• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
tak mozno ti aj povie ze sa blizi ovu :wink:
2. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ma mrzi s tymi cystami, su to nezmari :unamused: :angry:
2. jún 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nooo, som fakt velmi zvedava, ze co mi povedia...sa aj trocha obavam :confounded: no ved vidime zajtra...
boooze, sa mi nechce sediet v praci...a to este 3 hodiny...aaaaach

dnes ideme zase pozriet moje buduce krstniatko, ma 2 mesiace, ale narodil sa predcasne, takze v podstate ma len 3 tyzdne :dizzy_face:
2. jún 2009 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, no co porabate? ja sa zase ucim anglinu...dalsiu temu :sweat_smile:
2. jún 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes tu je mrtvo pati..tak sa pekne uc... :slight_smile: ja balim... pekny vecer vsetkym prajem!!
pa zajtra
2. jún 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som sa uz aj doucila :grinning: tak aj tebe pekny vecer...ja tu budem este 40minut :rolling_eyes:
Kleo a co je s tebou????
2. jún 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky..tak ja osm konecne dorazila..ako sa vsetky mavate?co mate nove?ako sa citia nase tehulky???evulik ja si aj tak mylsim ze ta mrcha dorazi u teba az za 9 mesiacov, neivem preco mam taky pocit...sak uvidime...ja sm sa akurat vratila od malej, od toho drobca sa tak tazko odchadza, uz aby osm mala svojho....je strasne podarena...a dokonca som bola u nej aj s neterkou, tak to bol dnes za tazky den..dve deti na krku..hhe...som si to aspon vyskusala
2. jún 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak babulky mne to asi tento mesiac nevyjde.....podla grafu je to asi anovulak :frowning2: :frowning2: :frowning2:
myslíte, že o prejde samo alebo mam ist na gyndu?
2. jún 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tatranka tak do tohoto sa ja ani nevyznam.....tak ti neporadim..babulky opustam vas na chvilku zase, ideme ku priatelovym starkym, tak vecer...papa
2. jún 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky baby, minule ste sa bavili o krvných skupinách ...toto som našla... :wink:
http://www.mirates.cz/item_list.asp?category_id=11
2. jún 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak som vas prisla pozdravit a popriat pekny vecer a zajtrajsi den bo ideme na vylet takze hned rano o 6tej vyrazame a prideme ani neviem kedy, ale urcite az vecer a to pojdeme rovno do postele...
Tak sa mi majte krasne, budem na vas mysliet a potom vam zreferujem ako bolo... papik
2. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tatranka, nemusis ist na gyndu...je to uplne normalne ze si mala anovulak, keby sa ti to stalo aj buduci mesiac,tak az potom chod... :wink:
2. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, tak si to tam zajtra poriadne uzite :wink: :wink: :wink: :slight_smile:
2. jún 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....tak vidim ze tu nikoho neni tak frciiiim off...pekny vecer este prajem..tak zajtra
2. jún 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky vsetkym bruuu nocku :wink: :slight_smile:
2. jún 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo... zeby konecne prva?? pekny den vsetkym!!
3. jún 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, bre ranko! :slight_smile:
3. jún 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes mi je nejaka zima...uz nech sa radsej otepli, aj ked potom zase nadavam, ze mi je horuco a ze sa potim :sweat_smile:

Evulik, trosku ti zavidim ten vylet, my sme uz dlho nikde neboli...naposledy na nakupy v PL :rolling_eyes: :sweat_smile:

Zusika ako mas? mne vecer zase bolo blbo :unamused: musim dnes ist do lekarne a ten zazvor pozhanat...
3. jún 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky :slight_smile: ja som včera bola s deťmi v plavarni a potom v takej reštike kde varia maxi zdravo, dali sme si take kurčiatko v kukuričnej muke a kličky :grinning:
3. jún 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vau, Reivka...pekny program si mala :dizzy_face: ...a skoda, ze taku restyku nemame aj u nas, to by som tam urcite chodila :wink:
3. jún 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...a revika, chalani ti to jedli?? inak aj ja som si vcera na veceru robila marinovane tofu a sparglu...musim sa ucit jest pekne zdravo...zacinam aj so zeleninou...co nie je moja silna stranka... ale da sa to... takze napredujem...
a mam sa dobre..vsera som bola nejaka ubolena... cele dni len sedim a asi to brusku nebude robit dobre :frowning2: takze budem akoze chodit castejsie na WC..v ramci prechadzky...ale to bude chodit asi aj tak dost casto :grinning:
a ty Pati? lepsie? inak ja som uz tiez dala teraz na seba sveter...mam zimu aj v kancli...akoze prikurovat si v juni to je sila...ale musim aj to...ved nemozeme byt chore...
3. jún 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som si myslela že aspoň raz za čas sa zdravo najeme :slight_smile: a potom sme boli ešte na zmrzku :grinning: v tej reštike v jedalnom listku maju ku každemu jedlu popis že načo je dobre a mali tam nejaky plesnovy syr a k nemu napísane že "pre tehotne mamičky radšej niečo iné"
3. jún 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mileneeee... :slight_smile: v Nitre?? kde??
3. jún 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahooooojte..som spat... :slight_smile:
...zusika gratulujeeeeeem.....tesim s tebou.. :wink: ..tak ako ste sa tu mali??..v nemecku bolo ozaj pekne, som si to uzila...vcera som bola u lekarov, internista ma teda naramne potesil - som mu vravela o problemoch s bruchom, ze mi byva dost zle a pod a on nato - "drzte dietu"!!!..skoro mi oci vypadli, ze dobre (hlavne ze ja mastne ani nic pod nejedavam, tak rozmyslam, z coho bude pozostavat moja dieeet :confounded: )..no a zenska mudr ma prehliadla, nieco sa jej zdalo, tak mi zobrala aj krv a zajtra mam vysledky...to som velmi zvedava..ale skor cakam negat - mam taky pocit..ale neva... :wink:
..ale predo mnou bola jedna baba, kt sa snazi otehotniet, chuda ze uz 7x bola na umelom oplodneni a opat sa nepodarilo a ze jej ostava uz len jeden pokus....normalne mi z toho az zle ostalo... :unamused:
3. jún 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusi ano vola sa to Svetluška na pešej zone :wink: je tam aj pieskovisko
3. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
donna ja som zvedava strašne ake budeš mať výsledky, či si tehu lebo to tu ide tak pekne radom, každá otehu
3. jún 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..reivka tak to aj ja!!...uz ma ozaj nebavi byt stale v neistote.... :unamused: ..raz tak, potom zas inak.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooojteeee babenky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,,
3. jún 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj donna..no dnes rano som veru na teba myslela ze sa hadam uz aj ouves...a dakujem... :wink:
no snad budes mat dobre spravy... ja idem v pondelok...volat tam ze tera mrcha neprisla a ze mam pozitivne testy a ona teda ze zopberu krv a ked bude pozitivny vysledok tak urobime dalsie vysetrenia a ked bude negativny, tak sa musim popradit s doktorou..no a ja ze akoze negativne, ved to bude pozitivne a hotovo..tak sa zasmiala..ze ved jasne, ze cakame iba dobre spravy... bol to taky mily telefonat, ale trosku to aj mna zneistilo..ved mam 2x // ..este urobim test v sobotu.. (nech ho miniem, ved na co mi je uz teraz?)..
takze donna.bude to dobre? a ako sa citis? testovala si este aj teraz niekedy? mrcha neprisla..vsak?
a reivka..no tak tam do tej restoky ja teda urcite zajdem.... nezlozia ma ceny?? :sunglasses:
3. jún 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusi nie je to uplne normalne s cenami :sunglasses:
veru donna urob test :wink:
3. jún 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok