Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

donna11
27. máj 2009

...babulky nastal cas presunu... 😲 ..ide sa doooooooom.. 🙂 ..o chvilu som spat.. 😉

michalag
27. máj 2009

tatranka, lan vitam vas medzi nami 😉

tatranka111
27. máj 2009

dona...no len už bežkaj 🙂
michalag...dakujem 🙂 🙂 🙂
baby a meriate si niektorá aj BT?

evulik6
27. máj 2009

tatranka ano presne ...hned ten mesiac co ho uzivala otehotnela... a to poznam dve baby co su takto na tom...

lan
27. máj 2009

zusika...ja som už celá popletená....na wande mi vyšlo toto:

datum posl. menštruacie: 24.4.2009
dĺžka cyklu: 31dní
dlžka menštruácia: 5dní..

Podľa tohto mám menzes dostať 25.5.2009 čo bolo pondelok....vždy to mám presne podla tejto stránky vyrátané....a mrcha vždy prišla....

evulik6
27. máj 2009

tatranka miska meria a kleo...
ja som merala ale uz nie... skoncila som s tym.... inak vcera a dnes com zmerala ze co teplota hovori...lebo som pre mrchou... a mam ju nepravidelnu ale uz sa mi to zacalo konecne upravovat

evulik6
27. máj 2009

aj teba vitam lan...
a test si neskusala? ked ti to podla toho sedelo? hm?

lan
27. máj 2009

ďakujem evulik6...odkedy mi mešká som netestovala, ale ako som písala hore skúšala som testovať 7dní pred mrchou a nič, len jedna čiarka....

evulik6
27. máj 2009

mne podla tej stranky vychadza na MDD 😀

evulik6
27. máj 2009

lan, 7 dni pred mrchou je vela... 😉

tatranka111
27. máj 2009

evulik to je potom dobré, že sa upravuje....moja BT si asi robí čo chce teraz čakám, že sa zvýši...kedže ovu som už mala.....zatial sa nezvyšuje tak uvidím čo z toho bude

evulik6
27. máj 2009

nooo ona sa zvysi aj tri dni po ovu niekedy... ja musim len cakat do buduceho tyzdna...och...

zusika
27. máj 2009

🙂 lan..no tak na co este cakas... ??? rano sup sup na to!!

evulik6
27. máj 2009

presne tak ako zusika hovori... sup sup ocikat testik 😀

lan
27. máj 2009

baby ja asi radšej počkam a po víkende testnem....nech mám istotu.....bojím sa že budem sklamaná, keď teraz testnem...ešte vydržím.... 😲

evulik6
27. máj 2009

lan ako chces...ale podla mna by tam tiez ciarky uz mali byt ked si mala dostat v pondelok...ja som vzdy testovala na treti den meskania a boli tam //silne ako dialnice 😀

zusika
27. máj 2009

juuuuj... ale to mozes byt sklamana aj o tyzden ak nic..a ak ano..tak bude aspon tienik...ja teda neviem ci by som vydrzala... dam si tak 3 dni.... mooozno... 🙂

tatranka111
27. máj 2009

lan...presne tak otestuj sa a uvidíš, ja som tiež počula, že testovat by sa malo po 10 tich dnoch, ale ved citlivé testy dokážu zachytit hcg

evulik6
27. máj 2009

ja uz vidim seba ako to nevydrzim zase...och... ale som si povedala ze pockam az do utorku a ked nepride tak potom...lenze cim to je blizsie tym som nedockavejsia...strasne so mnou

lan
27. máj 2009

neviem baby, asi počkám.....necham sa prekvapiť....ale inak sama som prekvapená,že teraz hovorím, že vydržím...no ale ked testnem tak vám určite dám vedieť....

michalag
27. máj 2009

babyyy, mna opat zacalo mrchovsky boliet brucho 😨 😨 😨 a to som uz 6DC 😠

ja vas obdivujem ze dokazete cakat, klobuk dole 😉

evulik6
27. máj 2009

nooo tak ti budem silno drzat palce aby si tam mala // poriadne kolajnice... 😵 😉

lan
27. máj 2009

lučim sa s Vami...padám z robotky🙂papa

zusika
27. máj 2009

daj, lan, daj.... Evi a ty kedy?? ja som uplne rovnaka ako ty...nevydrzim to asi...

michalag
27. máj 2009

lan papa 🙂

evulik6
27. máj 2009

ahoj miska...maly je uz vybuvany? moj predchvilou vstal... 🙂

tatranka111
27. máj 2009

ja som sa zvyla testovat niekedy aj dva tyždne po....

michalag
27. máj 2009

aj moj vstal po 2 hodinach, normalne som bola prekvapena ue tak dlho ..... teraz rozmyslam ze ideme von, aj ked dost tu fuci 😒

evulik6
27. máj 2009

zusika, ja by som mala dostat v nedelu resp. v pondelok... tak som chcela ze pockam do utorku alebo do stredy asi radsej a potom testnem....

a baby ak to teraz nevyjde tak sa s vami lucim... teda nie s vami, so snazenim... som sa rozhodla ze to necham tak a vratim sa do prace...ved viete..uz som to tu rozoberala a nic vhodnejsie urobit nemozem... snazenie nechame na inokedy 😖

evulik6
27. máj 2009

aj u nas fuci...ja pojdem s malym len do potravin kupit si nejaku maskrtu..zase ma to chyta... ako vzdy pred mrchou a potom k svokrovcom...tam sa s nim zabavia, pohraju....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre