• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
ahojte piskotky :grinning:
22. máj 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj evulik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
co dnes porabate?
22. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zusika, pekne si to vymyslela - ON/OFF :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj, Evulik, Miska...tak ako v piatok poobede?
22. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miska...dokopy nic... boli sme v kauflande nieco nakupit doobeda s tatinom na aute a este predtym som upiekla pernik s hrozienkami a cokoladou...nabalila som aj mm do prace pre kolegovcov a teraz som si myslela ze dado zaspi ale ocividne sa mu nechce, tak neviem ci pojdeme von ci co...ale ma prist mamina, tak ju pockam a uvidime...a vy co robkate?
22. máj 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bol fakt dobry napad zusika, uz len to zrealizovat :sunglasses: :grinning:
22. máj 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej...kolac...no to bysom mohla aj ja nieco upiect....zeby babovka?? davno som nerobila....
ahoj pati...a dokopy nic, akurat som pisala miske ze co robkame.. a ty sa nam mas ako dnes? ok?
autor
Evulik, dnes celkom ok :slight_smile: zatial mi ani tazko nie je...uvidime vecer, bo aj vcera mi bolo blbo vecer...a ze ranne nevolnosti :grinning:
inac som myslela, ze mi spravi utz dnes dr, ale nic, tak az 9.6.uvidim nasu fazulku...
22. máj 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati, veru aj jedna kamaratka mavala "ranne" nevolnosti vecer -aj mne by to vyhovovalo viac, lebo prezivat to v praci....mas stastie.... v podstate... treba hladat pozitiva vo vsetkom :wink:
22. máj 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak takto som sa na to este nepozerala :confused: :grinning: v podstate mas pradvu, ze je to lepsie vecer, ale aj tak je to neprijemne, ked si idem lahnut a je mi blbo a nemozem zaspat ani...no dufam, ze zanedlho to prejde... :wink:
22. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulik, aj ja som rozmyslala ze spravim pernik, ale tatino ma uz 3 den nieco so zaludkom /crevami takze mu nejdem robit chutky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My sme boli doobeda von na ihrisku, potom v obchode a dala som maleho spat a jasne ze nic z toho ..... tak teraz rozmyslam ci si idem upratat aby som mala zajtra pokoj, alebo ideme este rychlo von kym neprsi a ked pride tatino (co dufam ze sa mu podari prist skor) aby som mohla ist do mesta kupit malemu nejake veci
22. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak mamina uz prisla, tak sa s vami opat lucim...ak s vami uz dnes nebudem tak vam vsetkym zelam krasny vikend :slight_smile:
22. máj 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papa Evulik...aj tebe pekny vikend :dizzy_face:
22. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evulik papa :slight_smile:
22. máj 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj Evi!
22. máj 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, ja som si citala porody, ako prebiehali u bab :sweat_smile:
22. máj 2009 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a....podlahla si teraz panike alebo si sa upokojila??
22. máj 2009 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
celkom v poho :dizzy_face: ja to beriem tak, ze ostatne zeny porodili, ze porodim aj ja :wink:
22. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak vas tu vitam..alebo vy vitate mna?:D........patka gratulujem ku teho knizke:D
22. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vitaj, Teu :grinning: ako mas?
22. máj 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj patka ale po skuske tak celkom fajn...akoze vysledky budu az 4teho ale zapisala som 5 z oboch stran tak hadam jej to bude stacit..ze 44 otazok..asi sa pomiatla
22. máj 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha, ty si mala skusku dnes :slight_smile: no tak hadam si to dala, 5 stran popisanych...a to z coho si mala tu skusku?
22. máj 2009 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis no....sak sa divam..z kniznej kultury...studujem prirodne vedy...a zameriavam sa na nejake dejiny tak....uvidime no..ale mylism ze som to dala
22. máj 2009 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
knizna kultura? vau...to aj take nieco existuje? :confused: :sweat_smile: :grinning:
ake budes mat potom uplatnenie?
22. máj 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja v tomenhcem dalej pokracovat, dalsi rok cem ist na predskolksu pedagogiku...lebo hento je supa..celkom dost tazke..same dejiny a podobne kraviny
22. máj 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prave som vybrala chlapcen.meno, ktore sa mi celkom paci a aj vyznam je celkom ok - Marek :dizzy_face:
22. máj 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha, no v pedagogike sa asi skor uplatnis... :dizzy_face: a ucit sa dejiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked som sa ja ucila dejepis, ci dejiny, tak po par dnoch to bolo vyfucane z hlavy... :grinning:
22. máj 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hhe..ja mam mareka vybraneho uz pekelne dlho..tolko kolko som s mojim priatelom lebo on sa vola marek.....tak to si si krasne vybrala.....nadhern meno..ze:D?
22. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati, tych mien este bude... :slight_smile:
Teu teraz si trochu uzi volno po tej skusne, urcite si zasluzis... :slight_smile:
babenky, ja idem uz od PC... som usedena.... prajem veeery naaaajs vikend.... co najviac slniecka a pohody
papa!
22. máj 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
papa, Zusika, pekny vikend...
inac aj ja som usedena, vecer pojdem aspon na prechadzku s nasim havinom
...a mne sa paci este aj Miloš... :slight_smile:
22. máj 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok