Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

bibi24
5. jún 2009

inaaak evulik, rizoto nie je zly napad....ja mam taky novy recept na tekvicove (aj ked predtym som na tekvicu povedala vzdy fuuuj a to som ju ani poriadne nejdla) s parmezanom a je to fakt dobrucke 🙂

evulik6
5. jún 2009

ano? ja tekvicu nemusim veru... vlastne som to este ani poriadne nejedla ale vobec ma to nelaka ochutnat.... ale moze to byt fajn s tym parmezanom...

no idem ja bibi, snad sa sem este dnes dostavim...moj mm je zase v praci, aj ked ma dovu, musel ist nieco vybavit...ide ma porazit z tej jeho roboty... 😠

reivka
5. jún 2009

ahojte babulky, ja som dnes zostala doma, o chvilu idem kadernicke dat sa ostrihat, potom pre fotky a tak..... 🙂
hej donna, kde si, žiješ? teraz neviem čo si mam mysliet, či sa teší niekde sama z tehu alebo smuti kvoli zdravot. problemom, nahána nám strach čo?!

zusika
5. jún 2009

ahojte...ale donna je silna zena...to zvladne!! nech je to vsak cokolvek, DAJ VEDIET.... a aj ked nechces dat ved aj tak napis a nebudeme to rozoberat, vsak?!
ved nam je tu smutno....
Reivka, tisko zavidim volno...ale ved snad ja dnes nebudem mat zly den...juuj a vcera vecer ma tak lamalo v aute a skoro som zaspalaa...bolo cca 17.0..ze zleeee... 😎

bibi24
5. jún 2009

Tak papa evulik a pekny den tebe, aj rodinke 🙂 Moj mm je tiez taky, on hrozne dlho pracuje a kolkokrat aj doma po veceroch ☹ ale uz som si zvykla, co uz, ked je taka doba...
Reivka...tebe je ako dobre, ze si doma uzivas pohodicku 🙂 ale ved aj budem tiez onedlho, dnes som tu zase len do 14tej...jupiiii...A ta Donna...no veru, aj ja na nu myslim...ale je to zvlastne, ze sa neozvala....

pata31
autor
5. jún 2009

Ahojte..tak som tu..vcera to pichanie celkom preslo...ale nastal u mna iny problem, dost neprijemny...kedze som vcera mala nejaku tvrdu stolicu, tak som fajne pucila vecer, az mi vysla zila 😅 😔 😔 joj, som sa zlakla hrozne...ocino ma sprdol, ze nesmiem tak tlacit, a ze si musim upravit stolicu...tak som si este vecer dala susene slivky, zapila mliekom, teraz popijam dzus, rano som tiez mlieko pila s musli, tak hadam mi to pomoze...a ze sa mi to nezhorsi, bo to by mi museli asi operovat a to si neviem predstavit teraz v tehu...a isto s tym budem mat problem pri porode, bo aj svagrina si kus vytlacila pri porode 😔

zusika
5. jún 2009

juuj pati, neprijemne...ale no fakt, ved jezd radsej castejsie a menej...aby telo stihlo spracovat....
a skus nejake acidko, upravi ti travenie... ja mam uz jedno za sebou.... 😉

pata31
autor
5. jún 2009

Zusika, ved jem mensie porcie a castejsie, aj vela ovocia...tak nechapem...a acidko mi teraz vobec nejde, pred tym som pila...ale jedna baba mi odporucila nejake psylium, tak skusim v lekarni kupit...a sa vrhnem aj na ceresne a budem ich zapijat vodou asi 😉 😀 😀

reivka
5. jún 2009

pati čitala som že pomôžu lanové semienka ale treba ich zapiť dostatočným množstvom vody, môžeš len dúfať, že sa ti to pri pôrode nezväčší

reivka
5. jún 2009

no zatial pa, musim letiet, som objednana na 10.00 kadernicke

pata31
autor
5. jún 2009

Reivka, tie semiacka som aj ja citala, ale zatial som sa k tomu nedostala, no ale teraz uz som nutena 😅
tak pekny den! 😵

suzi81
5. jún 2009

Ahojte baby, mne dnes teplotka stupla na 37, co ma tesi 🙂 takze stale dufam. Vydrzala som netestovat, ale asi skusim zajtra, to uz budem 13 alebo 14 DPO, tak snad by uz nieco mohlo byt vidiet.

suzi81
5. jún 2009

A k tym lanovym semiackam, ja si ich davam do musli kazde rano a naozaj to pomaha.

pata31
autor
5. jún 2009

Suzi, super teplotka 😉 drzim palceky, aby to bolo ono!
inac aj ja mam v mojom musli tie semiacka... 😵 ale ho nejem kazdy den, bo nemam vzdy na to chut... 😅

zusika
5. jún 2009

suzi...nooo pekne.... som zvedeva.... 😉
ja sa chystam v sobotu nakupit nejake ovocne caje a zohnat niekde nieco zazvorove...mame taku bio predajnu..tak tam tusim maju tie keksiky..ze ked to na mna pride, nech som ready... 🙂
a reivka, budes kocanda... ? nove vlasy... juuj...no ale mi ze povedzte drahe moje... moze ist tehu na melir?? lebo by som aj mala a terat enviem co..moje karednicka bola tehu a farbola skoro az do porodu..a bola OK..taaak ja neviem....??

bibi24
5. jún 2009

zusi, no ja ti neporadim, neviem 😒
babyyyy, zmenila som si foto 🙂 moze byt? 😀

bibi24
5. jún 2009

inak, my sme si vcera vybrali aj zaplatili dovolenku, ideme na sardiniu 😵 ja taliansko milujem a na sardiniu som vzdy chcela ist, tak sa uz teraz tesim....navyse, ak to nevyjde tento mesiac, tak nabuduci budem mat ovu prave pocas D, tak mozete snazilkovat o dusu 😀 cele dni...hehe

zusika
5. jún 2009

no vobec ta tam nevidim...ta wedding bola pekna 🙂

pata31
autor
5. jún 2009

Zusika, ja mam zazvorovy cajik a po veceroch popijam...asi aj trosku pomaha 😉 vcera mi bolo celkom ok aj vecer...
a podla mna mozes ist na melir, sak to by nemalo byt nejake agresivne...aj ja sa chystam si dat nejaku farbu novu...ale u mne dlho trva rozhodovanie, ze ktoru farbu 😀 tak hadam do mesiaca sa rozhodnem 😵 😀

suzi81
5. jún 2009

dnes mi je tak divne zle, ale to uz som asi hypochonder, uz sa asi moc vsimam. Este k tym ranajkam, ja si tie semiacky davam osobitne, robim si taky mix, ze ovsene vlocky, lanove semiacka, musli - najlepsie cokoladove a to zalejem mliekom a dam tam este lyzicku granka. To su pre mna idelane ranajky, zasytia ma a nie je mi po nich tazko. A ked si dam inokedy nejake pecivo, tak uz mi to nerobi dobre.

zusika
5. jún 2009

tie lanove semiack akoze na zili..alebo celkovo travenie? inak olejniny celkovo robia dobre....

pata31
autor
5. jún 2009

Bibi, aj ja milujem Taliansko..a tuzim ist do Benatok a na Siciliu... 🙂 ale to este asi trosku potrva, kym sa tam dostanem 😅 takze trosicku ti to zavidim, ale si to pekne uzi, aj s plodenim 😉 😵
Zusika to je na travenie...a pred porodom asi mesiac, treba papat ich viac, lebo robia taky dobry hlien, aby babatko pekne vyklzlo vonku 😉

suzi81
5. jún 2009

Ano na travenie, neviem ako, ale funguje to. Kedysi som tiez mala dost prblemy, ale po naordinovani si tychto ranajok je vsetko tak ako ma byt.

desmodka
5. jún 2009

ahojte zienky... len na skok.. nove tehulky????

zusika
5. jún 2009

ahoj desmodka.... noooo...mozno....mam // ale este nie potvrdene od lekara... takze v pondelok uvidime.... 😉
chodis nas sem skontrolovat, ze ako sa dari? 😀 a ty ako?

pata31
autor
5. jún 2009

Ahoj, Desmodka 😵 Ako sa ti dari?

desmodka
5. jún 2009

ahoj zusika, no paradicka... pekne sa to tu rozjizdi 😀 😀 , ziadna ma tu necaka do augusta.. to ste teda kamosky 😀 ☹
ja sa mam celkom oki... chystave sa s drahym do egypta v auguste (plodit) 😀 😀 😀 tak uz mam hlavu len na dovolenke

bibi24
5. jún 2009

Pata, ano taliansko je moja srdcovka 😵 ja som bola na sicilii 2 krat, naposledy v septembri na svadobnej ceste 😵 Neboj, aj ty sa tam este dostanes, urcite...ty sa teraz tes z bruska...ja by som kvoli tomu aj tu dovolenku vymenila 😉

pata31
autor
5. jún 2009

jej, Desmodka, no super, ze idete na dovcu! 🙂 aspon myslis na nieco ine, ze? ako budes plodit v egypte? 😉 😀

Bibi, ja som bola v Aoste, to je uplne v tom cipe pri Svajciarsku-Francuzsku...a tam je krasne, mame tam znamych, tam som sa naucila aj po taliansky... 😵 a ja dufam, ze sa raz dostanem na Siciliu, teraz mi to vobec nevadi, ze ani na dvocu nepojdeme, brusko je dolezitejsie 😵

zusika
5. jún 2009

baby nedrazdite dovolenkami....ked ja teraz nejdem nikde... ☹ milujem Egypt..ale tak mozno o dva roky....skor sa asi dovo nepodari, ked bude mimi este mini... 😀 ale su tie dobre ceny aj pre ddeti, tak sa to isto da...a stale mi chodia nejake last minute ponuky na mail, ze mozno sa rozhodnem na poslednu chvilu ...aj ked ist niekam tehu a sama - teba s kamaratkou...to nie je prave najlepsie napad, ja viem... aaaach...este ze mame zahradu a ja sa mozem slnit aspon tam.... 😎
tak uzite aj za mna.... a pekne snazilkujte!!!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre