Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

donna11
19. máj 2009

..a navyse uz chodim pomaly kazdych 15 min na wc, tak sa aspon nenudim...

minix
19. máj 2009

donna a testik si si skusala? 🙂

donna11
19. máj 2009

..este nieeee...este radsej pockam 2 dni..nech nie som zbytocne vynervovana....teraz som v tom, ze nic a hotovo... 😉 ....sice mi to moc nejde, ale snazim sa... 😉

minix
19. máj 2009

vidis, jak som sa ja dnes nechala zviklat evulikom a urobila som ho.....🙂

ale zajtra to bude dolezitejsie.

donna11
19. máj 2009

...minix neboooooj..u teba je to 100%... 😀 😀 😀 ...nepoviem, keby si mala len slabulinku ciarocku, ale mas hotovu dialnicu a to neni o com... 🙂 ..urcite sa z dialnice nemoze stat jednosmerka.. 😀 ...a na tvoj zajtrajsok som teda veeelmo zvedava, co povie pan doktor..hadam, sa tam uz nieco objavi, uz by aj mohlo, ze??...aspon mini bublinka.. 🙂

zusika
19. máj 2009

baby...je normalne ma biely vytok/hlien po ovu - asi tyzden pred mrchou?

donna11
19. máj 2009

...zusika ja som mala a aj mam stale...a neviem ci to nie je to, co mi vravela doktorka, ze mam "spenenu" sliznicu...sice po ovu som mala chvilku aj cisty, ale chvilku nato bol uz biely a stale to trva...

zusika
19. máj 2009

no to suu veci... aaaach jaaaaj..... :(

donna11
19. máj 2009

....no, ja mam z toho tiez mis-mas... 😒

minix
19. máj 2009

donna, ale moze a velmi jednoducho. Ak vajicko nie je osadene tam, kde by malo, ale inde. To bude taka spiatocka, ze sa len zaprasi. 🙂)
JA tam zajtra fyzicky nejdem, mam si iba zavolat, ale ak ma rozculi, tak tam pojdem aj osobne. 🙂)

baby, neskumajme to, dajme tomu volny priebeh a bavme sa o niecom inom.

Kto vymysli najzaujimavejsiu temu? 🙂))

zusika
19. máj 2009

donna...a ty si snz ci xtt??

flyangel
19. máj 2009

zusika biely vytok?tak to urcite nie je ovulacny hlien...biely vytok sa moze objavit pred ms..krcek maternice produkuje tento hlien...

minix
19. máj 2009

donna je podla mna snž. 🙂

flyangel a ty sa na co ucis? ake skusky mas?

reivka
19. máj 2009

donna keby si urobila test, tak by ste videli že je tt ked jej mešká

zusika
19. máj 2009

flyangel to je super teba tu mat...take veci vies.... viem ze si pisala ze si sestricka - na gynde?? - super poradna, baby fakt... vdaka! 😉

flyangel
19. máj 2009

Joj minix na statnice sa ucim... 😒 ale teraz obedujem.. 😀

zusika
19. máj 2009

pozitivne naladena reivka....ale aj ja dnes uplne srsim optimizmom... tesim sa z vas aj zo zivota..mam strasne negativisticku kolegynu..tak ja musim byt pravy opak 🙂

reivka
19. máj 2009

pozrite aké úžasné http://www.creartive.sk/deti.html

flyangel
19. máj 2009

zusika 😉 ano som sestricka z gyndy. 😀 😉 ja uz v Ip drzim aj poradnu...aj minule mi pisali baby co som si s nimi nikdy nepisala a ze ci poradim ze vedia ze dobre radim 😅 😨 ta som len pozerala ze super vlastnu poradnu tu mam 😀

reivka
19. máj 2009

tak porad ako nebyť snž ale tt

minix
19. máj 2009

to je ivka celkom lahka rada, musis sexovat. 🙂)))

robim si srandu.

bola som na obede, co som mala z domu, urobila som si sladkokysle kura a k tomu ryzu, mnam. a vy?

reivka
19. máj 2009

ved ano 😉 😀

pata31
autor
19. máj 2009

Ahojte, aj ja som uz tu, bola som v meste nieco povybavovat a ted obedujem obedik z domu...zeleninove fasirky..moj vcerajsi pokus 😀 a da sa to dokonca aj celkom jest 😀
Minix to je ake sladko-kysle kura? 😕

donna11
19. máj 2009

..nachvilku som sa vzdialila, bola som si nieco na obed kupit......tak ja len snz, vsetko ostatne je vo hviezdach... 🙂 ..testovat budem cca o 2 dni..
..a minix, oni ti zajtra nepovedia nic nove, tehotna si tak ci tak.....z krvi ti to vyjde vzdy rovnako, aj keby sa jednalo o mimo.....ci je vsetko ok ti povedia az ked nieco uvidia, ci je to tam kde ma byt a pod....ale teho si urcite... 😉 ..

pata31
autor
19. máj 2009

Reivka, tie malby su krasne 🙂 ...najviac sa mi madagaskar paci a potom ten strom v rohu izby a aj ta kvietkovana stena, ale to sa mi zda uz trosku prehnane...

reivka
19. máj 2009

mne sa to veľmi páči ja by som to deťom hádam aj dala spraviť do domu

pata31
autor
19. máj 2009

a vy byvate v dome, ci staviate ci ako?
my byvame u nasich v dome a chceme to tam trochu prerobit, aby sme mali samostatne byvanie...

michalag
19. máj 2009

Ahojte tak aj ja som uz tu 😉 🙂
ja som si dnes zmyslela ze podvecer spravim chlapom dvojfarebnú bábovku a malý sa už teraz teší 😝 😀

reivka
19. máj 2009

ideme stavať

michalag
19. máj 2009

Ahoj bibi, vitam ta medzi nami

ako sa nam to tu v poslednom case krasne rozrasta 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre