Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

evulik6
1. jún 2009

ahojte....nikto tu nie je?

janurka dakujem za podporu...uvidime ako to dopadne... 😉

evulik6
1. jún 2009

tak dnes sme mali taky pohodickovy den... doobeda sme boli doma, upratovala som a tak, potom som si chcela ist umyt vlasy a dat si sprchu ale nesla nam voda, tak sme isli k nasim a hodila som sprchu aj vlasy umyla, namalovala..hned mi bolo lepsie...no a potom od nasich k svokre, od nej sme odskocili na policiu dat maleho zapisat do pasov a potom sme isli pre maleho a domov buvat... No a ked sa maly vyspal tak sme sa napapali, hrali a isli pozriet sestru do baru, potom do tesca nieco kupit na zajtrajsi obed a finito...pekny den za nami... zajtra neviem co bude, mm ide zaniest auto do servisu, treba tam vymenit olej, ja uvarim obed , vyspinkame sa zase a pojdeme von ak nebude prsat... a v stredu by sme mali ist do Budapeste do ZOO a niekde na nakup ak vyjde...uvidime... taky celodenny vylet... len aby neprsalo... 😉

michalag
1. jún 2009

ahojte aj ja tu 🙂

januliatko1985
1. jún 2009

ahojte🙂 tak az teraz som sem dorazila,lebo cely den mi bolo blbo tak som lezala,v hlave sa mi tocilo,aj na zvracanie,mala som velmi nizky tlak,neviem asi z pocasia alebo co 😖
evi,drzim ti palce,aj ked teplotka ti klasa,ale nic nie je stratene,kym nemas mrchu 😉 a uzite si vylet do Budapesti,je tam pekne,len nech vam vide pocasicko.

no a mne sa teplotka moce okolo 37,uvidime nooo... 😉

takze ja som dnes prelezala skoro cely den ,az kym neprisiel svokor a konecne navrtal garnize,uz len musim vybrat nejake zavesy a bude to tu utulnejsie .

evulik6
1. jún 2009

ahojte 🙂
akurat som pozerala tu ich stranku na nete...tak vyzera to ze je tam super..uz sa tesim, len nech neprsi ☹

januliatko, mne bolo v piatok zle...z nicoho nic mi prislo na tycku a drzalo ma to asi hodinku, potom uz bolo dobre...ale to obcas mavam pred mrchou...
Myslim ze dorazi, ale dakujem ze na mna myslite a drzite palce...uvidime, dam vam vediet 😉

no idem si pozriet este postu a pojdem asi buvat... zatial sa majte krasne a ak uz nepridem tak dobru nocku zelam 🙂

januliatko1985
2. jún 2009

dobre raanko,je tu uz niekto?

ako ste sa vyspali?je celkom pekne rano takze sup sup vonku z postele a uzivat den 😉 🙂

reivka
2. jún 2009

ahojteee babule kde ste?

januliatko1985
2. jún 2009

ahoj reivka 🙂

som tu ale odskakujem,lebo umyvam vlasky a periem a ptom do prace o pol jedenastej.jooj sa mi ale strasne nechce.a co mas ty dnes v plane?

reivka
2. jún 2009

ja sedim v praci a pokukavam sem 🙂

zusika
2. jún 2009

aj ja som uz tuuu... 🙂 januliatko...no aj mne sa tyzden predtym ako som zistila ze // stale tocila hlava a bolo mi zle... a som si myslela ze tlak a pocasie... no nieeee.. nebolo to tak, ale inak... tak drziiim palciaky!!! 😀
Evke zavidime ze si uziva tento tyzden s manzelikom... aj vylety...aj ja by som rada... ten moj si o tyzden sice berie dva tyzdne dovo..ale nie kvoli mne..ide u jeho rodicov prerabat dom..takze z neho nebudem mat vobec nic... len co bude chodit domov neskoro, unaveny a mrzuty..ved ho poznam... a vobec sa na to netesim... ☹
ale aspon uz od neho nemusim chciet poctive snazilkovanie 😀

pata31
autor
2. jún 2009

Ahojte, ja som uz tu.. 🙂
Minix, mne poslednu dobu je dobre len rano, ked sa najem, a tak pol hodky po ranajkach mi zacne ten hnusny pocit v ustach...teraz som si dala uz aj zuvacku, ale ani to mi nerobi dobre...jaj a vcera vecer, to bolo zase...som si dala na veceru kyslu kapustu so zemiackami...mnam, tak to mi bolo dobre asi pol hodky a potom to zase zacalo...tak som skusala, co zaberie...vianocka s maslom nie - to som mala strasne horku chut v ustach...potom som si dala chlebik s kyslou uhorkou...tak to mi zase na chvilku zabralo...asi na 10min 😀 a potom len voda, voda, pak sa to nedalo vydrzat, tak bake rollsy-to trochu zabralo 😀 takze mi zaberaju kysle veci a aj slane 😵

Evulik, tak to mas super, ked mas manzelika doma a idete vyletovat 😵 mm si tiez berie dovcu na stvrtok,piatok, ale to ide robit zavlahy jednemu panovi..a ja budem tiez v praci, takze ziaden oddych nehrozi 😅

reivka
2. jún 2009

pati inak na nevolnosti vraj zabera zazvor, tak to skus v DM vraj predavaju zazvorove cukriky a zaberaju volakde som to tu citala a este su aj take lizatka na nevolnosti http://www.mojalekaren.sk/gravipop-nevolnost-v-...

zusika
2. jún 2009

ano, mne zase kamaratka hovorila o zazvorovych keksoch, jej to pomahalo... takze sup-sup nakupit zazvor v kazdej forme

pata31
autor
2. jún 2009

zazvor? to som este v zivote nejedla 😅 ...idem sa na to kuk 😵

reivka
2. jún 2009

no inak ja sa chystam že ak zostanem tehu tak si nakupim asi všetko zazvorove, lebo to ste nezažili ako ja tyčkujem ked som tehu, aj injekcie som na to brala ani nezabrali, ani čipky 😝

michalag
2. jún 2009

Dobre ranko babenky 🙂 😉 ,

januliatko1985
2. jún 2009

zusika,aj mne to napadlo,ze to mozno z toho,ze asi tehu,ale nechcem predbiehat nic,tlak som mala velmi nizky najprv poobede 100/60 a vecer potom 96/62,ale ja nezvyknem mat nejak extra vysoky ale vcera mi bolo fakt na prd 😅 😀
dala som si kavicku nech sa mi trosku dvihne,ale len taku slabucku a vela milieka tak to pomohlo a musela somsa premoct bo prisli svokrovci,tak nech nevidia,ze mi je zle,hned by sa p ytali,ze co je vo veci 😀

januliatko1985
2. jún 2009

ahoj miska 😉

zusika
2. jún 2009

reivka, ved nas uz tolko nestras.... ☹ mozno ani ty uz nebudes na tom teraz tak zle.... ja verim te bude vsetko OK... 22.6. idem na Depeche Mode..dovtedy musim byt OK.... a potom uz nech sa deje co chce... 😎 to budem asi tak 10tt... autosugescia baby!!!

pata31
autor
2. jún 2009

uf, Reivka, tak to som na tom teda ozaj dobre este 😅 skusim v lekarni tie lizatka zohnat 😵

pata31
autor
2. jún 2009

ahoj, Miska, ako teplota dnes?

idem baby na chvilku prec, idem si kupit sijaci stroj 😉

reivka
2. jún 2009

baby ale pre vas to môže byť povzbudenie ako ste na tom dobre ked niekomu ako napr. mne byvalo tak hrozne.... no každy den som chodila na injekciu .......... a nezabrali 😀 takže sa mate dobre a dufam že aj ja sa už teraz ked budem tehu budem mať dobre 🙂 verim tomu

michalag
2. jún 2009

tak ja som dnes ako ..... v noci som k malemu vstavala kazdych 45 minut lebo raz chcel deku, potom zase perinua trvalo to do 3:30. potom sa mu konecne podarilo spat az do rana

patka, v noci ma dost bolelo v podbrusku a okrem vstavania k malemu som sa budila aj na toto, ale podla teploty to vyzera ze ovu bude bud dnes alebo zajtra, tak neviem co to znamenalo 😨

pata31
autor
2. jún 2009

Miska, takze zase stupla teplotka? zaujimave...a v ten den, jak si nameral tu vyssiu teplotu, nevstavala si skor alebo neskor?

no tak uz mam sijaci stroj, teraz este musim reklamovat reklamaciu - lebo sme v reklamovali jeden matrac, ze je kratsi o 3cm ako druhy a vcera nam poslali nahradny, len som zistila, ze je to uplne iny typ 😠 a navyse je nejaky nepodarok, sa vobec nenafukol hned po vybrati z vakuoveho obalu...ten potah na nom je uplne taky volny...este ze nam nechali aj stary matrac zatial 😅

michalag
2. jún 2009

patka a co ides sit?

v ten den ked bola taka vysoka, tak som vstala o 1,5 hodky neskor, takze tu teplotu beriem z rezervou a ked tak ju vymazem

pata31
autor
2. jún 2009

Miska, tak to moze byt aj tym neskorsim vstavanim 😉 lebo som pozerala aj na ff, ale tam si mala rovnaky cas merania...

no a co budem sit? co pride...skracovat nohavky hlavne...ale hlavne som chcela stroj, ze ked budem na materskej, tak chcem skusit ten patchwork, tak uvidim, ci sa nieco podari 😉 😀 inac my sme stale mali stroj doma, ale teraz si segra zobrala so Belgicka, takze nemame a ked nieco treba, tak do susedy musim chodit...tak uz teraz mam aj ja 😵

michalag
2. jún 2009

to som sa asi pomylila a ani som si to nevsimla 😝 😀 , idem si to napravit 😉

tak to sa nudit urcite nebudes 🙂

zusika
2. jún 2009

aha...hladala som o tom zazvore cosi a co som nasla... http://www.alinka.sk/c/bylinky-vhodne-pocas-teh...

zusika
2. jún 2009

a uz posledna... pati...nevolnosti.... .http://www.priznakytehotenstva.sk/nevolnost-zav...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre