• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
aj ja pijem akurat alchemilku :slight_smile:

prave sme boli na obede a teraz cakat na piatu :grinning:
12. mar 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja cakam na piatu :slight_smile: ...dnes nemam nejako prace, takze len kukam po nete... :sunglasses:
12. mar 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pracujem... akurat idem uhradzat faktury... dajte cisla uctov smykne sa mi aj vam :grinning: :grinning: :grinning:
ja cakam na 3 a konecne domov, dnes ma nejako beriem na spanok a mna to podbrusko nenormalne boli :angry:
12. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja tak :unamused: cely tento tyzden o nicom...totalna nuda
som si postahovala rozne clanky a idem citat...este 4 hodky musime vydrzat :confounded:
12. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tym historkam.. tak ja si meram teraz digi a dnes som s nim zaspala som ho nepocula pipnut :grinning:, iba drahy ma zobudil ze pipala si :grinning: :grinning: , s ortutovym som nikdy nezaspala
12. mar 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ooo..desmodka, tak to ti poslem to cislo uctu..aj fakturu ti mozem vystavit, kedze som zivnostnicka :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
inac aj mna obcas pichne v podbrusku a take mam jak nafuknute brucho...co by to mohlo byt?
12. mar 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna pichalo ked som bola tehu, na pravej strane... a tam aj bola nasa bublinka :grinning: ...
12. mar 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ze by sa nieco zahniezdilo? :confused: Ale to ma picha uz asi tyzden kazdy den trochu...no dnes je 10dpo...
12. mar 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz by malo byt zahniezdene... uz sa len mrvi :grinning: ...
pata dufam ze ty kupis dobre testy s //, bo evulik predali zle, mala by ich reklamovat :grinning:
kleo pridaj sa do debaty a nenud sa v praci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to aj ja dufam, ze len take mi predajuuu :grinning: :grinning: joj, este vydrzat do pondelka :confused:
inac jak som teraz zacal pit ten caj, tak som asi polovicu vypila a tak ma striaslo z neho a uz ani citit ho nemozem..bleee...musim to vyliat...
12. mar 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som teda uz tu :wink:

vidis pati uz ti smrdi aj caj :grinning: to bude mimi :grinning:
12. mar 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak mna uz podbrusko pobolieva len trosku, len vcera som myslela, ze od bolesti porodim :confounded: som manzelovi vravela, ze pokial ten porod takto boli, tak ani babo nechcem :grinning: a ten sa len usmial, ze ha ha to isto....
12. mar 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja neviem...bojim sa, ze to nebude pravda...ak nie, tak nic, ideme dalej a ak hej, tak super :slight_smile: ale nesmiem predbiehat, este do toho pondelka vydrzat...
12. mar 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
skor by som povedala, ze to este viac boli...ale zaroven to aj stoji za to, co? :sunglasses:
12. mar 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli a asi je to aj krvavejsie :grinning: ale zase na konci je uzasny vysledok, nie jak teraz :unamused: prd z toho, len bolesti
12. mar 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale aspon mas vies, ze mas cyklus ok... :wink: sa mi teraz o tom rozprava, ked nemam mrchu ted :dizzy_face: je to hnus...ja uz som tiez tolko krat nadavala...a chlapi taku bolest nepoznaju... :rolling_eyes:
12. mar 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
necitam po sebe...nejaky preklep mi tam ostal...mas vies :grinning:
12. mar 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak som si vravela, ze som velmi rada, ze ju mam a nemusim ist na injekciu jak vela bab po antine, ale na druhej strane by mohla byt taka mierna, kratka, bezbolestna :slight_smile: ale moj manzelik bol a je velmi zlaty, sa o mna tak staral...ja som lezala, on nakupil, navaril, upratal kuchynu...no poklad :slight_smile:
som mu aj nadavala, aj ked za to nemoze :grinning: ze orgazmus maju chlapy kazdy krat, deti mozu plodit prakticky kazdy den a este ani mrchu nemaju :grinning: a on len kukal a cakal az dokoncim
:grinning:
12. mar 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: tak to je ozaj zlaty, ked sa tak stara...a aj nadavky zniesol :grinning: :grinning:
ja som vcera mojho tiez prehnala, pretoze som chcela cajik, bolelo ma hrdlo a uz som bola v posteli a on na druhom poschodi, tak som volala na pevnu linku s mobilom, nech pride :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze existuju mobily :grinning: inak by si musela asi veeelmi kricat aby ta pocul :wink:

desmodka kde siiiiiii? my diskutujeme a teba niet :unamused:
12. mar 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oj, teraz ma tak zacalo zase pichat v pravom vajecniku... :fearful:
Kleo, sak to, ze by som musela kricat a on este pozeral futbal, tak to by ma aj tak nepocul... :pensive:
inac si pozerala vcera OTO? Dobre to bolo, az na zopar trapasov :grinning:
12. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Desmodka zapadla medzi faktury :grinning: :grinning:
12. mar 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj zeny, tii chlapi furt tu volaco chcu... hrozne s nimi...
ja mam porodne bolesti vzdy pred mrchou :grinning: ... ale bolest prefuku a kyretu je ovela horsia... uz to nechcem... uz chcem len rodit!!!! tam aspon na konci nieco bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ten moj teda nic... to je hrozne.. musim si ho prevychovat :sweat_smile: :sweat_smile:
12. mar 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani moj doteraz nic, ale odkedy planujeme babo, tak je uplne iny :slight_smile: tak aspon vidim , ze som si dobre vybrala :slight_smile:

oto som nepozerala, nemam SK kanaly :frowning2: ja musim len nemecke :unamused:

inak verim, ze ten prefuk a kyret musia boliet jak svina :confounded: a hlavne neprijemne a smutne :confounded:
12. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kleo, som zabudla, ze ty si v zahranici... :confounded: mozno to je niekde na nete...dobre som sa zabavila pri tom :slight_smile:
moj sa tiez kus zmenil od kedy planujeme babo...ale my mame take fazy...raz sa bijeme, inokedy cickame...inokedy sa ja hnevam na neho..a pod., isto poznate :wink: :grinning:
joj, ale tie bolesti musia byt ozaj hnusne pri kyrete a este aj psychika v kybli...
12. mar 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som ota nepozerala.. ja tieto hluposti nemusim... :grinning: mna to vzdy rozculuje, ze mohli aj inam tie peniaze pouzit co na to premrhali :sweat_smile:
moj je len chvilu poslusny ked mu poviem ale potom na to akosi pozabudne a znova to iste...
12. mar 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tiez som myslela, ze to bude hovadina, tie vysledky ma nejako nezaujimali, ale ten sprievodny program bol fajn...ozaj som sa rehotala ako uz dlho nie :grinning:
12. mar 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pozrela panelak a sup do postele :grinning:
12. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som musela chvilu futbal pozerat :rolling_eyes: ...manzel s ocinom su totiz v prevahe a kedze oni chceli futbal a mne sa nechcelo do druhej izby, tak som kukala...ale ma to prestalo bavit, tak som sa zdekovala...inac nase oblubene boli kriminalky, ale to nejako porusili, resp. neskoro davaju a len opakuju...a este dr.Hause je nas oblubeny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. mar 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a pozerate zufale manzelky? to je asi jediny serial, na ktorom momentalne visim :grinning:
12. mar 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok