Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

pata31
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som začať túto novú tému, pretože sa chceme snažiť od apríla o babatko...a zaujimalo by ma, čo mám ešte za tie dva mesiace spraviť a čo robíte vy, aby ste boli čo najviac fit a pripravené na tehulkovanie 😵

pata31
autor
13. mar 2009

baby, kde ste? 😕 desmodka si sa stratila v cislach v suvahe? 😕 😉 😀

kleopatris
13. mar 2009

ahojky 🙂 dobre rano

teda pata to bola dobra ranna rozcvicka :D, ale to by si asi vazne nemala normalne robit, to by sa babatku urcite nepacilo 😖

ja mam dneska posledny pracovny den, tak sa vytesujem 😉 este par hodin a prazdniny zacinaju 😀

pata31
autor
13. mar 2009

ahoj, Kleo...tak to ti normalne zavidim, ze uz len dnes a potom dovcaa...brala by som vypadnut do teplucka...tu snezi 😒 a uz si zbalena? Opalovacie kremy, nafukovacky nakupene? 😵
inac nic ine mi rano neostavalo, len tlacit, bo inac by som nedosla do roboty 😉 😝 ale dnes mi je divne...picha ma v podbrusku a aj v hlave sa mi kruti..ale mrcha az v pondelok ma prist... 😕

pata31
autor
13. mar 2009

babenky, no co porabate?

kleopatris
13. mar 2009

no pobalena este nie som, som sice nakupila kremy a tak, ale zatial to mame hodene na hromade, ktoru planujeme zobrat. jak sa poznam budeme balit az v nedelu 😀 jezis ja ked nieco neznasam tak balenie 😠 nikdy mi tam vsetko nevleze a aj tak je to potom dokrkvane...ja neviem, ked bali moja mama, zmesti sa jej tak trikrat viac a este pekne narovno....no co uz mam sa este co ucit 😅
inak dnes sa to tu vlece, s pracou som uz viac menej hotova a teraz len cakat...dnes mam v plane ist o stvrtej domkov 🙂
a ten podbrusok bolel tento mesiac aj mna tak divno pred mrchou, mozno je mesiac nejaky divny a ozaruje nas, ze nas bruska bolia 😒, ale u teba mozno boli z ineho dovodu 😉, ale ja sa to asi dozviem az za tri tyzdne, ze co to bolo ☹ jedine, ze by si to uz v pondelok doobeda vedela 🙂

pata31
autor
13. mar 2009

bola som si kupit tehu test 🙂 , ked tak cez vikend testnem, bo uz som nervozna z toho... 😅

evulik6
13. mar 2009

ahoj pata...tak testik nachystany? ja mam tiez este jeden odlozeny....moja mrcha sa so mnou pekne zahrava,svinucha jedna...ja cakam do nedele a ked nepride tak testnem este raz... 😕

kleo, to mas super ze dnes koncis...ja balenie zboznujem...a hlavne take dovolenkove balenie...to je parada, ja sa vzdy tesim ako male decko ked niekam ideme 😀

evulik6
13. mar 2009

pata a kolky den si po ovulke???

evulik6
13. mar 2009

kdeze sa nam tula nasa desmodka??? asi chuda riesi stale tie faktury 😒

pata31
autor
13. mar 2009

ja som 11dpo...zajtra asi spravim...kupila som RapiClear a ze vraj uz po 5 dnoch ukaze tehu...ale tomu neverim...
inac som pozerala na tvoj grafik, ze este ti neprisla mrcha...a ty mas kolko dpo?

kleopatris
13. mar 2009

ahoj evulik 🙂

pati testni sa co najskor, nech viem na com si nez pojdem 😉

desmodka asi uz nemala v plane prist do pondelka, lebo uz vcera mi zelala peknu dovolenku....asi je naozaj riadne zavalena pracou, danove priznanie sa blizi....... 😒

evulik6
13. mar 2009

ja som pata dnes 16DPO... no neviem, desmodka mi prave hovorila ze si nemam kupovat rapiclear ale neviem preco... nechces este radsej pockat?

ano kleo mas pravdu, teraz si spominam ze ti to pisala asi predpokladala ze nebude mat cas dnes sem prist 😒

evulik6
13. mar 2009

pata teraz som pozerala moj graf a mne tiez klesla v 11dpo a na 12ty mi vystupila...uvidis rano co ti povie teplomer

pata31
autor
13. mar 2009

no uvidim, ako budem testovat, hlavne podla zajtrajsej rannej bt......sak ked, tak kupim potom nejaky iny test...joj, ale som uz ozaj nervozna, musim ist nieco robit...ale stale ma picha v pravom vajecniku...

evulik6
13. mar 2009

pata ani mi nehovor o nervozite...ja vobec netusim na com som sakra... neviem ci mi mrcha meska , ak ano tak neviem ani kolko, lebo vobec ale vobec netusim ako to ma alebo mala tento mesiac v plane...uz tyzden ak nie viac ma pobolieva chvilkami brucho ked si uz myslim ze uz to pride a potom nic.... 😠

pata31
autor
13. mar 2009

asi na nas ozaj posobi mesiac, ci co 😉 😀

kleopatris
13. mar 2009

jezis babulky, ja vam nezavidim s tou mrchou....ja som tiez nevedela na com som a som tak rada, ze prisla jak prisla.....ked uz nas to tak boli aspon pravidelne by to mohlo chodit 😒

u nas prave zacala burka, normalne hrmi.... 😖 a ja nemam dazdnik 😠 ....

evulik6
13. mar 2009

no to veru by mohla chodit...ja som s nou nejaky problem nemala, chodila mi presne da sa povedat ze presne na den, ale po MA neviem este...este som ju mala len 2x a vzdy prisla inak... predtym som mala 28dnove cykly raz za pol roka 31 ale inak fakt nemozem na nu nic povedat... bolesti co ja viem...ako kedy...niekedy mi pred nou byvalo taaaak strasne zle, na zvracanie a tak,niekedy som zase ani nevedela ze ju mam...teraz co som mala poslednu bola strasna....asi najhorsia co som zazila...vsetko ma bolelo hrozne, a to ja znesiem dost, a este k tomu bola hrozne silna... 😝 dufam ze taku protivnu som mala prvy a posledny krat 😵

evulik6
13. mar 2009

a co inak mate babulky v plane na vikend? ja este sama neviem, asi nic specialne, manza ide do prace doobeda a potom neviem co vymyslime... som zvedava na zajtrajsu teplotu...uvidime co prezradi ...

pata31
autor
13. mar 2009

ja som doteraz brala hak, takze 28 dni vzdy...a predtym som tiez nemala problem...ale to som nejako nesledovala, kolko dni bol cyklus...ale mrcha vzdy prisla...a bola vzdy silna a bolestiva...s hak to bolo ovela lepsie, no uvidime teraz....
a co sa chystate cez vikend robit? Kleo asi balit... 😵

evulik6
13. mar 2009

ja este neviem, ...ak nedorazi mrchana a zajtra bude teplota ok, tak asi budem znovu testovat...najradsej by som testla uz teraz ale este radsej pockam co mi povie teplota zajtra

pata31
autor
13. mar 2009

no ja tiez podla teploty...uz sa vidim, ako sa v noci budim, ci uz je rano, ze pomeram 🙄 inac budem asi pratat a este sediet na nete, bo prebieha taka virtualna vystava a my tam akoze vystavujeme, a ak niekto ma nejaky dotaz, tak musim odpovedat... 😎

evulik6
13. mar 2009

aha,...ale budes zajtra na nete nie? aspon priebezne... ti napisem ako som dopadla a aj ty mne nezabudni,oki? 😵 rano som tu ako na koni 😀 😀 😀

kleopatris
13. mar 2009

no aj ja prave kvoli hak nikdy neviem kedy ma prist, ale je pravda, ze si uz absolutne nepamatam, ci byvala alebo nebyvala pravidelna, myslim, ze nie.....ale teraz som uz dvakrat mala po 32 dnoch (ako desmodka vyvestila 😀 ) tak snad uz tak aj ostane

no ja asi balit, no 🙂 ale chcem sa aj konecne riadne vyspat, posledne dni som tak strasne unavena...ja neviem, co je so mnou..mozno jarna unava.
dnes po robote musime este kupit taku tu trubku, co trci z ust, ked sa ponara - netusim ako sa to po slovensky vola 😀 a este nieco napapanie, lebo doma uz nic nemame, sme nakupili len tak aby nam to vystacilo do pondelka a ono nevstacilo 😒 sme mali pazravci 😝

inak mam este novinku 🙂 v juli ideme na koncert michaela jacksona 😀 lebo moj drahy je jeho fanusik 😀 a do londyna 😀 sice je na prd, ze neviem ako na tom ja budem s mojim tehulkovanim, asi budeme musiet presunut...takze ak budem musiet na tej moj krcok jest tie lieky tak mi to ani az tak nebude vadit 🙂 aspon nebudem taka smutna, ze to musime presunut...ja sa nejako bojim s bruskom lietat a este nahodou do mna niekto na koncerte drgne a ja padnem alebo tak....ach ten zivot je tazky 😒

hmm som vam roman napisala 😀

kleopatris
13. mar 2009

aj ja som este zajtra na nete 🙂 a chcem vediet ako ste dopadli 😉 ja som tu az do pondelka 😀 a potom tri tyzdne nie 😢

evulik6
13. mar 2009

joooj kleo, budes nam chybat 😢 ale aspon si oddychnes.... a ty kde vlastne zijes?

pata31
autor
13. mar 2009

🙂 jasne, zajtra rano som tu tiez ako na koni a nahodim teplotku... 😵
no Kleo, tak ten koncert bude isto super, aj ked Jacka nemusim, ale take velke koncerty su vzdy perfektne...no ale do jula je daleko, kto vie, vselico sa moze zmenit a aj ty mozes byt tehu...ale kvoli koncertu by som tehulkovanie neodkladala... 😉

pata31
autor
13. mar 2009

za tri tyzdne budes mat koopec zazitkov a na nas aj zabudnes 😉

evulik6
13. mar 2009

joooj normalne uz chcem aby bolo zajtrajsie rano... no ale uz len chvilku a je zase vecer, uz to ubehne 😵
veru veru, po tej super dovolenke aj zabudne ze sme tu 😀 😀 😀

kleopatris
13. mar 2009

no ja nebudem kvoli koncertu asi, ale kvoli tomu krcku a este sa chcem dat zaockovat proti rubeole a preockovat tetanus a to sa vraj tiez nema otehotniet....takze tak, no ale cas a gynekolog ukaze 😀
inak Jacka ani ja zrovna moc nemusim, ale moj drahy a vraj to bude jeho posledna snura koncertov, tak preto tam chce ist 🙂

ja byvam teraz v Rakusku pri viedni, ale inak sa budeme stahovat asi do Nemecka, odkial sme vlastne aj prisli....taka komplikovana story 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre