• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
ahoj niki, a kde mas ten tesitk?kukla by osm rada.....len ho v tych dvoch albumikoch nevidim..no a inak tisko gratulujem a budem na teba mysliet ako na vsetky ostatne nech sa to podari...
27. máj 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...teu ako??...snazite poctivo??...... :wink:

..misi s tou dlzkou mrchy ti neviem nic povedat, kedze som len teraz vysadila HAK.. :unamused:

..tatranka ty kedy neocakavas mrchu??
27. máj 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj ocakavaný datum je 7.6 a tiež teraz snažilkujeme :grinning:
ahooj dona
27. máj 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej donna snazime s poctivo.....tak dufam ze to uz bude uspesne..ale ako som tu tak vsetky baby postupne pomaly tehulkuju tak mylsim ze by sa mohlo dostat radu uz aj na mna nie:D
27. máj 2009 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem niki....a fuuuuha tak to je ina dialnica...to je isto tak ako to vyzera..bduete traja......drzim palceky...kks...to aj ja ceeeeeeem
27. máj 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím ti mooc moc palce..a aj ostatným kočkám.. :dizzy_face: a je dosť možné, že budú aj dve..ale nám bude stačiť aj jedno... :grinning:
27. máj 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe no som tu nová ale ako tak čítam tak tu je dost tehuliek :slight_smile: :slight_smile:
...teu zatial zvladam..aj v robote som zvladla... :wink: ..dnes mi je cely den akosi blbo od zaludka...furt ma napina.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

..tatranka tak to uz je bliiizko.. :grinning: ..to som teda zvedava..

..niki tebe sa to nejako predlzuje..nebola si narovnako s minix??
dona...ja som tiež zvedavá, ale ja si to už až tak nepripúštam....a ešte stale sa mi nezvyšuje BT.....dufam, že to nebude anovulak....niečo som už o tom počula
teu...aj na nas príde uvidíš.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. máj 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej som aj myslela, že som.. ale zrejme som tom mala po tom vysadení HAK poriadne posunuté... tak uvidím, čo mi povie doki o 3 týždne... :slight_smile:
no pekne niki..tak to gratulujem tichucko kym sa vsetko oficialne nepotvrdi...no a donna tak to klobuk dole, mna zase chyta hrdlo tak som bola v lekarni pre nieco na cmulanie.....a sprejik do nosteka taky nejaky slany roztok...tak uvidime......a to mam dnes dost uz....
tak som spat, bola som si trosku zabehat a spalit kalorie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. máj 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niki, krasny testik, to je 100% :slight_smile: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj michalag :slight_smile:
27. máj 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatranka :slight_smile:
27. máj 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa asi najest...tak papa neskor
27. máj 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška ďakujem :dizzy_face: :dizzy_face:
27. máj 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..nebojte teu, misi, tatranka..aj na nas pride rad...a pevne verim, ze to bude coskoro... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...

..niki pevne drzim vsetky prstiky, nech to dobre dopadne... :slight_smile:
27. máj 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, gratulujem novym tehulkam, pekne sa to tu rozrasta, mam z vas radost :grinning: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...jeeeee ahoj desmodka..ako sa ti dari?? :slight_smile:
27. máj 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj donna, no u mna nic nove, stale len cakame... este 2 a pol cyklu :slight_smile:... vela tu toho pisete, vobec nemam prehlad co sa to tu deje :confused:
27. máj 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...nooo, tak to ti uz hadam rychlo ten cas ubehne... :wink: ..co noveho??...no dokopy tu mame 4 tehulky - patka, niki, minix, janurka (hadam som na ziadnu nezabudla), ostatne sa poctivo snazime...aj rozrastat sa nam to tu zacalo..no a ja stale cakam, ci sa vobec mrcha dostavi, skusila som dalsi test a tienik tam bol, tak rano idem skusat, co to spravi, ci sa / zvyrazni.. :confounded:
27. máj 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj desmodka :slight_smile: , tak nech vam to rychlo ubehne, aby ste mohli zacat snazilkovat :wink:
27. máj 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte....ahoj, Desmodka :slight_smile: no ty sa nacakas...ale hlavne, aby to malo uspesny koniec :wink:
ja dnes vecer pucim..som zistila, ze ked mi je zle a nieco zjem, tak mi je lepsie na chvilku...tak pucim, aby mi nebolo zle...aj nanuk som si dala...a uz zase mi zacina byt blbo...no ale asi uz len mineralku budem pit, bo to takto budem jak slon onedlho :confused: :grinning: :grinning:
27. máj 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ahoj pati......mne to tiez moc nepreslo, ale teraz som si dala polievku a normalne mi lepsie ostalo...uz ma ani nenapina... :grinning: ..
...ale ked ti mam pravdu povedat, ty mas teda riadne stavy.. :confounded:
27. máj 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky..tak ja utekam od vas idem do postele..inak to dnes nevidim..ahoooojte...a vela nepopiste:D
27. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som mala na veceru rezne :sweat_smile: :sweat_smile: to bolo okolo piatej...potom neskor zemiacky so syrom, teraz nanuk...jojoj..keby som nemala ten hnusny pocit v ustach, tak by to bolo fajn...ale uz to zacina byt pravidlom, ze mi je vecer takto cudne... :confounded:
ale dnes ma aspon nepicha tak v krizoch :slight_smile:
ved pockaj, este ti len zacne byt blbo.. :wink: :grinning: a zacnes mat chutky :dizzy_face:
27. máj 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Teu, bru nocku!
no dnes ide futbal, takze asi budem nutena ist sama pozerat telku do nasej izby :rolling_eyes:
idem sa sprchnut este, tak sa majte pekne!
27. máj 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...jaaaj patiii!!..nerob chutky, ze rezne..mnaaaam...a syr...oooooo... :astonished: :astonished: :astonished: ...ale aspon jednu vyhodu to ma, ze v noci sladko spis, nie??..s napapanym bruskom.. :wink: ...
..a myslim, ze to tak skoro nezacne.....ved rano sa dozviem... :astonished:

..teu tak dobru nocku.. :slight_smile:
27. máj 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok