Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
22. máj 2009

ahojte piskotky 😀

michalag
22. máj 2009

Ahoj evulik 🙂 🙂 🙂 ,
co dnes porabate?

pata31
autor
22. máj 2009

Zusika, pekne si to vymyslela - ON/OFF 😀 😀 😀
Ahoj, Evulik, Miska...tak ako v piatok poobede?

evulik6
22. máj 2009

ahoj miska...dokopy nic... boli sme v kauflande nieco nakupit doobeda s tatinom na aute a este predtym som upiekla pernik s hrozienkami a cokoladou...nabalila som aj mm do prace pre kolegovcov a teraz som si myslela ze dado zaspi ale ocividne sa mu nechce, tak neviem ci pojdeme von ci co...ale ma prist mamina, tak ju pockam a uvidime...a vy co robkate?

evulik6
22. máj 2009

to bol fakt dobry napad zusika, uz len to zrealizovat 😎 😀

zusika
22. máj 2009

jeeej...kolac...no to bysom mohla aj ja nieco upiect....zeby babovka?? davno som nerobila....

evulik6
22. máj 2009

ahoj pati...a dokopy nic, akurat som pisala miske ze co robkame.. a ty sa nam mas ako dnes? ok?

pata31
autor
22. máj 2009

Evulik, dnes celkom ok 🙂 zatial mi ani tazko nie je...uvidime vecer, bo aj vcera mi bolo blbo vecer...a ze ranne nevolnosti 😀
inac som myslela, ze mi spravi utz dnes dr, ale nic, tak az 9.6.uvidim nasu fazulku...

zusika
22. máj 2009

pati, veru aj jedna kamaratka mavala "ranne" nevolnosti vecer -aj mne by to vyhovovalo viac, lebo prezivat to v praci....mas stastie.... v podstate... treba hladat pozitiva vo vsetkom 😉

pata31
autor
22. máj 2009

tak takto som sa na to este nepozerala 😕 😀 v podstate mas pradvu, ze je to lepsie vecer, ale aj tak je to neprijemne, ked si idem lahnut a je mi blbo a nemozem zaspat ani...no dufam, ze zanedlho to prejde... 😉

michalag
22. máj 2009

evulik, aj ja som rozmyslala ze spravim pernik, ale tatino ma uz 3 den nieco so zaludkom /crevami takze mu nejdem robit chutky 😝
My sme boli doobeda von na ihrisku, potom v obchode a dala som maleho spat a jasne ze nic z toho ..... tak teraz rozmyslam ci si idem upratat aby som mala zajtra pokoj, alebo ideme este rychlo von kym neprsi a ked pride tatino (co dufam ze sa mu podari prist skor) aby som mohla ist do mesta kupit malemu nejake veci

evulik6
22. máj 2009

no tak mamina uz prisla, tak sa s vami opat lucim...ak s vami uz dnes nebudem tak vam vsetkym zelam krasny vikend 🙂

pata31
autor
22. máj 2009

papa Evulik...aj tebe pekny vikend 😵

michalag
22. máj 2009

evulik papa 🙂

zusika
22. máj 2009

ahoooj Evi!

pata31
autor
22. máj 2009

baby, ja som si citala porody, ako prebiehali u bab 😅

zusika
22. máj 2009

no a....podlahla si teraz panike alebo si sa upokojila??

pata31
autor
22. máj 2009

celkom v poho 😵 ja to beriem tak, ze ostatne zeny porodili, ze porodim aj ja 😉

teuflerin
22. máj 2009

ahojte babulky tak vas tu vitam..alebo vy vitate mna?:D........patka gratulujem ku teho knizke:D

pata31
autor
22. máj 2009

vitaj, Teu 😀 ako mas?

teuflerin
22. máj 2009

ahoj patka ale po skuske tak celkom fajn...akoze vysledky budu az 4teho ale zapisala som 5 z oboch stran tak hadam jej to bude stacit..ze 44 otazok..asi sa pomiatla

pata31
autor
22. máj 2009

aha, ty si mala skusku dnes 🙂 no tak hadam si to dala, 5 stran popisanych...a to z coho si mala tu skusku?

teuflerin
22. máj 2009

jezis no....sak sa divam..z kniznej kultury...studujem prirodne vedy...a zameriavam sa na nejake dejiny tak....uvidime no..ale mylism ze som to dala

pata31
autor
22. máj 2009

knizna kultura? vau...to aj take nieco existuje? 😕 😅 😀
ake budes mat potom uplatnenie?

teuflerin
22. máj 2009

no ja v tomenhcem dalej pokracovat, dalsi rok cem ist na predskolksu pedagogiku...lebo hento je supa..celkom dost tazke..same dejiny a podobne kraviny

pata31
autor
22. máj 2009

prave som vybrala chlapcen.meno, ktore sa mi celkom paci a aj vyznam je celkom ok - Marek 😵

pata31
autor
22. máj 2009

aha, no v pedagogike sa asi skor uplatnis... 😵 a ucit sa dejiny 😝 ked som sa ja ucila dejepis, ci dejiny, tak po par dnoch to bolo vyfucane z hlavy... 😀

teuflerin
22. máj 2009

hhe..ja mam mareka vybraneho uz pekelne dlho..tolko kolko som s mojim priatelom lebo on sa vola marek.....tak to si si krasne vybrala.....nadhern meno..ze:D?

zusika
22. máj 2009

pati, tych mien este bude... 🙂
Teu teraz si trochu uzi volno po tej skusne, urcite si zasluzis... 🙂
babenky, ja idem uz od PC... som usedena.... prajem veeery naaaajs vikend.... co najviac slniecka a pohody
papa!

pata31
autor
22. máj 2009

papa, Zusika, pekny vikend...
inac aj ja som usedena, vecer pojdem aspon na prechadzku s nasim havinom
...a mne sa paci este aj Miloš... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre