Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

teuflerin
27. máj 2009

ahoj niki, a kde mas ten tesitk?kukla by osm rada.....len ho v tych dvoch albumikoch nevidim..no a inak tisko gratulujem a budem na teba mysliet ako na vsetky ostatne nech sa to podari...

donna11
27. máj 2009

...teu ako??...snazite poctivo??...... 😉

..misi s tou dlzkou mrchy ti neviem nic povedat, kedze som len teraz vysadila HAK.. 😒

..tatranka ty kedy neocakavas mrchu??

tatranka111
27. máj 2009

moj ocakavaný datum je 7.6 a tiež teraz snažilkujeme 😀
ahooj dona

nikiarudi
27. máj 2009
teuflerin
27. máj 2009

no hej donna snazime s poctivo.....tak dufam ze to uz bude uspesne..ale ako som tu tak vsetky baby postupne pomaly tehulkuju tak mylsim ze by sa mohlo dostat radu uz aj na mna nie:D

teuflerin
27. máj 2009

dakujem niki....a fuuuuha tak to je ina dialnica...to je isto tak ako to vyzera..bduete traja......drzim palceky...kks...to aj ja ceeeeeeem

nikiarudi
27. máj 2009

držím ti mooc moc palce..a aj ostatným kočkám.. 😵 a je dosť možné, že budú aj dve..ale nám bude stačiť aj jedno... 😀

tatranka111
27. máj 2009

hehe no som tu nová ale ako tak čítam tak tu je dost tehuliek 🙂 🙂

donna11
27. máj 2009

...teu zatial zvladam..aj v robote som zvladla... 😉 ..dnes mi je cely den akosi blbo od zaludka...furt ma napina.. 😝

..tatranka tak to uz je bliiizko.. 😀 ..to som teda zvedava..

..niki tebe sa to nejako predlzuje..nebola si narovnako s minix??

tatranka111
27. máj 2009

dona...ja som tiež zvedavá, ale ja si to už až tak nepripúštam....a ešte stale sa mi nezvyšuje BT.....dufam, že to nebude anovulak....niečo som už o tom počula
teu...aj na nas príde uvidíš.... 🙂 🙂 🙂

nikiarudi
27. máj 2009

hej som aj myslela, že som.. ale zrejme som tom mala po tom vysadení HAK poriadne posunuté... tak uvidím, čo mi povie doki o 3 týždne... 🙂

teuflerin
27. máj 2009

no pekne niki..tak to gratulujem tichucko kym sa vsetko oficialne nepotvrdi...no a donna tak to klobuk dole, mna zase chyta hrdlo tak som bola v lekarni pre nieco na cmulanie.....a sprejik do nosteka taky nejaky slany roztok...tak uvidime......a to mam dnes dost uz....

michalag
27. máj 2009

tak som spat, bola som si trosku zabehat a spalit kalorie 😝 😀

michalag
27. máj 2009

niki, krasny testik, to je 100% 🙂 😵

tatranka111
27. máj 2009

ahoj michalag 🙂

michalag
27. máj 2009

tatranka 🙂

tatranka111
27. máj 2009

idem sa asi najest...tak papa neskor

nikiarudi
27. máj 2009

miška ďakujem 😵 😵

donna11
27. máj 2009

..nebojte teu, misi, tatranka..aj na nas pride rad...a pevne verim, ze to bude coskoro... 🙂 🙂 🙂 ...

..niki pevne drzim vsetky prstiky, nech to dobre dopadne... 🙂

desmodka
27. máj 2009

ahojte zienky, gratulujem novym tehulkam, pekne sa to tu rozrasta, mam z vas radost 😀 😀 😀

donna11
27. máj 2009

...jeeeee ahoj desmodka..ako sa ti dari?? 🙂

desmodka
27. máj 2009

ahoj donna, no u mna nic nove, stale len cakame... este 2 a pol cyklu 🙂... vela tu toho pisete, vobec nemam prehlad co sa to tu deje 😕

donna11
27. máj 2009

...nooo, tak to ti uz hadam rychlo ten cas ubehne... 😉 ..co noveho??...no dokopy tu mame 4 tehulky - patka, niki, minix, janurka (hadam som na ziadnu nezabudla), ostatne sa poctivo snazime...aj rozrastat sa nam to tu zacalo..no a ja stale cakam, ci sa vobec mrcha dostavi, skusila som dalsi test a tienik tam bol, tak rano idem skusat, co to spravi, ci sa / zvyrazni.. 😖

michalag
27. máj 2009

ahoj desmodka 🙂 , tak nech vam to rychlo ubehne, aby ste mohli zacat snazilkovat 😉

pata31
autor
27. máj 2009

Ahojte....ahoj, Desmodka 🙂 no ty sa nacakas...ale hlavne, aby to malo uspesny koniec 😉
ja dnes vecer pucim..som zistila, ze ked mi je zle a nieco zjem, tak mi je lepsie na chvilku...tak pucim, aby mi nebolo zle...aj nanuk som si dala...a uz zase mi zacina byt blbo...no ale asi uz len mineralku budem pit, bo to takto budem jak slon onedlho 😕 😀 😀

donna11
27. máj 2009

...ahoj pati......mne to tiez moc nepreslo, ale teraz som si dala polievku a normalne mi lepsie ostalo...uz ma ani nenapina... 😀 ..
...ale ked ti mam pravdu povedat, ty mas teda riadne stavy.. 😖

teuflerin
27. máj 2009

ahojte babulky..tak ja utekam od vas idem do postele..inak to dnes nevidim..ahoooojte...a vela nepopiste:D

pata31
autor
27. máj 2009

ja som mala na veceru rezne 😅 😅 to bolo okolo piatej...potom neskor zemiacky so syrom, teraz nanuk...jojoj..keby som nemala ten hnusny pocit v ustach, tak by to bolo fajn...ale uz to zacina byt pravidlom, ze mi je vecer takto cudne... 😖
ale dnes ma aspon nepicha tak v krizoch 🙂
ved pockaj, este ti len zacne byt blbo.. 😉 😀 a zacnes mat chutky 😵

pata31
autor
27. máj 2009

Teu, bru nocku!
no dnes ide futbal, takze asi budem nutena ist sama pozerat telku do nasej izby 🙄
idem sa sprchnut este, tak sa majte pekne!

donna11
27. máj 2009

...jaaaj patiii!!..nerob chutky, ze rezne..mnaaaam...a syr...oooooo... 😲 😲 😲 ...ale aspon jednu vyhodu to ma, ze v noci sladko spis, nie??..s napapanym bruskom.. 😉 ...
..a myslim, ze to tak skoro nezacne.....ved rano sa dozviem... 😲

..teu tak dobru nocku.. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre