grinning: a reflexná masáž chodidiel? Tú asi nie, keďže sa tam tým pádom stimulujú aj maternicové body... No...ja sa len tak informujem, lebo si hľadám nejaké cvičenie na tehu čas...teda v predstihu :wink: hladám nejaké cvičenia pre tehotné...aké cviky sú vhodné na začiatku, v pokročilejšom stave a tak... :slight_smile:
13. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by som si nedavala, ono ti to moze aktivovat vselico, a este ked je taky "odbornik" moze viac poskodit asi jak pomoct...
inak ked nieco najdes, tak posli link prosim ...aj mna to zaujima, ja zatial jazdim len na rotopede a sem tam hopkam na fitlopte :slight_smile:
13. máj 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barchee, ja som si slubila, ze si na vlastne nechty nebudem patlat kadejake hluposti, tak neviem, kolko to trva. :slight_smile:)
ked najdes tie cviky, tak sem s nimi. :slight_smile:) a daj vediet, ak najdes aj nejake kurzy, vzdy je dobre riesit to v predstihu.

ja som bola v nedelu trosku na bike, ale len trosicku. :slight_smile:) a tak ma bolel zadok po celej zime, ze az.
13. máj 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok...posuniem linky :wink: minix: keď si ich sama robím, tak to trvá cca 2 hoďky ... lavú ruku mám gramblavejšiu, takže kým ňou spravím pravú, je to makačka, ale už je to ovela lepšie :grinning: a nechty mi držia jak fras :wink: no mne sa po HAK strašne oslabili nechty :frowning2: tak musím improvizovať :wink:
13. máj 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala gelove len svadbe, mam pekne celkom aj svoje, ale som sa bala ze sa mi polamu, tak mi ich u sestry spevnili len gelom :slight_smile: ale potom som ich nechala vyrast...mna to otravovalo furt si ich davat robit, aj sama som skusala, ale na to som troooska lenivka :sweat_smile:
13. máj 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka tak u nas uplne opacne :confounded: snad to dokazem a prevratim ho na moje myslienky :grinning:

pata praveze ked je vypocitane pohlavie, tak by sa to nemalo prekryvat s plodnymi dnami, ked je aj ovulka..... :slight_smile: ja som tu na mk v teme o tomto casto a citala som ze aj takto pred ms sa uz podarilo. tak uvidime :sweat_smile:
13. máj 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute caute.....tak patka posli este jeden pluvanec ja som dosla neskoro:D.....som sa trosku ucila...zase..... a snazilkovala...... :wink: ....tak hadam to uz bude dobre poistene:D.....tak ja stale dufam ze sa aspon tento mesiac zadariiii......a co inak..prajem pekny podvecer....
13. máj 2009 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj, tak sme sa vrátili, boli sme sa napapať :wink: mňam vynikajúce bolo :sunglasses: dnes manžel priniesol parný hrniec - teším sa na dobrotky, čo si v ňom spravíme...zvedavá som, aká bude ryža tam varená :confused:
13. máj 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok