Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

reivka
8. jún 2009

ja nič nemeriam, len sa už trochu sledujem ako ste mi radili a normálne na sebe objavujem novinky, napr. teraz mam krčok uplne hore vytiahnutý, ledva nahmatatelný 😕 😨 ale inak len čakám a potom ked sa stane že ANO, tak budem aj prekvapená a o to viac sa budem tešiť 🙂

reivka
8. jún 2009

inak bibi skus tu stranku čo o dve strany dozadu pisala deda a tam ti to vyrata plodne dni aj najplodnejší a popis čo sa s tebou každý deň cyklu deje, je to fajn stranka

pata31
autor
8. jún 2009

joj, baby, nestiham...a vy pisete jak o zivot 😀 😀

zusika
8. jún 2009

reivka...ale ta stranka je rovnaka ako ta tehotenstvo.academy... aj obrazky sa mi zdaju rovnake... ibaze toto je v SJ...

reivka
8. jún 2009

no zusi ale tu to nevidím po dňoch popísané že čo sa deje a taktiež mi to vyratúva iný deň ako najplodnejší, úplne inak 😖

zusika
8. jún 2009

ahaa.lebo mne to vyratalo rovnako..ano, nie su tam rozpisane tie dni, ale tyzdne.... kazdemu podla gusta 🙂
inak ...viete co mam dnes na obed?? makove sulance!!!
len mi nepovedzte, ze ani mak nemozem.... 😖

reivka
8. jún 2009

len si daj pokým nekojíš 😉

januliatko1985
8. jún 2009

tak sa majte krasne,ja palim do prace,pekny dnik 🙂

reivka
8. jún 2009

zase všetky obedujete?

teuflerin
8. jún 2009

ahojte babulky tak som sem dosla uz aj ja..boal som an kontrole, a u kamosky, za chvilku dojde jedna tiez a ideme sa ucit na skusku co mam vo stvrtok..boze uz nech je po nich:D

zusika
8. jún 2009

ahoj teu..a kolko este? ja som sa nikdy nevedela ucit s niekym....

teuflerin
8. jún 2009

no ja sa raveze lepsie tak naucim, aj ona:D...no este tri:(

michalag
8. jún 2009

potrebujem sa nieco spytat 😅

zusika
8. jún 2009

co sa chces spytat??

michalag
8. jún 2009

musim ist za drobcom tak za chvilku

suzi81
8. jún 2009

Ahojte, v sobotu som nevydrzala a testovala, ale negativne ☹ , tak uz sa pomaly zmierujem ze opat nic. Ale dnes som merala a teplota je stale 37, tak este aka taka nadej vo mne tlie. Vsak uvidime... ak by nahodou nic nechodilo, tak najblizsie testovanie som si naordinovala na piatok.

michalag
8. jún 2009

suzi a kolky DPO si si robila test? mozno bolo len skoro aby bolo nieco vidiet

pata31
autor
8. jún 2009

Ahojte, uz som aj ja tu...bola som aj s mm sa napapat doma...tak teraz by som spaaaalaa 🙄 ale sa mi treba ucit anglinu zase...jojoj.. 😔
Suzi a ktory dpo si? lebo teplota vyzera super...

michalag
8. jún 2009

mali ste niektora kvasinky mykozu? Ak nechcete takto tak mi mozete napisat do IP, potrebujem poradit?

reivka
8. jún 2009

pati ake nove fotečky 🙂 a ja keby som mala taky test ako ty, kde tam tvrdiš že je tienik, tak by som myslela že je nagativny, ja tam nič nevidim 😒

bibi24
8. jún 2009

Zusi, vsak ja mam teoreticky nastudovane vsetko, len ta prax je ina 😀 Ja som sa vlastne zacala sledovat len od maja, cize toto je 2. cyklus (v aprili sme sice zacali, ale nejak extra sme sa nesnazili)...takze v podstate to este nemam s cim porovnavat...
Miska, co potrebujes vediet? Ja som mala kvasinky, ale nemala som ziadne problemy, zistili mi to len nahodne pri vysetreni, Dr. mi predpisala tabletky a bolo... 😉

michalag
8. jún 2009

bibi a nemala si hrudkovity vytok?

suzi81
8. jún 2009

JA som si myslela ze som 14 DPO, ale tym padom by som uz dnes dostala mrchu, ale pripada do uvahy este aj ovulka o 2 dni neskor, tym padom by som v tu sobotu bola iba 12 DPO a tym padom by mala prist mrcha zajtra alebo pozajtra, takze preto mam este tu iskricku nadeje. Myslite si ze 12 DPO je este skoro na testovanie?

michalag
8. jún 2009

suzi na 12DPO ti este nic nemusi ukazat 😉 ... jedna babenka tu bola (nie v tejto teme) 19DPO a mala slabu //

bibi24
8. jún 2009

nie, nemala som nic, vobec som necitila, ze by som mala kvasinky. Ale citala som, ze to moze byt jeden z priznakov...ten vytok...

zusika
8. jún 2009

miska, ja som nemala nic take...tak neporadim....
Bibi no tak iba trpezlivost!! a suzi...ano, mozno je naozaj skoro....daj tomu este cas...a nastracaj nadej 😉
reivka...ani ja som nevidela ani ten tienik na patinej fotke 😀 moj posledny test vam ukazem...len ho hodim do PC...

suzi81
8. jún 2009

tak dik za dobru spravu, mna to sklamalo, lebo som citala, ze niektore uz 9 DPO maju tienik, tak ja netusim, podla coho sa tie hormony ukazuju, ze niekomu tak a inemu inak

bibi24
8. jún 2009

Suzi, moze byt, ze je este skoro...skus o 2, 3 dni...ak aj potom vyjde negativny, tak je to zrejme negativne...Ale tak drzim palce, aby to tak nebolo 😉

evulik6
8. jún 2009

ahojteeeeeeeeee...
ste toho popisali, co nove? ja som tu bola aj rano vas kuken, ale nejako mi blbol net, a potom sme sli s dadkom von, potom sme papali, teraz spinka...tak mam chvilu klud...

mm sa vracia uz z prace, dnes ma kratky den, tak kazdu chvilu dorazi co znamena ze sa tu dlho asi neohrejem, ved poznate chlapov...chcem ho nahovorit aby sme isli do TN ale uz ho pocujem ako mi hovori ze sa mu nechceee 😒

zusika
8. jún 2009

ahoj Evik...
no ja som tam dala ten test, ale blba fotka... bola tam fakt krasna dialnica... 😀 ale fotila som to mobilom...
pati, juuj, uz si nakupila vecicky? nevydrzala si, cooo??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre