• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Snažilkovanie od apríla/dubna 2009

23. marca 2013 
najväčšia sranda je, ked malí v noci zo sna vykrikujú niečo, minule utekám k malému že čo kričí a on si rozprával, že "to je moje auto" :grinning:
9. jún 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: baby, a odkedy uz deti spia vo svojej izbicke same? asi mimi nemoze byt zvlast.... takze postielka do spalne....
minimlane aby som si nohy nedolamala ked budem utekat.. :slight_smile: ale co neskor??
9. jún 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme ich dali vždy zvlašť do izby ked začali chodiť do škôlky.......najskôr v postielke spali, potom v rozťahovacom kresle vedla mojej posteli a potom putovali do svojej izby :slight_smile:
9. jún 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka aj ja ti potichucky zavidim...ale tiez v dobrom samozrejme... take nieco musi byt super... ja som niekedy doslova a do pismena padala na hubu po prebdenych nociach... raz som uz normalne plakala lebo vkuse bol hore, kazdu hodinu celu noc, asi tyzden to trvalo...strasne...
9. jún 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no predvčerom ked krpaty zjedol pol melona asi 6 kilového tak sa tiež zobudil lebo musel ist cikat :grinning:
9. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano reivka? super...ja to tiez chcem tak spravit...dufam ze sa podari...
9. jún 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuj, nestraste ma, lebo uz to nemozem vratit... :sweat_smile:
9. jún 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale zusika, to mam iba ja s miskou takych nocnych vtakov :grinning: :grinning: :grinning:

joj babulky, musim ist..idem upratat, pride mi sestra aj svagrina, tak sa majte zatial pekne...ahojte :wink:
9. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to roztahovacie kreslo preto, aby si zvykli že už nemajú okolo seba tyčky ako v postielke, a aby nespadli z vysokej posteli.....samozrejme že sme ho ráno našli spať vedla toho kresla, lebo bol zvyknutý v postielke putovat všelijako
9. jún 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zusi, poviem ti jedno ze mohla som byt akokolvek znicena, unavena, nevyspata a co ja viem co este, stacil jediny jeho pohlad, usmev a na vsetko som zabudla... je to nadhera... :wink:
9. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prcham ja od vas...ahojte
9. jún 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ked vam niečo teraz poviem, tak sa poštíte :zipper_mouth: .....ja som si minule pri sexiku zodrala koleno a mam tam chrastu, teraz ked ho zohnem tak to citim, som ja ale tlk makovy :frowning2: :sweat_smile:
9. jún 2009 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
reivka, perfektne :grinning: a to ste co robili preboha? Tak toto sa mne davno nestalo, naposledy niekedy davno davno pri sexovani v aute :grinning:
9. jún 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame asi take drsne čalunenie na gauči :sweat_smile:
9. jún 2009 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aaaale toto baby..... :grinning: ja si zase mamatam na male zranenia z vane... :zipper_mouth:

http://www.baby-web.sk/Vyvoj-babatka.aspx
9. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no babenky, aj ja idem prec, maly akurat vstal, tak mu dam nieco papat a ideme von :slight_smile:
pekny zvysok dna :slight_smile: :wink: :dizzy_face:
9. jún 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jún 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. jún 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladies..ja sa lucim..idem domov....plan na vecer....miska malin a citanicko o tehu na slnkom zaliatom balkone... :grinning:
paaa!!!
9. jún 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
joj, baby, som sa dobre pobavila na tych zraneniach pri sexiku :grinning: :grinning: :grinning:
9. jún 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky tak som vas akurat docitala a idem vam napisat....no pocujte som cital ze tu piste o nejasnotiach v tom sone..mne akurat kamoska za tri tyzdne rodi, a tiezs oms a jej minule na to vypytovala a povedal mi ze za klasicke sono kde ti dr vysvetli co a ako, takze ze ma na teba "cas" je prve sono ked zistuje ci si tehotn, a a potom v 10, 20, 30......ale inak sa robi este to co mala patka, to je ohladom tych chorob a a tak, no a potom je este nejake sono tiez kvoli comusi, a sono kvoli tym prietokom..no a povedla mi ze sono uz jej robit nebude, len potom, v nemocke tesne pred porodom, teda v porodnici.....takze to je vsetko ok, ako ste pisalI:D...dufam ze som to vyvetlila tak ze ma pochopite..lebo dnes uz mam toho dost......

inak mate co nove?ja osm bola u lekara od osmej som behala po celom meste az doteraz tak som taka nachodena ze ma asi ide porazit..a bola som na tej kontrole po tej operacii prsnika..co som bola v novembri, a idem zajtra na sono, nevyzera to dobre :frowning2: lekarovi sa zda ze tam cosi zase mam, je to strasne bolestie, tak ako pred tym nadorom co som tam mala :angry: tak neivem co a ako....
9. jún 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tk dnes som si robila test chcela som až neskôr ale mama ma donutila...ha ha ...lebo bola strašne zvedava,a čiarka bola už tmavšia, a šok bol ked som sestre volala že som tehotna a ona mi oznamila že aj ona je o 2 týždne dlhšie ako ja...takže sranda.....
9. jún 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deda, supeeeer :wink: :slight_smile: :dizzy_face: tak budete mat takmer rovnake deticky :slight_smile:
9. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no deda tak to gratulujem..kks....tak to budete mat hend po sebe, to je suepr nie?
9. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,je tu este niekto?
9. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale sa to tu rozrastá, stále je niekto tehu :slight_smile: ja som práve dorobila jahodový džem mňam :grinning: a tuším ste už fuč
9. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu, ale zatial len jednym ockom kedze este pozeram Panelak :slight_smile:
9. jún 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miška presne ako ja aj panelak stiham jednym očkom :slight_smile:
9. jún 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babulky..akosi mam pocit ze tu uz moc nechodite..jaso m sa akurat vratila do lekara...co sa mi stalo..nasadnem na bus, vystupim, cela natesena, ze osm prva na tom sone, ze ma hned vezmu....sedim tam pol hodku, a potom ma napadne ze si nachystam karticku poistenca...no a zistila som ze som si ju zabudla:(...tak idem spat na bus, zoberiem karticku, idem spat zase do nemocky, a nastastie tam zase nikoho nebolo tak som bola rada, ze ma hned vybavili..kks....skoro ma porazilo:D
10. jún 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj teu, no ty mas teda stastie :slight_smile: a dufam, ze si OK.... ci uz vies nieco? Nemala si to na tom prsniku iba fibron, ci to bolo vaznejsie?? Drzim ti palce!!!
Deda blahozelaaaaam!! este teda potichucky... :wink: ja som si este tyzden potom ako som mala // urobila 3 test..a tam to uz je kraasne..tak skus este o par dni neskor.... ale aj tak nie je o com.... juj, ze sa tesim....
inak baby... zacinam si uvedomovat, ze sa usmievam na tehotne zeny a musi to vyzerat dost divne... vzdy sa mi tehulky pacili, ale toto je uz moc... :grinning: asi okukavam ako to vyzera.... :grinning:
no a este forik zo zivota...ako deda hovorila, ze bude mat so sestrou rovnako babo.... no tak moj kamarat ma brata a cakaju dceru, ktorych vekovy rozdioel bude asi pol roka.... takze stryko a neterou budu vyrastat spolu.... :grinning: dobre, co..?
pekny kde vsetkym.... mne to od rana vyzera nie dobre.... bolo mi od vecera cudne a k tomu som aj podrazdena a unavena... nech dnes nikto nic odo mna nechce... no a kvoli zaprach som prisla az o 8.30 do prace... anarchia.... :confounded:
10. jún 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok