Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

minix
4. jún 2009

ja som dnes sama doma, pridem, upracem najvacsi bordel a relaxujem. Sestricka u zubarky ma dnes specialne upozornila, ze este dva mesiace nemam robit NIC🙂 tak som si to zobrala za sovje.

zusika
4. jún 2009

no to je dobra rada 🙂

janurka
4. jún 2009

zusi ja už ´mam nejake vecičky doma, ja mam z toho hroznu radost a tak isto sme niečo dostali akože na MDD 😀 a ja na to neverim. sestra tak isto mala vecičky doma skoro aj kočiarik už mala doma od 4 mesiaca takže neverim tomu

janurka
4. jún 2009

ked sa ma niečo stať tak sa to stane či už vecičky doma budu alebo nie...

pata31
autor
4. jún 2009

baby, mna dnes nejako trapi babenko, resp. uz od vcera vecera, ma picha v podbrusku, ale tak nejako inaksie...dufam, ze je to ok.. 😕
akurat pucim jahody popucene a s cukrom 😉 mnamky 😵
ale idem sa uz anglinu ucit, bo dnes vecer preberame dalsie temy na skusku..

janurka
4. jún 2009

pati tak zbehni na pohotovosť a budeš si na istom ... radšej nič neriskuj ked sa ti to zda ine...

minix
4. jún 2009

pati, to bude pocasim, aj mna natahuje kadejako....asi rastie. 🙂))

pata31
autor
4. jún 2009

Janurka, ma nestras 😕 😅 ...uvidim do zajtra a ked, tak pojdem za mojim dr rano...

janurka
4. jún 2009

oki pati ale radšej 20 krat zbytočne ako raz neskoro

pata31
autor
4. jún 2009

Janurka, keby ze mam krvavy vytok, tak bezim okamzite 😅 myslim, ze vtedy by to bolo vazne...

zusika
4. jún 2009

ziadna panika Pati.... !!! fakt sa mozno iba natahuje nieco.... jasne ze keby to bolo akutne utekaj...ale netreba sa prehnane vsetkeho bat, nie?
lebo potom bude mimi bojko... 😉 drzim palce nech sa ti polepsi..po tych jahodach..ja som dala pol misky ceresni a teda nie je mi bohvieako... 🤐

minix
4. jún 2009

ja som si takisto povedala, ze akekolvek natahovacky ma neprivedu doktorovi, lebo budem ako hypochonder, iba extremne bolave a kedby som zbadala krv, tak som tam okamzite. 🙂)

ceresne, dala by som si! 🙂

zusika
4. jún 2009

poslem mailom??

minix
4. jún 2009

nechcem zlisovane. 🙂

pata31
autor
4. jún 2009

no uz to trochu preslo...bola som sa vycikat, aj ked len trosku a to pomohlo, takze asi tlaky zvnutra to sposobili...aj ked ma popichava od vcera, tak asi sa to len takto zintenzivnilo kvoli mechuru...
aj my mame ceresnicky, doma, na strome 😀

teuflerin
4. jún 2009

ahojte babule..tka som uz koínecne tu....mam to jednu skusku za A a druhu za B..tak som cela prestastnaaaaa...inak vitam novu clenku...co nove nase tehulky?a ako sa vsetky mate?a inak co ta DONNA????jako to ze nedala vedeit?

pata31
autor
4. jún 2009

Teu, blahozelaaam! super, si sikulka! 😵
neviem, preco Donna nedala vediet...ved ona napise..
ja tu budem este 10min a padam na bus..

teuflerin
4. jún 2009

hej, tak sa tsis domov, co?polezat si..sa dnes teda moc nenamahaj, ked ti je trochu blbo..aby sa nedajboze cosi nestalo moja..a dakujem hhe..som na seba celkom pysna:D

pata31
autor
4. jún 2009

rada by som si lahla, ked pridem domov, ale nestiham, bo sa najem a utekam na anglinu 😒 az vecer padnem death do postele... 😅

teuflerin
4. jún 2009

no hej ael tak si davaj pozor patka dobre?

teuflerin
4. jún 2009

babulky opustim vas na chvilku....

michalag
4. jún 2009

teu, blahozelaaam, ja som vedela ze ty si sikulka 😉 😵

teuflerin
4. jún 2009

caute baby vy ste tu nikto neni?michalag dakujem..ty si asi teda miska ze?aby osm ta pekne po mene mohla volat...a co ta DONNA????

michalag
4. jún 2009

teu 🙂

donna, tak coooo, hmmmm???

michalag
4. jún 2009

idem kukat Ordinaciu, Panelak a popri tom sa venovat drahemu 🙂 😉 , ale este sem urcite nakuknem 😉 🙂

teuflerin
4. jún 2009

jasne ja som tiez tu ale mam pustenu telku..tak ideme cakat na donnu????

teuflerin
4. jún 2009

vidim ze tu nik neni tak idem aj ja off..dufam ze ked sem zajtra pridem vecer tak sa dozviem len same dobre spravy..ahojte

evulik6
5. jún 2009

dobre ranecko babulky....
ako sa dnes mame? ja som vcera vecer isla maleho uspat a zaspala som aj ja...som sa zobudila az o tretej a ani v pyzame som nebola 😀 tak som sa vyzliekla a pokracovala v spanku do rana...vcera mi pobede bolo na nic, strasne sa mi chcelo spat, unavena som bola tak vecer to na mna dolahlo...

no co je s tou donnou? som zvedava...dufam ze je ok 😕

miska ako sa mate s malym? moj je nejaky ufufnany, sopliky nema, ale akoby nostek upchaty, musim mu nieco naordinovat chudatku, tak tazko dycha 😒

bibi24
5. jún 2009

dobre ranko...aj ja som tu 🙂 dnes sa mi nic nechce 😀 tu je na figu pocasie...bleee...
Uz aby bolo poobede, pojdem domov oddychovat, navarit nieco dobre na veceru (inak, mozete dat tipy 😉 ) a dam samu seba do poriadku, kedze zajtra ideme na svadbu 😵 Takze sa tesim na poobednu pohodicku 🙂

evulik6
5. jún 2009

ahoj bibi, tak budes mat taku pohodicku pobede....inak ani ja neviem co budem varit...asi spravim rizoto s kuracim maskom... neviem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre