• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
patka tak to uz zabal a chod domkov lenosit :wink: :slight_smile: ...ked mozes....prchni!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. máj 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja dnes idem trosicku skor o 15.15... takze uz iba hodku a pol... :slight_smile:
29. máj 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no taketo veci vedia potesit a najma v piatok :grinning: este som na to nezabudla ze dva a pol roka :grinning:
29. máj 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: v piatok chodim vzdy skor... kvoli zapcham...nech pridem domov v normalnom case...
29. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
este som tu...musim sefovi zavolat, ze chcem skor odist, aby vedel...aj ked je z PO, ale nahodou by prisiel a by ma nenasiel, tak by bol pruser :wink:
29. máj 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak volaaaaaaaaaaaaaaaj volaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj :grinning:
29. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusi tak to mas dobre vymyslene... :wink:
29. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: idem, idem, bo este jednu fakturu musim spravit...
29. máj 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okis teda tak potom ed tu nejaka uz nebudete vecer tka prajem prijemne straveny vikendik....
29. máj 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zusi, menim, lebo tato je sukromna, je to vlastne cele sukromne centrum a maju tam vsetko pokope. ja som chodila casto na uzv, kvoli tym mojim cystam a kazde vysetrenie vyzeralo, tak, ze pre papier k mojej dokine, ist na uzv, ktory ma stal mimochodom 10€, zaniest vysledky k mojej doktorke a tak dookola, navyse objednavanie na hodinu u mojej nefungovalo, iba za poplatok...takze toto bude pre mna ovela pohodlnejsie (aj co sa tyka lokality) a jednoduchsie. Navyse tato nova lekarka je aj porodnicka a ma velmi dobre referencie. :slight_smile:

Ja tiez dnes prcham skor, je koniec mesiaca a uz tu aj tak skoro nikto nie je. :slight_smile: Cez vikend tu nebudem, ideme s mm na moravu a tam nebude net, tak vela nepopiste nech to precitam :slight_smile: pekny vikendik babulky a vsetkym drzim palce :wink: ci uz v snazeni, alebo ocakavanie...papa
evi,tak potom budeme testovat spolu nie? :wink: a ty si kedy mala ovu,tak ako ja?
29. máj 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tu budem niekedy v nedelu podvecer...a dam vam vediet ze cooo.... :wink:
tak uzite vikendik co najprijemnejsie :wink: :grinning:
29. máj 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zusi, som zvedava uz teraz...aj ja tu budem asi az tak...

a haloo halooo baby, je niektora, ktora mala menzes ako ja, teraz? dostala som 24. 5. ...ze by sme sa spolu podporovali :slight_smile:
29. máj 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ty si ho uzi zusika,a vela stastia pri testovani ,drzim palce :wink: :slight_smile:
29. máj 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, maly ostane u starkej az do zajtra, ak sa podari :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
29. máj 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak miska drzim palceky...a zusi..tak ty nam daj hned vedeit dobre?

ja idem babukky na masaz ku kamoske..tak ptom napisem ahojte
29. máj 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, ja som dostala 22.5. takze mame skoro rovnako :wink:
teu, dakujem :slight_smile:
baby...po kolkych dnoch po ovulacii by mala stupnut bt? :unamused:
29. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jani, no den po ovulke by malo stupnut...
no tak som volala sefovi, ako v pohode, ale ze aspon do pol stvrtej mam vydrzat..ze keby nejaky zakaznici dosli...joj, ale ma este viac boli hlava... :rolling_eyes:
29. máj 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, hned po ovu by mala stupnut a uz sa potom musi drzat len hore :wink:
29. máj 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik baby:slight_smile:
29. máj 2009 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...poslednych 6 dni si meriam teplotu a pred styrmi dnami bola 36,7 a za dalsie tri dni klesla na 36,3 a dnes stupla na 36,6.je mozne ,ze som mala ovulaciu akurat vtedy,jak ma predvcerom bolel vajecnik velmi,takze teoreticky by teraz mala stupat nie?
29. máj 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, myslim si ze ovu mohla byt kludne vcera, ale ja by som sa este dnes pre istotu posnazila s muzikom :wink: .... a nemas nahodou graf?
29. máj 2009 o 15:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miska,grafik nemam na tom ff,ja mam doma taky super zosit co nam dali ked sme chodili na nauku pred svadbou,tak si to tam znacim,vsetko aj hlien atd... v tom ff sa vobec nevyznam
aaa,dnes urcite budeme sexikovat,to si predsa nenecham ujst :grinning:
29. máj 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby, este som tu aj ja, uz som myslela, ze pojdem, ale zacalo liat a nemam dazdnik...tak asi este chvilku pockam...normalne pozeram z okna na asfaltove parkovisko a jak na neho leje, tak sa z neho pari :confused: :grinning: :grinning:
29. máj 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak pekny vikend baby, idem ja, nejako prebehnem pomedzi kvapky :wink:
29. máj 2009 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj pati,maj sa krasne a nezmokni :slight_smile:
29. máj 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no som zase tu, lebo som nenastartovala :angry: :sweat_smile: tak musim pockat na nasich...
29. máj 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok