Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
17. máj 2009

ahojte, testla som dnes ráno a je tam tienik. 🙂

A teplota sa drží na 36,9, ako aj 5 dní doteraz, tak uvidíme.

dám tomu nejaký čas, nech sa to ukáže, čo je pravda. 🙂

michalag
17. máj 2009

miniiiix, tak siiiilno drzim palceky aby tam nebol len tienik 😉 🙂

nikiarudi
17. máj 2009

minix- nakoniec budeme spolu tehulky... 😉 😀 😀 držím palce

evulik6
17. máj 2009

ahojte babulky....

no parada minix...drzim palce... a neukazes nam ten tienik? hm? 😢

miska, podla mna to bol u teba IP...

fly, no vidis, a moja ma pri dadovi sprdla ze som prisla prilis skoro a krv mi hned vobec nebrala na potvrdenie teho az potom v nejakom 8 alebo 9tt...

co porabate? ja varim, chlapi isli umyt auto ....tak som sama, vcera sme boli mimo PD, tak som sem vobec neprisla, bo vecer sme zalomili vsetci ako mrtvoly... 😀
dnes pojdeme asi na vylet s kamosmi a ich dcerkou do zoo tak sa tesim, vyzera ze bude krasny den... 🙂

michalag
17. máj 2009

evulik, kiez by si mala pravdu 🙂
mne isli chlapi tiez von ale za nejaku pol hodku asi pridu. Ja som si nastastie pripravila obed vcera, uz len osupem zemiaky a hodim maso na panvicu 🙂

minix, hmmmm?

minix
17. máj 2009

ahoj niki, dakujem, nic nie je samozrejme rozhodnute, sak uvidime. 🙂)

miska, este sa mi zda skoro, lebo mrchu som mala dostat dnes, zajtra, tak si asi este pockam par dni. Aj ked v stvrtok odchadzam na 6 dni prec, tak asi skocim radsej dokimu, ze co ak by.

evulik, co je IP?

ja som mala vcera strasne namahavy den...dnes relaxujem, som este v pyzame, drahy siel pomoct na zahradu rodicom, ja mam robit obed, tak sa na to pomaly vrhnem, inak periem a kadecim sa zaoberam

mam ten obrazok v mobile, skusala som to dat von, ale zatial mi to nejde, nejde to poslat na mail, pohram sa s tym a slubujem, ze obrazok uvidite. 🙂 ale dam vam vediet, lebo zverejnit to zatial nechcem, je priiiiiiiiiiiiilis skoro.

michalag
17. máj 2009

minix IP-implantacny proces - uhniezdovanie vajicka 😉
tak dufam ze budem mat zase stastie a zase nic neuvidim 😅 😝

evulik6
17. máj 2009

podla mna ano miska... drzim palce aby to tak naozaj bolo...

ja som nahadzala do pracky prave a idem zeleninku ocistit do polievky a zemiaky uvarit, masko sa uz robi v trube, tak prcham... potom sa este ozvem... zatial sa majte, a krasnu nedelu zelam...

minix, ukaaaaaaz aj nam, nech sa mozme tesit... no taaaaak 😉 🙂

minix
17. máj 2009

miska, hned som mudrejsia o nieco. 🙂a dnes uvidis.
nebojte sa, ja si pockam, ked tu budete vsetky a ukazem vam to moje male provizorium. 🙂))

baby, nie ze nechcem, ale zatial je mobilna technika proti mne....ale ja s tym narobim poriadky.

michalag
17. máj 2009

minix 🙂 🙂 🙂

michalag
17. máj 2009

ja uz mam pomaly spraveny obed a chlapov stale nikde 😨 😀 , ale asi sa im ani nechce ist domov ked je vonku tak krasne 🙂 😉

kleopatris
17. máj 2009

ahojky babulky 🙂

my sme sa este len naranajkovali a teraz sme vyvaleni na gauci 😀 sme dobre neskoro vstali, ani neviem jak sa nam podarilo tak dlho spat 😀 takze mi obedik nerobime, asi az veceru 😝

minix super 😵 aj ja chcem vidiet fotecku 🙂

flyangel
17. máj 2009

cauko baby...ja uz mam po obede a zas sa ucim...ako sa mate?

donna11
17. máj 2009

...ahojte..mam otazku..tri dni mi meska mrcha, ale testovat chcem pre istotu zajtra rano, stale cakam, ci nahodou nepride 😝 ...aka moze byt najvyssia teplota predtym, nez mam dostat??..rano som mala 37,05 a skusila som aj teraz merat a mala som 37,6...mozem aj pri takejto tep ocakavat, ze sa dostavi??

flyangel
17. máj 2009

Ahoj Donna,to ze mas taku teplotu moze byt tehu,ale tak nato sa neda uplne spolahnut...ale to ze ti mrcha meska je dobry znak 😉 tak testuj rano a zistis ako si natom ...drzim palceky aby si rano nasla // 😀 😉

donna11
17. máj 2009

...ahoooj fly....no to som zvedava, totiz ma uz treti den poriadne napina v priebehu dna, ale nevraciam, nejak to predycham..a podbrusko ma tiez stale pobolieva...tak rano skusim a uvidim... 😎 ..a dakujeeem 😉

flyangel
17. máj 2009

Donna,no vidis takze mas aj ine priznaky 🙂 aky mas test?

donna11
17. máj 2009

...no, len bez nich by to bolo omnoho lepsie teda....poviem ti, ze to nie je bohvieco!! 😖 ..test mam "midstream" - neviem ci ti to nieco hovori, to som vcera narychlo kupila, ze dnes rano budem testovat, no bolo mi na tri veci, tak som to nechala tak..

flyangel
17. máj 2009

no viem ktore myslis...uz som o tom pocula... 😉 tak dufam ze bude testik pozitivny...ako dlho sa snazite??

donna11
17. máj 2009

...a su aspon spolahlive??..po tom, co som sa tu docitala - neviem, neviem...najspolahlivejsia bude asi mudr.. 😒 ..praveze teraz to bolo prvy krat...min mesiac som vysadila HAK..zatial to pripisujem tomu, ze mi meska kvoli vysadeniu....preto sa nechcem nejako moc v tom testovani unahlit a potom nebola sklamana..ale to, ze mi je tak zle sa mi vobec nepaci!!

flyangel
17. máj 2009

aha...nuz tak v tomto pripade ked si len teraz vysadila Hak tak neviem ci to bude tehu... 😕 ale sprav test ak bude negativny tak asi to bude len naruseny cyklus

lybba
17. máj 2009

a ja som zasa pocula ze prave po vysadeni je telo " najlacnejsie po otehotneni" ale zasa len chvilku...prve dva tri mesiace potom to vraj klesa.....moje dve kamosky tak otehotneli.....obe hned na prvy sup....jedna nestihla ist po tabletky k doktorovi pred vianocami a druha zabudla vziat par tabletiek a myslela, ze sa nic nestane

nikiarudi
17. máj 2009

práveže ja som zase počula, že po vysadení hak môže byť aj viacnásobná ovulácia..t.j. väčšia šanca otehu... inak donna ja som na tom rovnako ako ty.. no dnes je už presne 8 deň čo mi meškajú a robila som si test v piatok ráno a bol tam malý tienik..ako mi aj tu baby v téme potvrdili, pravdepodobne som tehu.. 😵 😵 😵
robila som si potom ešte v piatok jeden poobede.. a ukázalo mi niečo podobné..no ešte slabšie, keďže to bolo cez deň.. a tak si idem zajtra ráno pre istotu urobiť 3x test.. a uvidím.. najhoršia je tá neistota... 😠

michalag
17. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 ,
fuuuj ale je vonku dusno 😝

lybba
17. máj 2009

no drzim palceky...vsetky......ale mas tu napisane ze si v 6.tt troska ma to matie.

donna11
17. máj 2009

.....baby pomalicky sa chystam testovat..ved nemam co stratit..bud budu // al /..uvidime...ja som pocula dost o tom, ze hned po vysadeni je najvacsia sanca...az mi z toho tlak poriadne vystupil.. 😝

michalag
17. máj 2009

donna, tak ides skusit testnut teraz?

donna11
17. máj 2009

..hej...no len este musim chvilinku pockat.. 😒

michalag
17. máj 2009

tak silno drzim palce aby boli //, potom daj vediet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre