Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

flyangel
15. máj 2009

nie evulik som dala ten link co tu dali baby...neviem uz co to bolo

zusika
15. máj 2009

ja mam kuracie soteee.... 🙂

flyangel
15. máj 2009

Kuracie prsia plnene sunkou sypom a broskynou a ktomu si robim opekane zemiaky a a mam aj ryzu

evulik6
15. máj 2009

nooo ved co narobim kleo... ked si inu pracu nenajdem a asi nie, ked aj ta kriza urobila svoje, som rada ze aspon nejaku robotu mam... prezila som tam 6 rokov tak prezijem este nejake dalsie...no nie? ale su tam aj kancle, tak mozno sa raz do jedneho dostanem, uz som tam tiez robila este pred MD a potom by ma tam aj dal, lebo robili novy kancel, lenze ja som uz na MD odisla, takze nic...ale nevadi, kvoli malemu by som sa toho vzdala aj druhykrat 😉

jaj tak flyangel...som myslela ze si skusala jonasa... joooj ani som si nevsimla ze tu bol nejaky link na vypocet... sakra, nevies na ktorej strane to je? asi nie co? nevadi... necham to na nahodu...

evulik6
15. máj 2009

nooo super obedy mame dnes... mnaam... sakris este hodku vydrzat... asi to vzdam 😀

reivka
15. máj 2009

ja som tu v nejakej teme čitala, že v lekarni sa dajú kúpiť nejaké bylinky čo pomôžu otehotniet, niečo ako matrodyn alebo tak nejako, už to nemôžem nájsť..... nepoznáte?

evulik6
15. máj 2009

reivka, veru nepoznam... 😒

no idem dat dadkovi papat...tak zatial sa majte...

flyangel
15. máj 2009

Evulik som sa pozrela dozadu je to na strane 142 od reivky...si mrkni 😉

evulik6
15. máj 2009

fly dakujem za info...idem mkrnut... 😉

pata31
autor
15. máj 2009

cafte, tak som tu...dala som si na obed kuracie medajlonky a ryzu, ale som to ani nedojedla, bo to poliali nejakou omackou, ktora bola strasne slanaa...no vobec mi to nechutilo..blee

akurat mi mamka volala, ze mi dosiel vankus ...jupiii 😀

evulik6
15. máj 2009

no skusala som to... ja neviem ci tomu verit...

fyzicky cyklus : 30,43
citovy : 0
intelektualny: 57,58
celkova vhodnost: 29,24

ten citovy cyklus to je co za blbost ze 0 ??? to mam ako chapat ze sa nelubime alebo ze mimi splodit nechceme ci co je to za haluz?

inak sranda ze mi vychadza podla tohoto chlapec a buduci mesiac dievca, a podla cinskeho mi vychadza teraz dievca aj buduci mesiac... no ja neviem... asi tomu neverim

nikiarudi
15. máj 2009

no kočky, tak som to oskenovala a poslala jednej odborníčke.. aj keď ja na tom testíku to vidím slabulilinko..ona povedala, že je to jasná čiarka.. tak neviem.. 😒

pata31
autor
15. máj 2009

Evulik, je to divne cele...

Niki a ukazes aj nam ten testik??? aj ja som mala najprv len tienicek...

evulik6
15. máj 2009

niki aj my chceme vidiet... 🙂

ak mas slabucku ciarku to nevadi, dolezite je aby najblizsie dni silnela... kazdym dnom sa HCG zvysuje, takze drzim palce, ak si naozaj tehu tak o nejake dva tri dni budes mat riadnu dialnicu 🙂

inak pozeram ten cinsky kalendar a pri dadkovi mi to vyslo... asi budem verit tomu

kleopatris
15. máj 2009

aj ja scem vidiet tienik 😵

evulik6
15. máj 2009

sup sem s nim niki... no taaaaak 😅

teuflerin
15. máj 2009

caute baby....tak som konecne tu....akurat som sa napapala..len ma akurat ta mrcha stve....som mysella ze doobeda tie bolesti uz ani nerozchodim:(

nikiarudi
15. máj 2009

oki ale len na chvíľku.. 😀

nikiarudi
15. máj 2009

je tam.. ale slabunko to vidieť..som to skenovala.. lebo cez mobil mi prišlo, že to nevidieť...

evulik6
15. máj 2009

niki mne sa tiez zda ze je tam tienik... ale je to zle vidiet... mobilom neslo? mne to mobilom odfotilo najkrajsie 😒

nikiarudi
15. máj 2009

a už je fuč.... 😀

pata31
autor
15. máj 2009

Ahoj, Teu 🙂
Niki, ja som to nestihla pozriet 😢

nikiarudi
15. máj 2009

tak moment skúsila som to..a idem to dať do pc...

teuflerin
15. máj 2009

niki ja som nestihlaaaaaaaaaa

kleopatris
15. máj 2009

teeda niki, ty si ale ☹ ja som nestihla ☹

reivka
15. máj 2009

ja som stihla a podla toho čo tu čítam a videla som, tak to je jasné

nikiarudi
15. máj 2009

už je tam foto z mobilu..tak rýýýýýýýýýýýýchlo kkukniteeeeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 😀

evulik6
15. máj 2009

ano niki je to taaaaam, je ju vidiet aj ked je slabucka ale je...tak len nech pekne silnie...drzim palceky

kleopatris
15. máj 2009

no na tom spodnom je tienik 😀 a pekny ruzovucky 😵

nikiarudi
15. máj 2009

tak pekne ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre