• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
este k meraniu bazalky... http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=16
a ano...zuzah..vitaj...ja neviem, kto tu je novy a kto nie..preto uvitacie ceremonialy nechavam na "stare harcovnice"... bez urazky kocky.... ale vy ste tu "doma"
18. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo reivka...ved tooo... ale ta stranka vyzera tal odborne...ze by som aj uverila....
18. máj 2009 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zusah, vitaj medzi nami :wink: .....
18. máj 2009 o 14:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby..teraz uuplne od veci...ale mam jedno dolezite UPOZORNENIE... Slovenský hydrometeorologický ústav vydal dnes napoludnie na utorok (19.5.) od 9. do 20. h výstrahu 1. stupňa pred búrkami.
Týka sa celého územia Slovenska, pričom ojedinele sa očakáva výskyt búrok s krúpami, ktoré predstavujú potenciálne nebezpečenstvo pre ľudské aktivity.
S búrkami môžu byť spojené krátkodobé, ale intenzívne lejaky, pri ktorých môžu úhrny dosiahnuť 15 - 20 mm a nárazy vetra rýchlosť 12 - 17 m/s.
18. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zusika no ved podla tej stránky som si vyrátala že kedy mám mať ovulku
18. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zusika, ja viem :wink: , chodim na tu stranku :wink: :slight_smile:
18. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja chodim na tu stranku.
18. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:slight_smile: .... ved ja nic.... tak maju asi uspesnot... uz ste hladali niekde na nete pekny nabytot do baby izbicky? mate nejaky dobry typ?
18. máj 2009 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
reivka, mrcha meska iba 3 dni zatial. :slight_smile:)
18. máj 2009 o 14:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kočky, kedy sa dáva potvrdenie do roboty, cca? Paťka, ty si už dala?
18. máj 2009 o 14:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, tresnite mi niekto po prstoch prosiiim, lebo ja by som len jedla a jedla :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Uz som zjedla malemu 2 brumikov a teraz som si dala jablko lebo ak budem takto pokracovat tak nemusim byt ani tehulka aby som mala brucho :rolling_eyes: :zipper_mouth:
18. máj 2009 o 14:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
minix ja som myslela že dlhšie, to sa tu hned testujete? ja som ten tvoj testík nevidela :frowning2: aj ja chcem vidieť, a tiež chcem vidieť na vlastnom :grinning: :slight_smile:
18. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mate tu niektora umele nechty... ja mam akrylove...a od mojej "nechtarky" viem, ze ked bduem tehotna, moze ten arkyl skodit...ako je to s gelovymi? o tych mi hovorila, ze tie nemozu robit babu zle... a co sa testovania tyka... a teda aj toho ze som nedockava... me vyznam sa testovat aj pred planovanou mrchou.... mam proste tusaka.... a zomrieeeeem...mala by prist 22. -27.2... presne to neviem lebo to mam rozhadzane
18. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zusi, tak ty mas tusaka??? ale ale :wink:
18. máj 2009 o 14:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
reivka, asi ho neukazem, ked to je podla doktora iba odrbavka. :slight_smile:))) ja som to testovala v den menstruacie, kedy mala prist, nemyslim si, ze je to az tak skoro.
18. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
veru, nech sa ozvu niektoré čo testli pred mrchou, či sa dá niečo zistiť
18. máj 2009 o 14:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na jednom teste čo som mala je napísané, že testovať najskôr 1 deň meškania mrchy
18. máj 2009 o 14:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
haaa...nie som sama co je nedockava, co reivka...
18. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
minix ved tam boli // nie? tak už potom čomu máme veriť podla doktora
18. máj 2009 o 14:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zusi, ved som nedočkavá každý mesiac :slight_smile:
18. máj 2009 o 14:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
uz minix nechajme...chuda zmatene... som uz davnejsie vyhlasila, ze lekarom nedoverujem.... robia z nas len debilkov...
18. máj 2009 o 14:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, den pred menzesom tam bola slaba ciarka, v den planovaneho menzesu bola silnejsia, vcera bola dialnica a dnes rano dalsia dialnica, tak som z toho jelen. :slight_smile:))

inak, skusala som viacere znacky a vsetky ukazali pozitivko, skusala som aj mamatest, aj rapi, aj pepino.

tak si vyberte. :slight_smile:))))
18. máj 2009 o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podla mna je to jasné :slight_smile: len je to ešte malinký červíček :slight_smile:
18. máj 2009 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Minix, ja nedavam ziadne potvrdenie do prace, kedze som zivnostnicka :stuck_out_tongue_closed_eyes: len to musim oznamit sefovi, ktoremu sprostredkuvavam (boze, to je slovo, neviem, ci som ho vobec dobre napisala :grinning: ) obchody a musim namiesto seba niekoho najst...ale ocino je v podstate v predcasnom dochodku a aj robi, ale vravel, ze by skoncil v tej praci,kde je teraz a siel by namiesto mna...no uvidime...
18. máj 2009 o 15:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte baby..tak som tu uz aj ja....vidim ze ste toho zase vela zapisali..niki tebe gratulujem..minix a tebe drzim palceky....ticho sa budem s tebou tesit.....kym to neni oficialne.....ja mam este stale mrchu..ale uz bude koncit..tak cakam kedy na to nabehneme s drahym......my tiez nemame problem fungovat kazdy den.....ale uz ako sa nam chce bud rano alebo vecer......fakt treba aj to nadsenie k tomu..ako pise zusika...
18. máj 2009 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Miska, len si daj, ked ti chuti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. máj 2009 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zusika...ja nechtiky mam..a tiez soms a pytala na akrylove..vraj sa nemaju robit v tehotenstve, lebo ten "smrad" skodi .....ale kamoska mala vo februari svadbu a bola v stvrtom mesiaci a dala si cih spravit..nic jej zatim neni, ale tak ja by osm neriskovala, mozno raz hej, kvoli tej svadbe ale cast a pravidelne by osm nechodila.....naopak tie gelove neskodia vobec..tie sa mozu robit stale ked si tehu....
18. máj 2009 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vdaka za nazor teu..ja som uz viac menej rozhodnuta, ze prejdem na gelove...kym sa nejake to babo nenarodi...a potom sa s nimi nacas rozlucim... len teraz mam ist na dorabku asi cez vikend..a ked neviem ze co...tak neviem ci mozem nejakemu malemu cudu uskodit... ozaj...a tiez - ked neviem ze co...mala som cez vikend po pohariku vina.. netreba byt az paranoidna..vsak..ak by sme pripustili moznost ze by to mohol byt 3tt..hypoteticky....
18. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ja som mala na svadbe len svoje nechtiky, len pekne nalakovane s kvietockami :wink:

joj, baby, treba sa mi ucit anglinu a sa mi nechceeeeeeeeee :angry: vo stvrtok mam test :rolling_eyes:
18. máj 2009 o 15:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
Zusika, do toho 5tt ti nejaky ten poharik neuskodi, pretoze babo je vyzivovane z takeho vacku, este nie je spolocny obeh...takze ziadne strachy...aj ja som tyzden pred tym, ako som zistila tehu pila pivko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. máj 2009 o 15:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok