• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
a ja dnes ako na potvoru musim dohanat vsetko, co som zameskala za ten cas, co som bola prec. :slight_smile:))
nemam ani cas sa vam venovat. A teraz musim utekat k nasim, po auto, aby sme ho mohli zajtra prehlasit na nas a nie na rodicov.

zastavim sa vecer, napisem vam, co mam nove.

A zajtra rano idem doktorkovi, tak som zvedava, co nam povie.

Caute zatial. :slight_smile:)))
26. máj 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, aj ja sa lucim..tesim sa na vas rano... ale ked to toho tepla sa mi ani torsku nechce.... zajtra by uz mal prist zase dazd..ani tak dobre, ani tak.. :(
26. máj 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sa majte pekne :dizzy_face: tesim sa na zajtrajsie novinky :slight_smile:
26. máj 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zase sa mi robi blbo, jak kazde popoludnie a vecer...idem si dat mandarinky, ci nepomozu.. :rolling_eyes:
26. máj 2009 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dneska to zacina nejak skoro ci nie?
26. máj 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hej, ale to sa tak strieda, ze niekedy mi je zle az po veceri a niekedy uz takto poobede....vcera mi bolo zle az okolo osmej vecer, tak dnes mi je skorsie...si to kompenzuje :angry: :sweat_smile:
26. máj 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no baby...opat mi to nedalo a testovala som...som vravela, ze sa nemam moc tesit.....nejako to nesilnie..teda nevidim ziaden rozdiel nevidim...tak nic z toho nebude....som vravela, ze testy su na nic!!!
26. máj 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evulik, donna...presne aj ja som taky pacient :grinning: Ja si tiez viem najepsie spravit sama poriadok a mne sa zase mm smeje, ze ked upratuje on, tak ja za nim chodim a zbieram neviditelne smietky :grinning: boze, ale niekedy som hrozna, priznavam :slight_smile:

Zusika...u nas je takyto moj ocino, hrozny pedant okrem ineho a on u nas doma upratuje, vari, nakupuje :slight_smile: maminka sa pri nom ma :wink: je to strasne dobry clovek :slight_smile:

Donna, tak s tymi testami s tebou suhlasim... :angry: Keby sa tak dalo od toho odosobnit a netestovat, ani na to nemysliet, ze?
26. máj 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....babyyyy, meriate si niektora obcas teplotu aj cez den??....mne uz nacisto sibe a teraz som sa zlakla, ze 37,9!!..
26. máj 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
donna, ja som si obcas merala aj cez den, ale skor vecer. Teraz mozes mat kludne taku vysoku, lebo je aj dost teplo a aj sa hybes :wink:
26. máj 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...misi myslis??......normalne som sa zlakla..ale to by ma asi nieco bolelo, ci?? :confounded:
26. máj 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby ti nieco bolo tak sa asi necitis dobre, ja si myslim ze vela robi aj tato teplota. Ja som si merala vecer, ked som lezala pred TV aspon 30 minut, telo je v klude, takze ....
26. máj 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mozem sa spytat taku intimnejsiu otazku.... ako casto sa snazilkujete?
26. máj 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..misi to aj ja uz robim...bacsinou presne o 22h skusim, ked som uplne v klude a to mi vychadza okolo 37,4..a to ti poviem, ze vtedy uz je moje telo v klude aspon 2 hod...no ale ved uvidime...

..ahoj amaca ako sa podari, ako sa chce..aj kazdy den, kazdy druhy....u teba je to ako??
26. máj 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky...tak som tu aj ja...vitam minix z vyletu...

baby tatu a andzi? neviem ci som to dobre napisala tak vitajte..ani ja som tu neni dlho tak len kukam a zbieram infosky...

baby...inak podla kalkulacky by osm mala mat odvcera plodne dni.....a celkom to tak aj vyzera...tak drzte palceky..vyslo by to potom na druhy cyklus ako tu minix pisala...

...idem si vas precitat a potom napisem..ahojte
26. máj 2009 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amaca, vzdy ked je cas a chut :wink:
donna, tak to mas potom peknu teplotu :wink:
26. máj 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahoj teu......tak drzim vsetky palce, co sa daju, nech sa vam to podari.... :wink: ....hlavne si to poriadne vychutnavajte... :slight_smile:
26. máj 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj teu :slight_smile: , tak nech to tento mesiac vyjde :wink:
26. máj 2009 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak dufam ze to tak bude..uvidime..no uz som sa konecne preluskala..tak sa vam mozem venovat..

amaca my frcime s priatelom kazdy den, ale neni to preto ze by sme snazilkovali ale tak mame posledne styri mesiace chut------takze tak:D
26. máj 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste tu neni?tak ja letim teda prec..vece rsa prihlasim..ahojte
26. máj 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Donna u nas je to posledny mesiac asi v priemere 3x za tyzden. Akosi mam v hlave ine veci, pripravujem sa totiz na statnice. Snazila som sa maximalne vyuzit aspon plodne dni, ale ako to uz byva, naschval sa vtedy nepodari.
26. máj 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale neboj sa amaca mozno sa prekvapis..ja sa na to az tak nesustredim, iba ked osm tu na konikovi, lebo tu to detmi a tehotenstvom len tak srsiii.....tak uvidime tiez
26. máj 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave som pisala babam do inej temy, ci uz niekedy poculi, ze boli iba jeden prsnik. Mna boli lavy, ale iba nejako tak zboku.
26. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ja poznam..ale len z toho obdobia ked mi ho sli operovat..a teraz znova:( tak mam mierne strach :confounded:

idem aj na kontrolu po polroku v piatok...joj ako sa bojim....
26. máj 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teuflerin, normalne si ma vystrasila. Mala si tam nejaky nalez?
26. máj 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to sa neboj..to by si musela citi hrcku..ja som mala nador..nastastie nezhubny..ale musel ho vybrat lebo sa zvacsovala hrozilo zeby sa stal zhubnym vraj..neviem co bolo v tej sprave...vela cudzich slov na mna:D...to sa neboj, to moze mat za nasledok vela veci..mozno si sa niekedy buchla prednedavnom ani o tom nevies, alebo ta boli pred mrchou..envem, sak ak to neprejde chod k dr.
26. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby čo mi poradíte ja potrebujem kvôli práci otehotnieť čím skôr.Preto chcem s tým otehotnením ísť na istotu.
26. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj andzi :slight_smile:

preco kvoli praci? bojis sa ze ta vyhodia? ci uz mas toho dost ?
26. máj 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahoj andzi...sex, sex, sex, sex, sex, sex.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...ale nieee...tu je tazko poradit..ak mas pravidelny cyklus, tak by ste sa mali najviac snazit niekde v strede cyklu......neviem, ci si doteraz brala HAK, al nie..vraj hned po vysadeni je najvacsia sanca na otehotnenie...treba len skusat.. :wink:
26. máj 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ja mam jednu kamaratku, kt nebola v praci moc spokojna a nevedela si nic lepsie najst, tak tehotenstvo bolo pre nu riesenie...
26. máj 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok