Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

michalag
25. máj 2009

tak u mna to nakoniec dopadlo takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/1b9e38
.... ale uz pomaly konci, takze ideme dalej 😉 🙂 .....

januliatko1985
25. máj 2009

bre ranko prajem vsetkym 😉
barchee,michalag,to je mi luto,ale treba dufat,sak zivot ide dalej 😎
donna,tak s tebou to vazne vyzera a tie priznaky ajajaaaj,ja som mala predosly cyklus 49dnovy,tiez som vysadila HAK,sommyslela,ze ma fakt porazi,ale som nemala ziadne priznaky a potom som dostala mrchu tri dni pred vlastnou svadbou,ale len take hnede trosku krvi to bolo vsetko,cele to trvalo asi tri dni.tento cyklus sa mi to asi nejak upravuje lebo na 15-16den predpokladam bola ovu,podla sledovania hlienu a bolesti vo vajecniku,tak sme sli hned na vec,aj ked my sa snazime kazdy druhy hned, lebo ten minuly cyklus nemam sajnu kedy som mala ovu,tak som sa az nesledovala,az teraz.a teraz mm chce stale,tak ja mu nebranim,len dufam,ze sa to podari 😎

januliatko1985
25. máj 2009

pati,a ty ako sa nam mas? 🙂

reivka
25. máj 2009

zusi tak uvidime
miška ja to nechápem tie vaše grafy ale to akože si dostala?

michalag
25. máj 2009

januliatko, ja som to cakala 😉 , takze pohoda 🙂 a uz sa tesim na nove snazenicko 🙂
My sme teraz zacali dost vazne uvazovat o novom vacsom bytiku, takze dufam ze sa nam to podari, aj ked to bude asi dost tazke, kedze ja nemam prijem a neviem ci nam postaci tatinov nato aby nam navysili uver, ale vsak uvidime, ale veeeelmi by som chcela aby to vyslo 🙂

Inak vcera vecer som nam zaklincovala krasny vikend, podarilo sa mi zlomit kluc vo fabke od bytu 😠 , takze dnes nesmieme so Samim vystrcit ani nohu lebo domov by sme sa uz nedostali, musime cakat na tatina kym pride a vymeni za novu, ale slubil ze sa bude snazit vypytat skor z prace 🙂 .... no som ja sikulka co 😀

nikiarudi
25. máj 2009

ahojte kočky, no som stále na tom istom.. stále neviem nič bližšie...aj keď videli sme takú malú tmavú škvrnku..no stále je to malinké len 26mm...tak mi povedal, že nech sa objednám tak okolo 15.6 na sono...ja už nevydržím čakať ešte 3 týždne... :(

michalag
25. máj 2009

reivka ano uz v piatok vecer, ale cez den som uz pocitovala brusko, takze som vedela ze pride

donna11
25. máj 2009

..no baby...to cakanie je fakt na hlavu..ja teraz este davam sancu prirode, ci dostanem..a teraz sa mi to ani moc nehodi, kedze v pia cestujem do nemecka a o tyzden do finska...keby mi lekarka dala vyvbolavacku, tak je 100% iste, ze na cestu dostanem a to nebude moc ono!!...ale tiez kludne mozem dostat..ach jaaaaj...je to cele zle!!
...januliatko takze predsa ty si mala nieco pod co ja??...cize este tyzden sa mi oplati pockat??..dnes mam 11 den meskania, tak este mam cas.. 😉 ...len co ak sa medzitym uchyti nieco nove??..to by bola ina sranda!!

januliatko1985
25. máj 2009

michalag...ty si ale silacke,ked klucik dokazes zlomit 😀
my sme sa zaciatkom marca prestahovali z 2-izboveho do 3i a na ine sidlisko etse k tomu,je tu ivac zelene,chodnikov na prechadzky s kocik a uzasnym vhladom na mesto kosice,kazdy vecer sedim na balkone a kocham sa vyhladom.uz sme na chceli ist do mensieho bytu kvoli mimi ked budeme mat.teraz z tej tretej malej izbicky mame pracovnu,ale uz si predstavujem ,ako ju zariadim pre mimco 😀 😝 😉

michalag
25. máj 2009

jani, ten kluc uz bol trochu ohnuty, tak mozno preto, ale lepsie ze sa to stalo ze bol tatino s malym doma, lebo keby sa zlomil ked by nikto nebol doma, tak mame pruser jak hovado 😅 😝 😀 a spime na ulici 😀

januliatko1985
25. máj 2009

donna...hej daco podobne len ma neboleli prsia ani nic podobne...islo ma porazit aj mm,ale som cakala dlhsie,lebo som vedela,ze cyklus sa mi asi upravuje,ale ti poviem aj som bola sklamana trosku po tolkych dnoch cakania ☹
niektore baby maju vsetky priznaky ine zase nemusia mat....ja to cele jedna velka zahada 😅

zusika
25. máj 2009

tazke to my mame. kocky... :( furt na nieco cakame...raz aby sme dostali a potom aby sme nedostali... 😉

januliatko1985
25. máj 2009

😀 😅 🙂 ,tak to si mala teda stastie michalag.....

januliatko1985
25. máj 2009

dnes rano mi mm hovori,ze sprav si test,aj ja ze etse neni cas...chudacik uz je tiez nedockavy,tak vcera zacal citat tie tehotenske knihy co mi kupil,tak sa hadam niecomu priuci,ze kedy mozem robit testik 😅

pata31
autor
25. máj 2009

Janka, tak vikend bol hrozny...sobotu popoludni som skoro prespala, vecer ma zacala boliet hlava, bolela az do nedele obeda, a poobede mi zase bolo blbo, takze skvely vikend 😉
dnes zatial ok, nastastie, uvidime zase vecer... 😅

reivka
25. máj 2009

teda ja vám poviem.... ja som pregrcala obe tehotenstvá ale to už som nevládala ani grckat, aj som z toho chudla ☹ no aj som preto zvedava že ako teraz dalšie 😅

januliatko1985
25. máj 2009

pati,mna vcera vecer priserne bolela hlava, ja zvyknem mat migrenu,tak dufam,ze ked budem tehu to nebude tak casto,aj som dakde citale,ze pri tehu dokonca moze uplne zmiznut migrena,mna trapi uz od ZS,ale ked som vysadila HAK,tak sa to ovela zlepsilo,niekdy boli take stavy ze dvakrat za mesiac som musela ist az na pohotovost,bolo to strasne 😒

donna11
25. máj 2009

...tak teraz som ozaj zvedava, co z toho, ci pride al nepride... 😖
..misi tak tomu sa vravi smola....ale hlavne, ze ste mali kde spat.. 😉 ..

pata31
autor
25. máj 2009

Reivka, tak to grcanie nic moc...mne byva zle, ale nastastie bez grcania (klop,klop)...
Janka, inac v sobotu bol cudny tlak, lebo viacery v okoli mali problemy s bolestou hlavy, ale vcera som to uz zlepsilo...som si aj merala tlak poobede, ale normalka, akurat tep vyssi, ale to je v tehu normalne...bo som sa bala, ze mam zvyseny tlak, co ja mavam skor nizsi...

donna11
25. máj 2009

..januliatko mam na teba otazku....aj ta bolelo podbrusko hned po vysadeni, ked si mala ovu??..citila si ju??.....a take, zeby ta obcas naplo, al mala stavy, ze mas dostat a potom sa to zrazu zlepsilo??..no sice zlepsilo, zacali boliet prsia...tie ma uz ale tyzden bolia a tep akosi nenasvedcuje, zeby som uz mala dostat..ani podbrusko ma uz neboli, len obcas, sem tam...

zusika
25. máj 2009

veru aj mne bolo cez vikend tocivo.... pati, treba si davat pozor! 🙂

reivka
25. máj 2009

no, pati ja som všade musela chodiť so sáčikmi v kabelke 😅

januliatko1985
25. máj 2009

donna..ja ked som vysadila HAK tak este jednu mrchu dostala,vtedy bol cyklus 34 a potom ten dlhy 49dnovy.nejake extra bolesti som nezaznamenala.ale aj ja som mala tie pocity , ze uz uz ma prist a nic,v podbrusku ma pichalo sem tam,ale to potom preslo a tak o dva tyzdne prisla mrcha ani neviem jak,nic ma predtym nebolelo,absolutne nic len zrazu sa zjavila 😕

zusika
25. máj 2009

jani, no tak nic moc..ze 49... by som sa uz aj tesila...pri mojich max 28...

donna11
25. máj 2009

...no januliatko tak toto by mala byt hned prva mrcha po vysadeni a stale nic!!..no necham sa teda prekvapit.. 😕

donna11
25. máj 2009

..zusika vidis, a prave preto sa nechcem zbytocne vytesovat... 😒

zusika
25. máj 2009

chaaaaapem..... no ja som uz 5 mesiac od vysadenia...a cyklus som mala ok aj potom... we will see....

januliatko1985
25. máj 2009

zusika....sak aj som sa tesilal,ked tolko meskala 🙂

donna.....musis byt trpezliva 🙂

januliatko1985
25. máj 2009

no,my uz sa snazime druhy mesiac....a predvcerom som si kupila uz testiky,keby nieco 😀

donna11
25. máj 2009

...na jednej strane je to fajn, bez mrchy, ziaden problem..ale na druhej stale sa len sledovat, ci nahodou niekde ma nezastihne, ale to bude nieco horsie..fuuu.. 🙂
..ale je krasny slnecny den a my si ho nenechame pokazit, nie?? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre