Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

januliatko1985
27. máj 2009

baby idem si dat sprchu ,hned pridem 🙂

minix
27. máj 2009

donna, takto skoro z robotky? Zamestnavatel toleruje? 🙂)

donna11
27. máj 2009

.....evulik duuufam.. 😉 ...

..zusika ved sa musime nejako rozptylovat, nie??...najlepsie je vymyslat kadejake hovadiny, to ta najviac odreaguje.. 😀 ...no ale si predstav, to tu este nebolo, komiks o tom, ako vznika babo.. 😲 ...daj si to patentovat, mozno z toho nieco bude..heehehee..

..lan vitaj...ja by som test asi skusila za cca 3 dni??...

..inak to som tu asi jedina, kt mala mrchu naposledy 17. 4. ...fuuu, opat "vediem"... 😲 ..a najlepsie bude, ak by sa zadarilo az teraz, nie ked som si myslela ze ano.. 😎

minix
27. máj 2009

donna, ja som mala mrchu 18.4. :_)

donna11
27. máj 2009

..minix ja mam akeho skveleho zamestnavatela..totiz moja prac doba by mala zacinat 7:30 a koncit 15:30..no ale ja ju mam 8:15 az cca 14 - 15h...a sef je v tomto uplne zlaty, kedze mi nebyvalo moc dobre z tych teplot, co som mavala, tak nebol problem, ked som odisla aj doobeda a nemuslea som si brat ani volno.. 🙂

tatranka111
27. máj 2009

ahojte baby som tu nová, ale tiež sme začali snažilkovat tak dufam, že sa nam to podarí.
mam stráááášne nepravidelnú mrchu, ale doktor mi predpísal duphaston dnes ho beriem prvý krát 🙂 🙂 🙂

donna11
27. máj 2009

..minix prepaaaaaaaaac, na teba som zabudla.. 😎 ..ale nie, teba beriem ako tehulku, tak ty sa uz k nam neratas... 😉 ..prepaaaac..al si to cches so mnou vymenit??

zusika
27. máj 2009

aaale sa nam to tu rozrastaaaa 🙂 takze aj ty vitaj tatranka.. (opavie - prepac...toto mi hned napadlo) - dnes mam nejaku vtipkujucu naladu... 🙂 ano, takze si davam copyrighr na komiks o oplodneni...si pamatajte ze som tu s tym napadom bola prva.... 😉 😎 😀
no a lan.... juuuj..tak to este skoro ....chce to len trpezlivost..aj ked viem, ze sa mi to lakho hovori...tiez neviem vydrzat... 🙂 pomalicky, aby si nebola sklamana...
a tatranka..kedy sme sa zacali snazilkovat.... ? toto je dovra skusinka.lebo odkedy som tu (co nie je ani mesiac) uz su 3-4 tehulky..tak snad pridem na rad ...coskoro.... 😀

donna11
27. máj 2009

..ahoj tatranka...aj si brala HAK??..a kolko sa snazite?..no a s tym duphastonom ti moc nepomozem, kedze s tym nemam skusenosti.. 😒

donna11
27. máj 2009

...no no noooo zusika....ak vyuzijes moj napad s patentovanim al "odborny prispevok", tak si ziadam polovicu honoraru... 😀 😎 ...al spoluautorstvo..no, co beries??

tatranka111
27. máj 2009

zusika
s tou opaviou v pohode i ked to ma byt akože s podtatier hehe
my snažilkujeme od marca. Ako ste na tom vy? 🙂
hehe 3-4 tehulky to je super tak dufam, že aj nám ostatným sa zadarí 🙂 🙂 🙂

januliatko1985
27. máj 2009

tak som,naspat....fajne padla padla taka sprcha,ale bolesti tam dole to vobec nepomohlo 😒

ahoj tatranka...vitaj medzi nami snazilkami a samozrejme aj tehulkami,zopar ich tu mame 🙂

evulik6
27. máj 2009

tatranka...ahoj...vitam ta..
duphaston? super... moja kamoska ho brala teraz prvy mesiac a uz je teho... a to mala dost problemy s mrchou... a dalsia komska totez

tatranka111
27. máj 2009

ahoj dona
nie nebrala som nikdy hak. už dva roky mame nechranený sex, ale ja som mala nepravidelné cykly, stalo sa ked som mala mrchu iba 3 krat do roka ☹
a také to ozajstné snažilkovanie je od marca 🙂

pata31
autor
27. máj 2009

nejako vas dnes nestiham...a je mi nejako blbo, aj hlava boli 😖

tatranka111
27. máj 2009

evulik
to naozaj, hned na prvý krat to je fajn no kto vie ako dopadnem ja
ahoj januliatko.... 🙂

donna11
27. máj 2009

..tatranka 3x do roka??...fuuha, to je dost malo.. 😒 ...a lekar ti na to nic nepovedal??...tak po tom, co ti evulik napisala ako ucinkuje duphaston, ti velmi drzim palce, aby sa vam to coskoro podarilo.. 🙂

..pati tak pekne oddychuj, lezkaj.......nepremahaj sa zbytocne, podla mojho nazoru to nicomu nepomoze..

tatranka111
27. máj 2009

nie nie liečim sa až teraz od nového roka, bola som v zahraničí čiže lekár o tom nevedel preto mi teraz predpísal ten duphaston tak uvidíme ako zaberie

donna11
27. máj 2009

..ahaaaaa....a nebala si sa, ked ti vobec nedorazila??

pata31
autor
27. máj 2009

Donna, ani nevies ako rada by som lezkala 😒 ale ja som do piatej v praci, takze nic z toho... 😅

tatranka111
27. máj 2009

jasné....dokonca som si už aj vela krat myslela, že možem byt tehu, ale nič mrcha potom vždy dorazila....neskoro ale dorazila....teraz sme konečne doma tak už je to fajn 🙂 🙂 🙂

lan
27. máj 2009

baby, nechápem...ako čo je skoro? je skoro nato aby som si robila test, ked mi už tretí deň mešká?

Ja viem že je skoro, ale ja som už nedočkava🙂))

donna11
27. máj 2009

...jooj pati, tak to ti teda nezavidim...a nemozu byt teraz k tebe trosku zhovievavejsi v praci??...ved to nie je len tak.. 😒
...tatranka hlavne, ze to uz maju lekari pod kontrolou.. 🙂 ..teraz sa uz treba len snazit, ale zase moc to neprehanat.. 😉

zusika
27. máj 2009

donna..ty tu co este robis...nie ze by som tza vyhanala..ale ved si sa chystala domov, ze ti je zle.... jaaaaa vieeeeem ze sa ti od nas nechceeee 😀 jasne...bude share.... ohladom honoraru.... 😎
tatranka..takze tak....fiiiha...no tak dufam, ze sa dostanes do "normalu" a bude vsetko ako ma byt.... ja snazilkujem dve mesiace..... we will see....

pata31
autor
27. máj 2009

Donna, ja robim ako zivnostnicka a som v kancliku sama, takze ma ani nema kto zastupit, takze mi nic ine neostava 😉 ale aspon rano mozem dlhsie spat, kedze chodim na deviatu 😵

donna11
27. máj 2009

..lan tebe uz treti den meska??...tak podla mna by si uz teoreticky mohla testovat...ja som sa docitala, ze nejaka lekarka radila az ked ti meska 10 dni testovat...kazdy vravi inak, ale co citam, ake skusenosti maju baby, tak by ti to uz mohlo ukazat... 😉
..tak skus testnut a daj nam vediet, aky je vysledok..

michalag
27. máj 2009

Ahojte 🙂
lan, myslim ze ty by si uz mohla testnut hocikedy cez den, kedze ti meska 3 dni 😉 .... daj potom vediet ako si dopadla 😉

zusika
27. máj 2009

lan..tak uz v tom mam chaos... mala si poslednu 28.4....mavas cyklus 31 dni a uz ti tri dni meska?? to mi nevychadza nijako... ?? alebo co som poplietla??? aj tak skus test neskor a uvidis.. 7-10 dni...aku tu skusene baby radia...

inak...ahaaaa....ked budeme malovat detom izbicky: http://www.dekor.veem.sk/

donna11
27. máj 2009

..no zusika uz sa odtialto pracem preeeeeeec... 😀 😀 😀 ..volako ma to tu pochytilo.. 😎 ..

..pati tak aspon si sama sebe panom, ale ozaj to moc neprehanaj a setri sa...potrebujes to..pockaj, aby sa ti to neskor nevyplatilo ako mne prechodene choroby.. 😉 ..ja to nemyslim v zlom.. 🙂

tatranka111
27. máj 2009

no to dufam, že už to bude ok 🙂 🙂 🙂
a hlavne, že to snažilkovanie bude na nas a čoskoro vidiet 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre