• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
autor
Ahoj, Miska...takze ovulka este nebola? :confused:
Zusika, saunu netusim, ci sa moze...ale to je asi moc teplo, tak by som neriskovala... :sweat_smile:
5. jún 2009 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj miska, ako sa mate?
5. jún 2009 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. jún 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no super, tak aspon do sauny sa da ist :wink: :grinning: :grinning:
5. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
patka, ja som si myslela ze vcera bols ovu, lebo krcok, hlien 3 dni predtym a aj vcera, ovu test pozitivny (teda aspon myslim) a dnes mi oci skoro vyskocili ked som videla tu teplotu
5. jún 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi, my sa mame dobre :slight_smile: .... Samiho som rano zaniesla ku starkej a o 17:15 idem prenho :slight_smile: .... a vy???
5. jún 2009 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak mozno je dnes ovu a zajtra ti uz bude stupat teplotka, ked si mala aj test pozitivny... :wink:
5. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my v pohode... ale uz musim ist od vas...mm uz frfle ze si ho nevsimam...och ti chlapi...tak sa majte pekne... ahojte :slight_smile:
5. jún 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pati, asi hej ... este dnes skusim draheho znasilnit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
evi, tak ahoj :slight_smile:
5. jún 2009 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
znasilni miska :grinning:

papa
5. jún 2009 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusika na tej stranke asi nevedia že výživa sa nepíše s i :grinning:
5. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
fly, ani som si to nevšimla...tak som šla kuk ešte raz a ozaaaj...hruuuza :grinning:
5. jún 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj, ma zacala hlava boliet :rolling_eyes: chcem spat :pensive: a to som dnes este dohodnuta, ze idem s kamoskou von... :sweat_smile:
5. jún 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz...dolezity je obsah... este hladam nieco o virivke...lebo mozno pojdem predsa na dovo...Casta Papiernicka..na tyzden...s kamaratkou...a nech sa nechat rozmaznavat... :grinning:
5. jún 2009 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lázně a těhotné ženy - relaxace
Každé lázně mají jiné zaměření a nabízejí odlišný program (např. se zaměřením na srdce, dýchací cesty, páteř).
Nastávající maminka by se měla zaměřit na lázně, které mají rehabilitační a odpočinkový charakter a jsou zaměřené univerzálně.
Těhotná žena se nemusí bát ani masáží, které uvolní bolesti pohybového aparátu.

Mnoho lázeňských pobytů nabízí odpočinek v sauně, ale ta se v těhotenství nedoporučuje.

Naopak vhodný je pobyt ve vířivce, plavání.

http://www.mineralfit.cz/rodina-clanek/lazne-a-tehotne-zeny-120/
5. jún 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"Plávanie je veľmi dobrý, šetriaci a efektívny šport pre tehotné. Treba sa však vyhýbať rôznym Whirpool masážnym vaniam a teplej vode, veľmi teplá voda je pre dieťa škodlivá a v teple sa množia baktérie je tu nebezpečenstvo vaginálnej hubovej infekcie. Ďalším veľmi efektívnym športom pre tehotné sú prechádzky alebo aj jazda na bicykli. Netreba zabúdať však na pokoj aj 2 x denne si treba ľahnúť a nôžky vyložiť tá kombinácia ľahkého športu a relaxácie je výborná a hlavne veľa, veľa piť. V 2. a 3. trimestri je potrebné zo športových aktivít uberať."
5. jún 2009 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz na dnes koncim.. :slight_smile: budem vas citat pocas nedele..... tesim sa na vas a zelam pekny vikend!! pa! ja pomalicky balim a idem domkov... vyzera mi to na prijemny vikend :slight_smile:
5. jún 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..ahoooooojte..veelmi sa vam vsetkym ospravedlinujem za natahovanie, ale ozaj mam toho teraz strasne vela...finsko je uz na dosah.. :slight_smile: .....tak vybavujem........
..no ale co sa testov tyka...tak som volala a je to negativne, takze mimi teraz nebude..(neviem, co potom zachytil test, ale ved neva).. mrcha stale nikde, ani to moc nevyzera, zeby sa blizila, no uvidime..inak uz ma zacali boliet cele prsia - mozno to je znamenie, ze uz ide... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..
..ale k vam...nestiham ani nejako citat..aj ja vitam novu clenku.. :wink: ...teu moooc gratulujem, sikulka..evulik tak to vam muselo byt uzasne, aj ja chceeeeeem.. :wink: ..zusika ty ako??...ako sa malicke vyvija, zacalo uz trosku "vystrkovat rozky"??...pati ty si tusim to tehu moc nevychutnas v pohodicke..
5. jún 2009 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no takze podla tohto nie je vhodna ani sauna, ani virivka s teplou vodou..
ale na bicykel by som si nesadla...resp. viem, ze nasi stale kricali po sestre, ked tehotna chodila na tom bicykli...mam to odvtedy zafixovane, ze bicykel nieee... :wink: :grinning:
5. jún 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
donaaaaa zijeeeeeeeeeee!!! :slight_smile: no ale skoda..som dufala aj za teba...ale zase ved nic nie je stratene...
ja idem v pondelok na krv, este chcem zajtra rano v klude urobit poslednmy test co mam doma...a mozno v utorok uz podem mat oficialne potvrdene... :slight_smile: ale uz fakt musim ist...ja si vas tu pocitam..inak v nedelu od 10.-do 15. som tu urcite... uzite si pekne vikend
pa!
5. jún 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..zusi nevadiii, ved to bolo aj tak len 1. krat, takze nic sa nedeje...
..a ty pekne neodkladaj navstevu u lekara, ved aj tak sa uz vysledok nezmeni!!..isto nie!!...tak si pekne uzi vik a este v ned sa vidime.... :wink:
5. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ahoj, Donna...tak skoda, ze sa ti to nepotvrdilo :unamused: hmm...no ale potom v tom je nieco ine, nie? a aj tak dlho ti nechodi mrcha.. :confused:
no hadam si vychutnam tehu, len musim davat pozor, aby ma nezapieklo :sweat_smile: a aby som sa nemusela pucit na wecku :rolling_eyes:
5. jún 2009 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..no pati lekarka mi povedala, ze to moze byt len cyklus z HAK rozhadzany..no neviem......pocula som, ze vraj aj cysty nieco podobne sposobuju, ale ja cysty nemam urcite, tak neviem...
...fuuuu, tak papaj hlavne vela ovocia a zeleniny..
5. jún 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale to si mala aj pred hak rozhadzany cyklus?
5. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...no mala som ho rozhadzany len na jar, inak to bolo v poriadku..inak aj na to som myslela, no ale neviem, tolko dni..??
5. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co ti povedal dr? co mas teraz robit? len cakat na mrchu?
5. jún 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...povedala, ze mi da inekciu, no ale teraz idem do toho finska, tak si ju urcite nedam pichnut a tam umrem od bolesti, nie??....tak ked sa vratim, pojdem na vyvolavacku....
..inak este to som sa chcela spytat, ze ci je mozne, ze sa dalo aj v tomto case, co som zatial nedostala otehotniet??..neviem, ci sa to da al nie??
5. jún 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
donna to ma mrzi ze sa nepotvrdilo tehu :frowning2: :unamused: , na kazdeho sa raz usmeje slniecko :wink: :slight_smile:
5. jún 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..diky misi....je to v pohode.....ved casu dost a nikam sa neponahlame... :wink: ..ty si ako na tom??
5. jún 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no aj my sa od aprila snazime. :slight_smile:)))
5. jún 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok