Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

kleopatris
11. mar 2009

no aj ja som len prezrela rychlo obrazky a skovala 🙂 aby sme nieco nezakrikli, tiez ju este necitam. Az potom, ked to bude aktualne, ale chcela som ju mat doma ako motivaciu pre moje vajicka a draheho spermijky 😀 aby vedeli co ich caka, ked budu posluchat 😀

evulik6
11. mar 2009

ahojte babulky...
tak uz som tu konecne... kym som prisla domov boli takmer dve hodiny, vsade kopu ludi a este som sa cestou zastavila v obchode na nakup...no hruza... ruky mam vytahane z tasiek ze az...

baby, testik som ocikala a nic z toho...takze som mala dobreho tusaka, ze ta svinucha dorazi.... no co uz... ideme dalej... 😉

evulik6
11. mar 2009

halo haloooooo no kde ste vsetky usli? 😀 😀 😀

pata31
autor
11. mar 2009

Evulik, tak to je skoda, to ma mrzi 😒 ale uz mas aj mrchu?
Ako srdiecko?

kleopatris
11. mar 2009

skoda evulik :( my uz sme sa tesili na prirastok do fora 😉

evulik6
11. mar 2009

pata nie este nemam mrchu... este nedorazila 😒 Joooj, tak som trosku aj sklamana, vies, prave mi pisala jedna kamoska, ona je v stvrtom mesiaci alebo uz v piatom, budu mat chlapceka... medzi nami v tehotnosti boli dva tyzdne, tak ma chytila zase depka, ze uz aj ja som pomali mohla vediet co to bude a taaak...
manzelov bratranec so zenou tiez cakaju mimi su v druhom mesiaci a vcera nam poslali mms zo sona, budu mat dvojicky...ach... tak to na mna nejako vsetko doladlo... som sa ovladla, lebo u nas bola mamina so sestrou ale bolo to tazke 😒

kleopatris
11. mar 2009

to ti verim ☹ ale neboj, ty budes tehulka az s nami spolu 😉 a budeme to prezivat vsetky tu a budeme mat krasne deticky a urcite sa nam vyplati na ne pockat 🙂

evulik6
11. mar 2009

kleo, dakujem, si zlata, vsetky ste zlate....no ked sa mi nepodari otehotniet do leta tak prcham na dovolenku...myslim ze to aj najviac potrebujem, vypnut, oddychnut si a zabudnut na vsetko zle co bolo ☹

kleopatris
11. mar 2009

no mozno to bude najlepsie a väcsinou sa to tam aj podari 🙂 budes vychutnavat slniecko, more, manzela a mozno .....joj tak by som ti priala
teraz prave moja kolegyna oznamila, ze caka baby....a ja sa nie 😒 a este sa ani snazit nemozem 😖 no,ale ona uz ma 35 a prve babo, tak si to asi zasluzila 😀 a urcite tiez vymodlila 🙂

evulik6
11. mar 2009

no to ano, ja to prajem kazdemu kto chce babatko...je to krasny pocit mat dietatko... a urcite sa vsetky dockame, niektore skor, ine neskor, ale dockame... asi sa fakt vyprdnem aj na cele meranie, iba ma to zbytocne stresuje a dava nadej ze mozno teraz... kaslem na to, budem to robit ako doteraz a ked pride tak pride...
Inak gratulujem ti k mrchani...super, aj som si myslela ze dnes alebo zajtra... no vidis, a mas po starostiach... 🙂

evulik6
11. mar 2009

pata, srdiecko je v pohode, vraj pracuje ako ma, tak je dobre...aspon nejaka sprava dobra 😀 😀 😀

kleopatris
11. mar 2009

dakujem 🙂
som velmi rada, ze uz dosla 🙂 ja meriam viacej menej teraz len kvoli mrche, lebo po tabletkach mam riadne rozhodeny cyklus, tak som chcela vediet, ale ked sa budeme snazit o babatko, tak asi uz nebudem...jednoducho naplanujeme tak, aby sme kazdy druhy den 🙂 aj ked sa manzelovi moc do toho nebude asi chciet a hotovo 😀 bud klapne alebo neklapne 😀 nemam chut to silit....

pata31
autor
11. mar 2009

tak to som rada, ze mas srdiecko v poriadku 🙂 inac to musi byt ozaj tazke pre teba, ked je tolko bab okolo tehu..ale aspon uz mas to jedno, ktore ti robi radost 😎 u nas sa uz kazdy vypytuje a podrypuje, ze kedy budeme mat my...bracho v sobotu pocas cesty autom na preteky dva krat, mala neterka zase povedala, ze uz chce sesternicu, bo ma len samych bratrancov 😀 😀 ...keby sa to dalo na povel spravit!

kleopatris
11. mar 2009

no, to by bolo super 🙂 povieme si teraz chceme a ono by to bolo 🙂 mne to pride hrozne nefer, ze ked clovek najmenej chce tak sa to prisasti a ked clovek velmi chce, tak to zase nejde 😒

evulik6
11. mar 2009

presne tak baby,... je to nespravodlive...ale nic s tym nespravime, zivot je uz taky nooo a babatka radi prekvapuju 😀 len zase neviem ako si mam vyhodit baby z hlavy...ach...aj pri prvom teho mi to trvalo skoro rok...hruza... ale da sa to...ked mi to stale nevychadzalo tak som to hodila proste za hlavu ze asi deti nemam sudene a zrazu buuum...asi tomu bude aj teraz tak... psychika robi svoje... musim sa sustredit na nieco ine, len neviem na co...asi na vyber dovolenky, asi sa do toho poriadne zahryznem a bude 😀

kleopatris
11. mar 2009

no to je super napad 🙂 uz len myslienky na dovolenku ukludnuju 🙂 skoda, ze my nemozme uz na dovolenke zapracovat 😒 no co uz 😖 ale manzelovi sa moc ta myslienka nepozdavala, ze co si vraj babatko pomysli, ze bolo pocate na plazi alebo v hoteli 😀 😀 😀

kleopatris
11. mar 2009

teraz som sa pytala a ta kolegynka uz ma 37 a cakali uz velmi dlho nez sa podarilo ....

evulik6
11. mar 2009

nooo chuda, ale hlavne ze sa im uz podarilo, len nech to dobre dopadne, lebo dnes nie je nic iste, bohuzial 😖

desmodka
12. mar 2009

dobre ranko

evulik ty si si kupila zly test???? mala si pytat ten z dvomi //.... no na buduce uz budes len taky kupovat 😀 😀
nic sa nedeje... ideme dalej
kleo podari sa vam pekne doma vo vlastnej postielke... 😝

evulik6
12. mar 2009

dobre ranko ....

nooo ta teta v lekarni mi dala pokazeny... je to dvojbalenie, tak urcite bude aj ten druhy pokazeny...asi by som sa ho mala zbavit.... 😀 Jasne ideme dalej, nic sa nedeje, len nabuduce uz testovat nebudem, az ked mi bude mrcha meskat aspon 3 dni...tak som to robievala vzdy a vzdy to bolo teho, tak som sa uistila ze taketo skore testovanie nema zmysel...aj som si to myslela ale tak zvedavost vyhrala... 🙂

desmodka
12. mar 2009

evulik je to super ze to beres takto... nic si nestratila... bude tu naraz vitaznych testov 🙂... mozno ten druhy nie je pokazeny... a nemerala si dnes rano???

evulik6
12. mar 2009

desmodka, mala som vcera depku, ale uz som sa z toho vyspala...ani nie tak kvoli tomu ze to teraz nevyslo, ja som s tym pocitala ze to teraz nevyjde, ale pre ine veci...to je uz teraz jedno....ideme dalej...
Dnes som merala a teplota klesla, takze test zrejme neklamal....mrcha sa bliiiiiizi 🙂

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

pata31
autor
12. mar 2009

http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
Bra ranko, baby...ja dnes zase taka ista teplota....

kleopatris
12. mar 2009

ahojte babulky 🙂

tak ja uz mam novy digitalny teplomer, ale ten mi ukazuje tiez kraviny a u manzela ukazuje spravne, tak sme dosli na to, ze asi teplomery budu ok a ja to asi neviem 😀 no co uz asi ostanem verna ortuti 😀

a ako sa inak mate? co nove?

pata31
autor
12. mar 2009

kleo, aj ja ostavam verna ortuti zatial...aj ked rano som zase pri tom zaspavala, bo som sa zobudila o 5:45, namiesto o 7.h....inac konecne sa blizi vikend a konecne ziadne preteky 🙂 mozem zacat pratat vo velkom 🙄 😀

kleopatris
12. mar 2009

no aj ja s nim vzdy zaspim a zobudim sa az pri opakovanom zvoneni budika s teplomerom v puse 😀

pata31
autor
12. mar 2009

ty meras v ustach...ale ja dole 😉 😀 tak to je sranda,ked tak pridriemem.. 😵

kleopatris
12. mar 2009

no aby ti tam neostal 😀

pata31
autor
12. mar 2009

😀 😀 😀

pata31
autor
12. mar 2009

no kde ste, baby? co porabate? ja som si akurat zensky cajik spravila 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre