• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
niki gratulujem, ja vidím dobre :wink:
15. máj 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty niki a čo ked to bude chlapček a ty tam máš už kúpené šatôčky? :slight_smile:
15. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teuflerin inak aj ja mam tento mesiac bolesti jak svina a to som pevne rozhodnuta nejest ziadne tabletky, tak sa len trapim a to uz druhy den :frowning2:
15. máj 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Niki, super to vidno :dizzy_face: :dizzy_face: blahozelam a nech pekne silnie :dizzy_face:
15. máj 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kleo ja som na tom rovnako..dnes osm si poedal ze si nic nedam..tak uvidime...a niki aj ja gratulujeeeem......
15. máj 2009 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja gratulujem Niki , ale nic som nevidela... ale urcite si to este raz potvrd...
15. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja gratulujem ale zatial len tak potichucky...nech to dobre dopadne a tienik silnie :slight_smile:

no idem ja od vas ...pojdem asi k tym nasim, aj ked sa mi velmi nechce ale idem, co budem doma sama... aspon sa so sestrou prebavim trosku... tak prajem krasny den babulky moje...nech vam to v praci rychlo ubehne a krasny vikend zelam...

niki testni v nedelu ..to by uz mala byt riadna kolajnica :wink:
15. máj 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papa, Evulik, pekny vikend aj tebe :slight_smile:
15. máj 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Reivka, dik :grinning: :grinning: ale este asi mam cas na to :sweat_smile: ty si to pouzivala?
15. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepoužívala, len hladám nejaké vitamíny pre manžela a našla som to, tak som myslela že by sa ti to hodilo teraz
15. máj 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem, ze na mna myslis :dizzy_face: ale to je az od 34 tt, takze mam cas :stuck_out_tongue_closed_eyes: akurat som pozerala tehu pásy, ale to tiez az ked budem mat brusko vacsie...
joj, sa uz tesim domov na ten vankusik :grinning:
15. máj 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Reivka a ako sa volajú tvoji chlapci?
15. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dominik a Janko
15. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
práve som našla info pre všetky snažilky, že Mandžurský ženšen priaznivo ovplyvňuje potenciu a plodnosť ženského organizmu :slight_smile:
15. máj 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: pekne mena...aj moja sestra ma Janika :dizzy_face: ja rozmyslam nad tymi menami, aj ked este mame cas, ale bude to aj tak tazke vybrat, najma chlapcenske meno...
akurat som obdivovala, ako asi vyzera moje babo v brusku...na tickeri co mam v albume :dizzy_face:
15. máj 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozri mojich v albume :slight_smile:
15. máj 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja už musím, idem do škôlky pre chlapcov ahojte
15. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papa

Kleo a ty kde si? este robis?
15. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky zlate...mam este kopec prace a o 15.30 prcham... uzite si vikend... :slight_smile: citame sa v pondelok (mozno skor) :slight_smile:
15. máj 2009 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja robim, akurat som mala vynimocne trochu stres, tak som nemohla za vami :slight_smile:
15. máj 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kleo, aspon trochu vzrusa :grinning: :grinning:
15. máj 2009 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj, uz nech je 17hodin!
15. máj 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a ja som nevidela tienik :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
15. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska ona ho sem urcite este vycapi, ked bude silnejsi :slight_smile:

baby ja mam pocit, ze mi tie manzelove spermie prave vrazdia vnutorne organy :rolling_eyes: aby som si za chvilu dala lavór pod seba ....na to ze sa ani vajco neuvolnilo tento mesiac tak je to des :angry:

no ja uz pomaly asi pojdem, som nejaka strasne unavena a je tu teplo, myslim ze uz mame tych 24 stupnov a zamracene k tomu :unamused:
15. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja babulky, tak pekny vikend vam prajem :slight_smile:
15. máj 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kleo, spermije? :confused: tie asi nie, tie su len prospesne...skor ta mrchana mrchata... :wink:
aj tu uz trosku vyslo slniecko...
tak sa maj krasne a nech bolesti rychlo odidu!
Miska, bol tam naozaj tienik :wink:
15. máj 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kleo, to mi ani nehovor aj ja som dnes nejaka unavena, teda poslednych par dni, zeby ma navstivila jarna unava :sweat_smile: :angry: .... ved hej :frowning2: , ale chcela som vidiet tienik,
niki, ale hlavne ze je a ze bude silniet :wink: :dizzy_face: zatial len potichucku ale blahozelaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Dnes si uz druha co ma dnes potesila ze ma tienik :wink: :slight_smile:

ta jar robi nejake zazraky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tento tyzden nejako vela tienikov...aj moja kamoska :wink:
15. máj 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz len nech sa na nas ostatne nalepi tehu virusik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink:
15. máj 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok