Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
14. máj 2009

Teu, staci, ked zacnes merat, ked odide mrcha...lebo merat by sa malo doleee...tam je to najpresnejsie.. 😵

evulik6
14. máj 2009

patka dnes do kolkej makas? u nas lejeee 😖 a ja ze pojdeme este trosku von... no nic tak budeme doma cumakovat...teraz pozera lazy town na jetix a potom so pojdeme hrat a budeme cakat na tatina

kleopatris
14. máj 2009

baby taka trapna otazka, ktora mna uz par dni zamestnava 😝 dezinfikujete teplomer kazdy den po pouziti, alebo staci len umyt?

evulik6
14. máj 2009

staci umyt podla mna... ja som ho nedefinfikovala 😝

minix
14. máj 2009

kleo, ja ho kazdy den len umyvam vodou, tak raz za tyzden ho umyjem aj mydlom. 🙂)) ale nedezinfikujem, mam ho len ja doma a v obale v nocnom stoliku, tak viem, ze ho nikto nepouzil..

pata31
autor
14. máj 2009

Evulik, jak vzdy..do piatej...takze este hodku a vecer mam anglinu...
Kleo, aj ja som to tiez len vzdy umyla a utrela a odlozila... 😝

evulik6
14. máj 2009

nooo este aj anglina? hm... aj u vas prsi patka? boze baby ja som hladna a neviem co by som jedla... 😒

flyangel
14. máj 2009

evulik...takze ak otehotnies a nebudes mat problemy tak by si mala riadne pracovat...ale ak by problemy nastali hoci len male krvacanie uz by si bola na rizikovom..takze myslim ze jedine pri problemoch a komplikaciach na zdravy inych ako gynekologickych mozes dostat PN...v niektorych pripadoch zas ak budes mat napr.teplotu alebo hocico ine co neohrozuje plod ale moze vyvolat komplikacie v tom pripade mas narok na PN-marodka-platila by socialka.To zalezi od tvojho stavu a posudenia lekara...a s tvojim cyklom...ja by som zasla ku gyn..uz len pre tvoj pokoj v dusi 😉

pata31
autor
14. máj 2009

zatial neprsi...k nam na vyhod to asi pride kus neskor 😀
aj ja som hladna...a zase ma pali zaha...to je otras, asi si pojdem kupit tie tabletky renie
a ten problem, ze neviem, co by som jedla, mam v kuse 😀

pata31
autor
14. máj 2009

baby, niekto si zase robi reklamu na konikovi...si spravili album: Najlacnejsie kociky...dufam, ze im to admin rychlo zatrhne!

minix
14. máj 2009

reklama je svinstvo!! 🙂))

kocky, idem na stretko s kamoskou, prezentovat sa bude jej novy zasnubny prstienok, tak sa tesim., 🙂)
vecer vam tu nakuknem, co sa deje. 🙂
pa te zatial.

kleopatris
14. máj 2009

hhmmm, to je blbe robit tu reklamu..
inak patka videla si (aj ked pre teba asi nic moc aktualne lebo si z vychodu) ze hladaju tehulku na fotenie? ono sa jedna o velmi serioznu firmu, aj ked baby tam pisu vselico, majitelku poznam osobne 🙂 nechces skusit?

kleopatris
14. máj 2009

papa minix a vela zabavy 😀 a ty mas vlastne zasnubny prstienok?

pata31
autor
14. máj 2009

Kleo, ale to by museli hladat tehulku xxl 😅 ja som si vsimla, ze hladaju...

kleopatris
14. máj 2009

to nevadi, ona ma aj vacsie cisla 🙂

minix
14. máj 2009

keby som bola tehotna, tak idem fotit raz dva. 🙂))

kleo, jasne, ze mam, od januara. 🙂)))

kleopatris
14. máj 2009

tak vyfoooot sceme vidieeet 😵

pata31
autor
14. máj 2009

no baby, mm pride po mna za chvilu, tak ja balim...
peknyyy veceeer 😵

kleopatris
14. máj 2009

aj tebe patka pekny vecer 🙂

evulik6
14. máj 2009

fly, dakujem za odpoved, si zlata... ...hmmm, asi tam teda zajdem radsej...

no idem ja od vas babulky moje...idem nieco porobit, malemu nejake ovocicko naservirovat...tak sa majte krasne a zelam pekny zvysok dna... 😉
vecer sem nakuknem, hadam...ak ma mm pusti 😀 😀 😀

saksina
14. máj 2009

fleu to je mi ľúto, že si dostala, ale nevadí, hlavu hore a budúci mesiac sa to možno podarí, sme na tom rovnako, my sme tiež začali v apríli a dostala som, mne už končí ms, tak sa už teším na ďalšie snaženie 😉 A ideš si merať BT? Ja som na toto hrozne lenivá 😅
baby ja mám stále také nafúknuté brucho, ide ma poraziť 😠 a to som sa vytešovala, že som fajnovo schudla 🙄

kleopatris
14. máj 2009

skus si dat feniklovy cajik, alebo nejaky taky. mne dost pomaha na nafuknute brucho 🙂

este 11 minut a ide sa domkov a zajtra uz piaaaatooook 😀

flyangel
14. máj 2009

nemas zac evulik... 😀 tak sa maj..papa

teuflerin
14. máj 2009

cauteč baby tak som tu zas..ale neviem ci tu ktosi este vobec je..jasne baby...to som nedomyslela ze zacat merat az po mrche..ale tak ono by mi to rano doslo:D.....tak zatim nastudujem a vudiim ci budem merat..uvidime aka budem leniva.....

minix
14. máj 2009

teu, ono mas fakt lepsie az po mrche, lebo pocas mrchy su tie teploty dost vysoke..a potom klesnu a je hadik.🙂)

takze pocas mrchy to mas stratu casu, nehovoriac o hygienickosti. 🙂)

teuflerin
14. máj 2009

no jasne sak vravim ze by mi to doslo..lenze ja som si to neuvedomila..to by sm ani kvoli tej hygiene nerobila...ale tak co uz....nepali mi to v hlave mam len zajtrajsiu skusku:D

michalag
14. máj 2009

Aaaahojte, tak som tu zase len na chvilku 😅 😝

teuflerin
14. máj 2009

ahojky...michalag.....a co take porabas....ja tu travim dlhu chvilu..ale asi pojdem off uz

michalag
14. máj 2009

teuflerin, este si musim ist s malym umyt zuby a potom idem kukat Ordinaciu a Panelak a potom asi do hajan

teuflerin
14. máj 2009

no jo ja idem tiez kuakt uz akurat zacala ordinacia tak sa s vami lucim.....pekny vecer prajemm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre