• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
baby, ja som krava. :slight_smile:))
19. máj 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco minix???? testovala si? :grinning:
19. máj 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
?!?????
19. máj 2009 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evulik :dizzy_face: :dizzy_face: a to vlastne kedy sa zacina chodit na predporodnu pripravu? to asi az vo vyssom stadiu... :confused:
Zusika, aj ja tak fungujem, ze si stanovujem ciele...a teraz sa mi jeden splnil, no ale nasleduju dalsie a dalsie...treba nam napr. prerobit byvanie do zimy, sice netusim, ako sa to stihne a ma to uz teraz stresuje... :rolling_eyes:
ale nie je dobre, ked sa az tak sledujes, lebo potom to jak narokom nepride...
a na tu deratizaciu by som urcite neostala aj keby som nebola tehu...fuj, neznasam to, ked viem, ze nejake chemikalie su vo vzduchu :rolling_eyes:

inac aj vam sa chce tak spat? dnes som mala problem vstat..take postelove pocasie je dnes :sweat_smile:
19. máj 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Minix...zase nas natahujes? :confused: :angry: :grinning:
19. máj 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zusika, tak pre teba este...chytaaaj:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
nech pomozu virusiky :wink: :dizzy_face:
19. máj 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patka tearz presne neviem...ale kuknem ti na nete na bojnickej nemocnicnej stranke to bude urcite napisane...
hej, evulik, ako si mi to povedala, tak som si povedala, ze nemam co stratit, zobrala som poslednych 10 EUR, co mam v penazenke a sla som do lekarne, tam som si kupila test, reku, ked aj nemam ranny moc, tak ma to uz nespasi, lebo sak ked som, tak by to snad mohlo ukazat. :slight_smile:)

a hadajte, co mi to ukazalo. Dve krasne silne ciary, ta akoby testovacia tam bola zretelna ihned. Skusim to odfotit a ukazem vam.
autor
dik Evulik :dizzy_face:
19. máj 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja nenatahujem, ale ked je tu sefka, tak nemozem tukat do MK. :slight_smile:))ň
19. máj 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babenky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,

tak ja som dnes ako prastena :rolling_eyes: maly sa v noci budil, lebo sa bal burky
19. máj 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Minixxxxxxxxxxx.......ty si maska, nas tak natahujes :grinning: ale super, super tehulka :dizzy_face:
19. máj 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix supeeeeeeer tehulka, tesim sa s tebou :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. máj 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: :wink: :grinning: :sweat_smile: minix....ja sa taaaak tesiiiiim!!!!! :slight_smile: :grinning: :sweat_smile: :dizzy_face:
19. máj 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
minix supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer...no vidis, si tehula...len si tam bola prilis skoro... ved uvidis...neboj sa...

patka tak od 16tt su tie cvicenia....
kuken: http://www.hospital-bojnice.sk/odd/gyn/index.html
ahojte
no minix tak ty sa už môžeš tešiť, už môžeš aj posielať vírusíky :slight_smile:
autor
Ahoj, Miska...ja som spala v noci, ale aj tak som taka jak prastena :grinning: ...ma hlava pobolieva :rolling_eyes:
sranda, ze ta burka presla celym Slovenskom v noci...u nas bola nadranom...
jej, a ja som sa o piatej zobudila, ze jeden hnusny vtak piska akoby niekto na pistalke piskal, tak som zavrela okno, bo to sa nedalo pocuvat a nie to este spat :angry:
19. máj 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja teda také problémy nemám, ja spím a nič nepočúvam :slight_smile: až ráno som videla mokrú zem :slight_smile:
19. máj 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evulik, dakujem...no to mam este cas na to :dizzy_face: sice ved to je o mesiac a pol uz...vau :grinning: to letiii
19. máj 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj ja by som spala ako zabita, keby sa maly nebudil, ja som az vtedy pochopila ze je burka ked som videla sa blizkat aj cez zatiahnute zaluzie :sweat_smile: :grinning:
19. máj 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vazne reivka? to mas super...ja sa zobudim hned... ale moja sestra je presne to iste co ty... aj tanky by mohli padat a s nou to ani nepohne...nastastie mojho maleho to tiez nezobudilo...
19. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pati, vdaka za virus... a aj u nas vsera piskal nejaky vtak - dokonca dvaja akoby sa rozpravali...a mne to znelo ako keby vrzgala j hojdacka...otravne to bolo!!
včera som stretla jednu známu s pol ročným dievčatkom a tak mi to ťažko padlo :frowning2: :cry:
ja inak burku prespim, ale moj drahy ani nie a tak ma zobudil....a prisli sme na to, ze nejde prud, lebo hodiny na mikrovlnke v kuchyni boli vypnute.. :slight_smile:)) ale rano dikybohu uz siel.

kocky, idem to dat do albumu, kuknite sa na to.
19. máj 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka...ale ved ty mas tiez krasne deti a dalsie urcite pride...
19. máj 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a tie vtaciky stale zacnu okolo piatej vyspevovat, to sa vzdy zobudim...no ale aspon idem na wecko, bo to mi stale ide uz mechur roztrelit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Reivka...no sa ti necudujem, ked tak tuzis po dievcatku... :pensive:
19. máj 2009 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jej, Minix, konecne aj ja uvidim tvoje ciarocky :dizzy_face: jupiii :grinning: :grinning:
19. máj 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem čakať a čakať a čakať a raz to príde :pensive:
19. máj 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normálne sa teším že uvidím minix testík, lebo ja strašne chcem vidieť // (aspoň nejaký pozit. test uvidím) :confounded: :slight_smile:
19. máj 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máte to tam, kuknite. :slight_smile:)

A keď mi zajtra doktorko povie, že nie, tak prídem tam osobne a prediskutujeme to. :slight_smile:)

reivka, ty mas ale uz dve deti pred nami naskok. :slight_smile:)
19. máj 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok